Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Meggyőző képek! Remélhetőleg nem rontanak el benne semmit! Bár a recept adva van.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2) Mappa


Mappa
addikt

nagyon veszélyes lesz :DD

nem kötelező megadni

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Tetszetős képek...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) pmheros


pmheros
senior tag

szörnyű minőségű jpg -ek :O

de amit mutatnak az ígéretes

nem vagyok tökéletes

(#5) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

ezt is megvesszük ^^

remélem lesz steam -en

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#6) zozoo83


zozoo83
tag

De kár hogy csak jövőre :R

(#7) mate0217 válasza zozoo83 (#6) üzenetére


mate0217
aktív tag

Jó lesz ez:DDD Igazad van kár hogycsak jővőre :(

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#8) PI3525


PI3525
tag

Jajj de kenyér :P

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#9) breetai


breetai
aktív tag

Hát, ezeken a képeken tutira nem DE még egyik képen sem láttam, azt a híres DX11-es grafikai csodát. Ne értsetek félre a grafika jónak tűnik ...
Csak nem hiszem, hogy lőnek két teljesen eltérő játékot. Mert csinálniuk kéne egy DX9-es verziót a konzolokra és egy DX11-est PC-re.
Vagy csinálnak egy DX9-es játékot konzolra X db DX11-es efektel ami a konzol verzióban ki lesz kapcsolva. :F
Ezt az egész DX11-es pörgést majd a DIRT2 PC-s verziója zárhatja rövidre, mert ha jól tudom ott is DX11 kompatibilitást igértek. Kiváncsi leszek, hogy látható lesz-e a konzol-PC közötti különbség.
(Mondjuk a Far Cry 2-nél sem nagyon látszott a különbség az Xbox360 és a PC között.)

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#10) Fáraó


Fáraó
őstag

Szépen néz ki, de remélem a küldetések sötétebb helyeken lesznek. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#11) Fáraó válasza breetai (#9) üzenetére


Fáraó
őstag

Itt volt egy cikk a DX11 és konzolokról.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#12) breetai válasza Fáraó (#11) üzenetére


breetai
aktív tag

THX! Bár ez az írás nem éppen az általam említett problémáról szól. Itt a DX11-et elemzik és annyira térnek ki a konzolokra, hogy a fizika ...
DE! Nem téma mert ahogy írtam is, eljön a DIRT2 PC-s verziója azt szerintem biztos lesz összehasonlító videó ...
Kiderűl!

"Értem én, mert értem, hogy gőzgép. De mitől megy!?" XBL: Breetai HUN

(#13) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

A negyedik kép az nagyon jó!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#14) volvoguy


volvoguy
addikt

szerencsétlen tengerészgyalogosok....hiába ősi ellenség az Alien és a Predator, de mégis mindig a Marine van középen, 2 oldalról meg jönnek a szörnyek :C

Aki beakar szarni, az Marine-al lesz, aki meg nem, az Alien-el, lévén a Predator sztem nem annyira félelmetes mint az Alien....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#15) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Még az is lehet, hogy megéri fejleszteni. Azért egy required gépigényre kíváncsi lennék. A képek meggyőzőek, de remélem lesz olyan jó a hangulat meg a "single line", mint az 1, de főleg a 2-ben, nem csak a grafikát erőltetik majd.

suti_88: marine a legparásabb, viszont eddig a predator nyújtotta a legnagyobb védelmet. Aliens azért taktikusabb játékmenetet követel, mert gyorsan észrevesznek és szétdarálnak. Ha meg sokan vannak körülötted és nem tudsz ölni, hogy feltöltsd az életed, akkor annyi. A cyborgokról és az automata gépágyúkről nem is beszélve. A lényeg, hogy predatorral lehet szemétkedni a legjobban( multiban is mindig megy a vita, hogy ki legyen vadász ) :P

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#16) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Predatornak mi is a gyengéje? ;)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#17) ]Phobos[ válasza Eugene Roe (#16) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Szintén cyborg/ turret/ hőkövető rakéta.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#18) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Várom nagyon. Az 1-2 is nagyon jó volt belőle, ez se lehet rosszabb náluk!
Beújítok jövőre valami baba VGA-t!!! :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.