Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Szóval akkor ez volt az úticél?

(#2) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kirandulsz, vagy maradsz?

(#3) speter33


speter33
aktív tag

Jó képek :C
Szeretnék ott élni :K

(#4) Algieba válasza zolikaDB (#2) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Miért maradtam volna? Egyáltalán nem olyan könnyű tartósan ott maradni. Ez egy nyaralás volt, életemben az első. Most magyar földön vagyok, de januárban már pattanni akarok az EU-ba.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Hieronymus válasza Algieba (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

'...de januárban már pattanni akarok az EU-ba."

Most is ott vagy!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) zolikaDB válasza Algieba (#4) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem tudom, miert maradtal volna - de tudom, hogy legalisan az foldi halandonak eleg korulmenyes procedura.
EU? Melyik orszag?
Egyelore meg GB is EU... Mik a tervek? Irsz roluk?

(#7) Algieba válasza Hieronymus (#5) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Lehet, hogy EU tagok vagyunk, de ez nem mutatkozik meg a fizetésekben. Számomra az EU bármelyik tagország, ahol meg lehet élni a fizetésből. Illetve betérve a Keletinél a nyilvános vécébe majdnem elsírtam magam. Itt egyből láthattam a valódi színvonalát az országnak.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Nice! :C

(#9) Tüzi válasza Algieba (#4) üzenetére



Üdv keletről :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10) Tüzi


Nekem az egészben ez a rész tetszett a legjobban.
Mindenhol madarak... Kicsi, közepes, nagy, meg az ezerszám repkedő repülő rókák...

Sokszor visszamennék én is, de sajnos rájöttem pár dologra, és inkább nem.
Nagyon bírom őket, de buták... vagyis inkább ostobák, szarnak mindenre a nagy jólét miatt, és ez lesz a vesztük is... Kína felvásárol mindent kilóra, a Holden bezárt (lett 200-250.000 munkanélküli), és bizonyos szempontból rosszabbak mint az angolok "outlander" agyréme.
Magyarországon bontásra lenne ítélve az a ház amit néztem (a tipikus angol sorház... 5 méter széles, 30 hosszú), lentről felláttam a fal mellett a tetőig, szar alu vezetékek, tekerős biztosíték, és 1.1millió dollár egy nem frekventált helyen... 500at kellett ráköltenie a vevőnek, hogy _lakható_ legyen, és így lett egy olcsó háza Syndey-ben. Ez cirka bő 300millió forint. És ez "olcsó".

Az átlagkereset hiába jó (25-70 dodó között attól függ, de egy jogász megkeres óránként 1-6ezret is), pont az a csapda, hogy esélyed sincs megvenni bármit is.
Albérlet is k.rva drága, én vettem egy bicajt 1k dodóért, 4 hónap alatt visszahozta az árát csak abból, hogy suliba jártam vele, meg haza. (akkor nem beszéltem a rengeteg kirándulásról amit csináltam rajta)
A _heti_ buszbérlet a legbelső zónában 60 dodó.. és ez 10 utazásra jogosított (1200huf/út)
Internet 128-512k, adsl. Wtf.

Nagyon jó hely, nagyon szép, nagyon mennék megint, de odaköltözésre már nem... Inkább a kiwik, vagy nézek mást... Straya' hamarosan "fucked up" lesz.
De kirándulni egyet, meg kengurut nézni tök jó.
Csak bírd lóvéval...

(ja, és SOHA ne bízz magyarban ott SEM)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#11) #90088192 válasza Tüzi (#10) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az a baj rosszul vagyis inkább Magyar szemmel nézed a dolgokat.

Nem kötelező Sydney Ben lakni sem Melbourne Ben sem.

Átköltözött a teknős Perth be, jobban keres több szabadideje van olcsóbb a lakhatás és nincs tömeg nyomor.

Minek versenyezzek a kivagyi pojacakkal amikor itt az én tudásom ért versenyeznek. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.