Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Grat hozzá :)

Állapotra sikerült szépet kifogni? Értem ezalatt akksi mennyire leharcolt vagy külső mondjuk?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) Algieba válasza szabonagyur (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Minimális használati nyomok vannak rajta. Korának megfelelő állapotban van. Eddig mindene működik, de közel sem értem a funkciói végére. Jelentősen többet tud mint a hasonló méretű fapados Nokia 2.1, és éltes kora ellenére komolyabb mint a fürge és profi Mi9 Lite. Szerintem az akkuja az eredeti gyári, de nincs felpúposodva. Jó kérdés, hogy mennyit bír. Ezt is nemsokára megtudom. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4) szabonagyur válasza Algieba (#2) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szuper, jöhetnek a fotók :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Gratula!
:C

Én most szereztem be egy Galaxy Note 9-est.

Note 3, Note 4, Note 8 után ez is megvan!
:DD

(#6) Luck Dragon

Én is gratulálok , magam részéről egy gen 1 jó állapotú iPhone SE a cél . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) szabonagyur válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én is vadászok ilyenre, de bolond árak lettek nagyon.

Nekem egy 6S/SE esetleg 7/8 lenne a cél a szülőknek de áh..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8) Luck Dragon válasza szabonagyur (#7) üzenetére

Ne is mond, :( Minap lett volna egy , de elfeledte mondani az illetékes hogy zárolt a készülék és úgy kért harmincat . Mondom ilyen nincs.... :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) szabonagyur válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


szabonagyur
félisten

30at max akkor ér szerintem ha hibátlan, T ID is megy és akksi is 90% feletti bőven.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#10) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Akkor most a samu lesz a mi 9 helyett a napi használati mobil?

(#11) Luck Dragon válasza szabonagyur (#9) üzenetére

Tudom , csak hát MR. Ravasz próbálta rám sózni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Algieba válasza KISDUCK (#10) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

A Mi 9 Lite tökéletes a napi munkára, a fő számom benne marad. A Note 4 speciális célokra kellett nekem, nagyon tetszik az egészség alkalmazása, és a ceruza funkciók tömege. Rajzolni akarok. :)) És persze prezentálások során coolabb a Note 4-et mutogatni. Szeretem az üzleti modellek stílusát. Sokkal izgalmasabb böködni mint a középkategóriás jó munkás mobilt. De bolond vagyok... :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) domos


domos
senior tag

Grat a telóhoz! Viszont ezt az "üzleti modell" dolgot nem értem :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem is megvan tökéletes állapotban a Galaxy Note 3, 4 és 5.
A négyesnél figyelni kell a széria jelölésre, mert van egy hibás benne. N910F, ez az SD változat. Felfújja az akkut. (Ugyan ilyen hibás széria volt az S4-nél is, meg még valami alsós Samsungnál 2013-ban, talán a sima Galaxy Core a neve.)
Nekem N910C van, és hibátlan.

(#15) Algieba válasza janeszgol (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Ez pont F-es, de nem érdekel, mert mára ritka típus. Ezért is írtam a blog bejegyzésben, hogy bármeddig is működik nálam, pusztán a birtoklása élményéért megérte megvennem. Ha levélnehezékké válna, megy a vitrinbe dísznek. Nem porcelán szobrocskák, hanem mobilok nálam a csecsebecsék. Ennek ellenére remélem, addig elszórakoztat, amíg meg tudom venni fő phabletnek a Note 9-est. Egyébként a széria egyedi tulajdonságai, amiért Note a Note, nagyon bejönnek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) KISDUCK válasza Algieba (#12) üzenetére


KISDUCK
addikt

Majd valami tapasztalat jöhet hogy milyen vele rajzolni. :)

(#17) Algieba válasza KISDUCK (#16) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Az S Note alkalmazásban már csináltam néhány firkát és töltöttem le profibb rajz appot is. Teljesen visszahozta az élményt, amikor a kezdetlegesebb SE P800-on csináltam a rajzos jegyzeteket. Pont olyan mintha egy kisebb méretű rajztábla lenne a tenyeremen.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#18) janeszgol válasza Algieba (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

A Note 4 frissítéssel megkapta azt a funkciót, hogy kikapcsolt kijelzőre is tudsz jegyzetelni. (Mikor kihúzod a tollat, feléled a wacom.)
Szerintem tök jó.

(#19) domos válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


domos
senior tag

Nem vágynék ilyesmire a helyedben, iszonyatosan gyatra az üzemideje, nekem van egy tökéletes állapotú 128GB-s változatom, 92%-os akksival, és nagyon keveset bír szegényke.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#20) Luck Dragon válasza domos (#19) üzenetére

Nekem csak volt, de én nagyon imádtam. Csak én balga.... eladtam. Személyes felhasználásra egy új akkumulátorral méretei miatt csak beszélgetésre használnám ami nagyon jó volt vele. Egy picit érzelmi alapú is a dolog mert első ios eszközöm volt wp elhagyása után. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) szabonagyur válasza domos (#19) üzenetére


szabonagyur
félisten

Attól függ mire is kell neki.

Nekem 5S van mint GPS, meg privát szám stb.

Erre hibátlan mai napig.

Persze ha nyomkodnám meg neten végig akkor biztos merülne mint egy darab kő.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#22) domos válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


domos
senior tag

Upsz ez PM lett volna. XD

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Irigység ON.
Egyik kedvenc telefon. Annyira kézre áll és olyan jó a minőségérzet, hogy azóta sem éreztem ilyet - pedig végig taperoltam az összes Note-ot.
Használd egészséggel!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#24) joeetm


joeetm
tag

Grat hozzá :)) Az enyém lassan egy éve pihen az éjjeliszekrényen. 4 aksit vettem hozzá anno, de mind harmatgyenge volt. Még azért gyűjtöm az infót meg a lendületet, hogy szerezzek egy jó aksit, és használható legyen tovább :D

_Az a hülye aki nem normális_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.