Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

hát nem nagy szám.

(#2) Fkris válasza batai15 (#1) üzenetére


Fkris
őstag

Nem, de en 2 hetig hasznaltam, egesz jo volt.Otletes megoldas, de semmo extra.Azota a ZenUI ra csereltem, az jobban bejon.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#3) Giovan!


Giovan!
addikt

Szép és jó,meg minden,de hol vannak a csempék? ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4) Beri78


Beri78
őstag

aki nem igazán szereti a ma megszokott launchereket, annak jó lehet ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem elég material.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) #79335424


#79335424
törölt tag

Én jobban kedvelem, ha egy alkalmazás beállításai részletesek, cserébe azért, hogy a használata egyszerű. Ennek a relevancia szerinti csoportosításnak sem éreztem rá az ízére. Nekem a gyorskapcsolók működtek így. Dühítő volt. Lehet, hogy több alkalommal használom a GPS -t, mint a Wifit, de ha azt akarom, hogy úgyjöjjenek sorban, hogy Wifi, BT, GPS, akkor ne kevergesse át semmilyen alkalmazás! Egy megváltás volt a Gravitybox. Nem biztos, hogy az első helyen levő alkalmazást használom a leggyakrabban. Lehet bármi más okom arra, hogy azt az ikont pont azon a helyen szeretném tudni.
A másik, amiről nem esett szó a cikkben, hogy tudja -e forgatni a főképernyőt? Ezt három okból tartom fontosnak:
1.: Nekem, a telefonáláson kívül, a fekvő nézet az alapértelmezett használati mód. Az autós tartóban is így használom.
2.: Egérrel katasztrófa a navigálás a fekvő telón, álló nézettel (pl. miracast -nál, vagy MHL -nél nem nyerő az álló nézet).
3.: Amoleden nem szerencsés, ha mindíg ugyanott jelennek meg a screenshotokon is látható, virtuális gombok.

(#7) iMaverick


iMaverick
addikt

Én pont ma lestem rá, más ok kapcsán.

Hát kb. 30 perc után ment a levesbe.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#8) TRIvidore


TRIvidore
tag

Egyszerű mint a faék. Olyan is.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#9) elmepocok


elmepocok
tag

Azért a klasszikus Nokiás rövidítések ebben is megvannak, mint Beállít. Névjegy. , vagy Számológ. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Drend


Drend
csendes tag

miért nem tudom feltelepíteni, se ezt, se a zenUI-t? galaxy tab S 8.4, android 4.4.3.

(#11) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Azon kívül, hogy belagoltassák a telefont még másra is jók ezek a launcherek? :D

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#12) #79335424 válasza takacsbotond (#11) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon is! Teljesen elégedett vagyok az Apex pro -val, minden Androidos eszközömön azt használom. Eddig minden gyári helyett egy megváltás volt és mindegy, hogy az SGS2 -t, a miniPC -met, vagy ezt a chinaphone -t használom, minden alkalmazásomat és minden funkciót pontosan ugyanott és ugyanúgy érek el. Ami a laggolást illeti, sztem a felület megjelenítése minél kevésbé terheli a vasat, annál jobb. Apexben pl. ki tudom kapcsolni a háttérképet (nekem nagyon megfelel a semmi, azaz a fekete háttér), valamint a számomra tök fölösleges Google kereső widgetét is, amit a Google "levakarhatatlanul" odaragaszt minden Android főképernyőre. Mi az, hogy egy többszázezres, flagship Launchere nem képes fekvőbe forgatni a főképernyőt? Mi az, hogy az alsó ikonsor darabszámát nem én határozom meg? Miért nem scrollozható? A főképernyő ikonjainak sor és oszlopszámát miért nem én szabom meg? Vagy az app drawer kinézetét és működését, a navigációs gombok funkcióit, stb, stb.? Na ezek miatt jó egy custom Launcher.

(#13) air válasza takacsbotond (#11) üzenetére


air
nagyúr

Launcher minden készüléken van.
Van amelyiken még a gyáritól is lagol a telefon. Lásd Samsung csodás TW-je, gyenge vason.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14) Farkas82 válasza air (#13) üzenetére


Farkas82
tag

Az nem csak gyenge vason lagol. :P

(#15) air válasza Farkas82 (#14) üzenetére


air
nagyúr

Az is lehet, bár nekem a tabommal nincs semmi bajom. Tab 7 Plus (P6210) JB 4.1.2-vel.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16) s4tch válasza takacsbotond (#11) üzenetére


s4tch
veterán

Mondjuk hogy gyorsítsanak rajta :DDD A Nova legalábbis az eddigi összes, általam látott/használt gyári launchernél gyorsabb volt, és jobban testre lehet szabni.

(#17) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Én sem tudom feltelepíteni egyik készülékemre sem, "Ez az alkalmazás egyik eszközével sem kompatibilis.", mobilon playbe meg hiába írom be, nem találja :D

Amúgy én speciel sosem használom a fektetett képernyőt, főleg a főoldalon nem.
Direkt idegesít amikor véletlen elforog, szóval én mindig kikapcsolom, hogy sosem forogjon el, netezni is sokkal jobb így nekem, és amióta swype-ot használok az írás is könnyebb álló módban :)

(#18) no more


no more
addikt

Nem tűnik rossznak, de sebességben, gördülékenységben egyik launcher sem közelíti meg sem a Sense-et, sem a Novát. Ez a kettő az etalon, a többit maximum megemlíteni lehet, aztán elhessegetni. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) erahurka


erahurka
félisten

Widgeteket át lehet méretezni? Mintha valami ilyesmit firkáltak volna a blogbejegyzésükben. Bár lehet csak azt lehet, ami támogatja is.

Valaki írta a ZenUI-t, azt nem csak Asus eszközökre lehet letölteni? :Y

(#20) #79335424 válasza no more (#18) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem a Nova és az Apex egy kategória.

(#21) St3ven válasza erahurka (#19) üzenetére


St3ven
addikt

Csak azt engedi átméretezni, ami alapból támogatja.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#22) St3ven


St3ven
addikt

Hogyan kezeli a keresés a magyar ékezetes karaktereket? Megtalálja azt a kontaktot, akinek mondjuk É-vel kezdődik a neve, ha csak egy e-t rajzolok a kijelzőre?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.