Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrDoktor


DrDoktor
tag

Csodát nem várok.11 ultra volt eddig a legjobb ksézülékük.Az sem hibátlan de remek cucc volt.
Azóta lejtmenet. A 12 es széria alapjai is óriási csalódások(Ip védelem nincs? 2022ben)
Sőt még az 12ultraS(ez a neve?) se egy nagy szám.Ennek fejében az árazása vállalhatatlan nekem.
Egyáltalán nem várom....

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2) klaya86


klaya86
senior tag

Elég ormótlan egy kamera sziget. Halál ronda és egyben gagyi.

(#3) Mr.Grincs válasza klaya86 (#2) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Tényleg nem egy szép darab és nekem is a gagyesz hatás ugrott be elsőre. Olyan három pálcás búcsús kategória. :(

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4) Solten


Solten
addikt

Nos, tenyleg furan (hulyen) nez ki.

Saor Alba

(#5) Elit3Zotya válasza DrDoktor (#1) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Mi 11 ultrát nehéz verni, volt is belőle egy pár. :K, de azért bőven jobb a 12S Ultra..!
Kamerában főleg. [link] [link] Ultraszéles és zoom kamera is jobb képeket csinál. Nekem a kamera fontos, de minden másban is minimum ugyan olyan. Aksi pl sokkal jobb, nem melegszik, és igaz, hogy a 11 ultra brutáisan néz ki, de ez annál is sokkal vageszabb. :B
Ez a 13 meg eddig nem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#6) DrDoktor válasza Elit3Zotya (#5) üzenetére


DrDoktor
tag

Jobbanak nem látom inkább más.Insta készebb vonal.
Rosszabb persze semmiképpen.De nekem tényleg a 11 ultra képei jobban bejönnek.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#7) Elit3Zotya válasza DrDoktor (#6) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Jobb a dinamika, jobbak a vonalak, jobb a részletesség, élethűbbek a színek, nem csillan be és színeződik el annyira a napfénye, tárgyak körül nem képződik fehér vonal pl fák levelei körül, az égbolt nem zajos. Este meg szinte már beszélni sem érdemes a különbségekről :U Elég tetemes az előre lépés szvsz, de kinek mi. :R

[ Szerkesztve ]

S24 Ultra Titanium Grey

(#8) Hallosz


Hallosz
senior tag

Figyelem, a kamerák környéke nyomokban telefont tartalmazhat! :R :K

Mert lakni, muszáj.

(#9) TomPack


TomPack
őstag

Tyű... Eléggé asszimetrikusan fest. Ez nem lehet a végleges verzió...

(#10) Gerybut


Gerybut
tag

Hát ez kiábrándító, ugyanolyan már évek óta az összes telefonjuk....
Utoljára a Mi 10 Ultrát kívántam meg de nagyon....az egyedi volt.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#11) Essentials válasza Elit3Zotya (#7) üzenetére


Essentials
aktív tag

Ahhoz képest több ázsiai tesztelő is említette hogy több helyzetben rosszabb az új kamera mimt a 2020-as, illetve a DxO is lepontozta azt elég rendesen 11Ultra alá! Vagy azok csak bosszúpontok, mert idén már nem küldött nekik pénzt a Xiaomi? :) A DxO is kiemelte, hogy a Xiaomi nem küldte nekik a telefont, mert gyengébben sikerült a kmera rendszert, és nem akarrál hogy leteszteljék, ezért megvették maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#12) Elit3Zotya válasza Essentials (#11) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem fizetettek gondolom eleget, volt is erről valami cikk. :DDD Én inkább hiszek a saját összehasonlításomnak. :K Igaz csak 2 napig volt mind a 2 teló nálam egyszerre, és biztos van olyan szituáció amikor nem jobb az új, de amit én próbáltam(kb mindent :DDD ), mindenhol jobb volt, vagy minimum olyan. De te is megtudod nézni a fotós topikba, oda töltöttem fel pár összehasonlítást, és nem csak azzal összehasonlítva. :B Maradjunk annyiban, hogy nekem eddig ez a legjobb kamera fronton. (Utána szorosan a 11 ultra/mate 40 pro.) De megértem azt is, akinek nem tetszik a képe, ilyen is van. :)
Néztem én is sok összehasonlító tesztet, de ahogy láttam mindenki rossz beállításokkal használja. Pedig semmi különleges nincs benne, csak kikellene nekik választani a természetes módot, de senki nem teszi. :((( De nyilván ez sem hibátlan, van amiben meg ez a gyengébb más csúcstelóval szemben. pl a széleslátó az egyik legjobb, de egy mate 40 pro féle lepipálja ezt is, vagy makróba nem ellenfele egy s22 ultrának vagy 13 pro max-nak. :N

S24 Ultra Titanium Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.