Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Komoly ez a vidi és persze az is, hogy végre meg lehet szerválni az első részt:)

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Huh nagyon várós! :K
Azonban félek ettől a Rebelliontól. Most próbáltam ki nemrég a Rogue Warriort, amit megint csak ők készítettek és.... szánalom volt a köbön :( Remélem itt valami másik belső csapat munkálkodott.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) ferencka


ferencka
tag

Nagyon jó, nagyon pörgős,nagyon szép,NAGYON VÁROM!!!!!

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#4) eL Geri


eL Geri
őstag

Na, ez hangulatos kis videó lett!

Én csak saját magamtól félek, hogy túl nagyok az elvárásaim (föleg, hogy DX9-el fogom tolni) :( ezért próbálok nem túl sokat előre agyalni az egészen. Az elmúlt pár hét képei/videói annyira nem is jöttek be... de ez király volt :)

(#5) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Azta :DD Ez nagyon tetszik!!!

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Nálam eddig minden rész vitte a prime-t bár ugye nem nagyon van konkurenciája :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) Vladi


Vladi
nagyúr

Azért így töményben elég durva... :U
De azért érdekes a játék. Míg megjelenik megnézem az összes alien, predator, alienvspredator filmet, hangolás képpen. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Jó ez a videó, kár hogy olyan pörgős hogy nem látni semmit :)

Romani ite domum.

(#9) Morden24 válasza Vladi (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Engem az AvP filmek inkább lehangolnak, szóval azokat kihagyom a listából :B

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Akos96


Akos96
senior tag

Az AvP filmet (2-at) ne nézd meg. Csalódni fogsz. Utána nem akarsz játszani vele. :N
A Classic 3 dollár? Szerintem az ilyen klasszikusokat ingyen kéne adni. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#11) Polllen válasza Morden24 (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az a két film látványos, csak inkább a vicc kategória egy Predator vagy Aliens után^^

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Vladi válasza Polllen (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr

már láttam az összeset amúgy, de azért megnézem. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) sz.mich


sz.mich
tag

Szerintem az AvP film első része nagyon jó lett... volt benne fantázia. A második már inkább volt lehangoló a maga nemes egyszerűségével.

Csak kp., az ár fix.

(#14) JoolsNOS válasza sz.mich (#13) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Maradjunk abban, hogy látványosak voltak az avp filmek :DDD
De a játék nagyon jó lesz, elcseszni a hangulatot nem nagyon lehet. (még a terminator salvation játékban is volt egy kis hangulat, mert ahol terminator van ott az is van, de a játék extra szar lett) Tehát az alienek predatorok biztos hozzák a hangulatot. De az eddig látottak alapján mással se lesz gond.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#15) Zolás válasza Akos96 (#10) üzenetére


Zolás
addikt

Ha felpeccselik és lesz hozzá normális multi akkor megéri a 3dolcsit.
Remélem a 2ik részt is kiadják ugyanigy. Az is eléggé betojatós tud lenni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16) PI3525


PI3525
tag

Ez nagyon tuti basszus :Y igencsak várós :K

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#17) frame>24


frame>24
addikt

PEGI ÉJTÍÍÍÍN

Ja, azt figyeld meg, majd ezzel is ~7 éves csírák nyomulnak majd, cickányhangú bekiáltásokkal a multiplayer voice overben.

Az első rész meg egy hombár nagy parasztvakítás, a mai gépeken/VGA-kon el sem indul normálisan, max. a menüig jutsz. (hadd ne mondjam, kiknek a szokása ilyenkor piacra dobni haszonlesésből a régi dolgokat)

az új játékot adják már, aztat.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19) sz.mich


sz.mich
tag

Minimum gépigényről még nem írtak, ugye?

Csak kp., az ár fix.

(#20) fricz19


fricz19
őstag

hangulatos video:)

a filmről: az egy még élvezhető volt(igaz jobbat vártam), de a kettő valami borzalmas.
a film felét nem láttam :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#21) ithomas


ithomas
őstag

Nagyon remélem hogy a multi részét nem cseszik el..mert az lesz a lényege...van egy olyan érzésem.

Real eyes realize real lies!

(#22) Morden24 válasza Polllen (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Duplo

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#23) Morden24 válasza Polllen (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk nekem a látványvilág sem volt annyira gyerebe, főleg az egy méteres predátor pengék. Na meg az, hogy a nyamvadt timeline-ra egyáltalán nem voltak tekintettel. És persze az, hogy Paul Anderson akkor sem ismerne fel egy jó scriptet, ha ütnék vele a fejét. Egyetlen jó filmje volt, az Event Horizon - aminek valami kegyetlen jó forgatókönyve lehetett, ha Anderson ténykedése után is egész jó és érdekes maradt :U

Arról persze nem is beszélve, hogy a sötét az első AvP-ben azért volt, hogy ne lehessen látni a szegényes és semennyi díszletet. Egy gagyi labirintushentet csináltak belőle béna bullettime-os arctámadó-kettévágásokkal meg misztikusnak szánt, egy mondatban elintézett háttértörténettel.

Meg az a baj, hogy egyik sem volt para vagy izgi. Mondjuk úgy: annyira volt Alien vagy Predator film a két AvP, mint amennyire vámpírfilm a Blade. Távolról, hunyorítva hasonlít rá, csak sokkal szarabb.

A második AvP-ben egyetlen jó jelenet volt, amikor a az ablakból kinézve látják, hogy a bokorban sunnyog az alien. És ez is csak azért volt jó jelenet, mert szerintem aki relatíve gyerekfejjel látta az Alien-t, annak ez egy elég súlyos parája volt :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#24) Breaker


Breaker
tag

Nekem az ezzel a gondom, hogy már XP alatt sem tudtam mukodesre birni, Win98/ME volt az utolso amivel mukodott. Komp modban sem :( Remélem a patchel azt is megoldjak hogy win7 alatt menjen.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#25) Polllen válasza Breaker (#24) üzenetére


Polllen
nagyúr

Steam-re csak úgy tesznek fel gémet, hogy fusson, vagy odateszik a leírásba nagy betűkkel, szorry ez nem fog menni...
(mint pl. red faction-nél, hogy dx10-s kártyan nem supportált :DDD )

Uh megnyugodhatsz, én pl. Dark Forces-zal zúzok néha win7-n...


Morden24

Úgy vagyok vele, hogy az AvP elmegy. A sztory ötletes, az előző két Predator film sem volt ennél bonyolultabb^^ Persze az Alien vonal parában és háttártörténetben is erősebb. :DDD

Viszont az AvP2 nálam már említésre se méltó...tisztára mint a sikoly. Nem tudom eldönteni, hogy vicc vagy most komoly^^

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) Gozzer


Gozzer
csendes tag

Ez nagyon varos lesz:) Ugyis Predator fun vagyok:) Johetne mar!

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#27) Fáraó


Fáraó
őstag

Ez egy kicsit tömény volt. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#28) Tom5


Tom5
addikt

kb 20x néztem emg eddig ezt a kis szösszenetet.
Nagyon rávagyok feszülve. Nemvettem még játékot megjelenésekor.
De ezt megveszem.

(#29) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Hát...a lényeg benne volt! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#30) Ari18


Ari18
őstag

Jó kis videó csak annyira sűrű, hogy vagy 10x meg kell nézni :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.