Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

beteg,de adja :C

(#2) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Az a baj, hogy a teaser és a trailer után ingame már nem adja azt a hangulatot.... szerintem kicsit sivár is, pedig nem akarom leszólni a játékot, a régi Alice-t szerettem, de ez így sem több se nem sokkal szebb - főleg a kor követelményeihez mérten - remélem az érkező gémpléjek' még meg tudnak győzni a jelenlegi benyomásaim ellenkezőjéről, de jelen állapotában lekerült az egyébként sem rövid idei listámról...

Ezt akár ki is adhatnák egy "kólofgyútiblekopsz meppekbe" mint vadiúj Elisz' tps-mod' zombikártyákkal... :N

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#3) Elijah Baley válasza Elijah Baley (#2) üzenetére


Elijah Baley
tag

Mondjuk nem akarok egy "Michael Pachter" lenni - de bukás lesz ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) Cathulhu


Cathulhu
addikt

En viszont eddig tartottam kicsit a jatektol, de ez a video gyozott meg rola, hogy instant buy....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#5) ViTaZi válasza Elijah Baley (#2) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Nem tudom mi a bajod a grafikával szerintem igenis jól néz ki. Ha meg nem ott a crysis 2. :U ;]

braner00 kerüljétek!

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

űű, ez de várós:C...

tartsatok perverznek, de elég kellemesen lemodellezték a kicsi Alice-t, amikor sétál :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Elijah Baley válasza ViTaZi (#5) üzenetére


Elijah Baley
tag

Nem trollkodni akartam,.. egyszerűen többet vártam grafikailag, de attól, hogy külsőre eddig nem jön be, még lehet jó és izgalmas... És mondjuk igen.., lehet egy krájendzsinnel' jobban mutathatna.., ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

engem a megjelenés dátuma ijesztett meg... június 14? ez a gameplay max egy pre-alpha verziónak megy el. nincs semmi bajom a grafikával (bár tény, hogy nem a kor színvonala, márpedig az első alice-t a gyönyörű grafikája miatt is szerettük), de a játékmenet még rendkívül csiszolatlannak tűnik. 3 hónap pedig édeskevés... gondolom nem véletlenül nem láttunk még egyetlen snittet sem belőle.

(#9) Archer


Archer
őstag

Inkább dobjanak ki egy Undying 2-t, anno nagyjából egy időben jöttek ki ;]

Anno nekem sajnos kimaradt az első rész de ezt biztosan ki fogom próbálni, ha pozitívak lesznek az első visszajelzések, bár a videó annyira nem győzött meg.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Ez szörnyen tetszik, alapból már nekem is instant buy kategóriában indul. A grafika az legyen olyan amilyen. A játékélménye legyen az mint a régié. Éppen most vettem elő 1 hete az elődjét aztán neki is álltam Nightmare nehézségen, csak kevés időm van haladni vele. Legalább olyan várós mint a Duke Nukem Forever és a Diablo 3.

Verba volant, scripta manent.

(#11) vitaro


vitaro
senior tag

Jól néz ki, egyedül ez a harc közbeni belassulós marhaság nem tetszik.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#12) infectedmann


infectedmann
őstag

Nem tudom, hogy lehet egy kézi kamerás felvételből leszűrni milyen lesz majd a végleges grafika stb. Én inkább megvárok egy rendes iganem videót.

(#13) bozont


bozont
veterán

Nekem a grafikával nincs bajom, tetszik viszont ezek a túl effektezett ütések meg ugrások nem tetszenek. Mintha egy Deveil May Cry-t vagy God of Wart- járszana az ember. Nem magával a stílussal van bajom, mindkét említett játék nagyon tetszik, de az első rész nem volt ennyire "arcade"-os. Persze ettől még várós nagyon.

(#14) Dr IQfree válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


Dr IQfree
csendes tag

Gamerként nem az a lényeg, h. bukás e. Anyagilag az Undying is az volt és az Alice első része is. :N
Mégis, a maga nemében mindkettő hatalmas játék volt a korában. :K
Az újságok az Undyingot felpontozták (nem érdemtelenül), az Alice-t meg le (méltatlanul). Ennyi. ;)

Azonban attól én is tartok, h. a második részre nem hozza majd a hangulatot, bár az esernyő, a torta és a kancsó már most tetszik, meg Alice-nek az első részből visszaköszönő szadista beütése is: --> hentelés után véres arccal kaján mosoly... :))

A harcrendszer kicsit gyengének tűnik, de hát annyi baj legyen... :P

Viszont az első részben Chris Vrenna zenéje hatalmasat dobott a játékon, és ahogy látom a jó zene itt is elkelne azért...
Mindenesetre várjuk :C

(#15) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is sunáznám
Meg a ruhája is adja

(#16) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

emlékszem, mikor a DAO-t elkezdtem játszani. egy szál bugyiban és melltartóban flangáltam, ahol lehetett... kellemesen kivolt dolgozva a kis főhős szuka:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hm.. azt nem vágom
Játékcsajok közül nekem Heather tetszik a Silent Hill 3-ból. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

odáig nem jutottam:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.