Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó írás. Őszinte leszek egy Note 9-re én is pályázok idén. Vagy egy Note 10-re. Meglátom.
A Note 10 Lite például nagyon jó áron volt (150-200 ezer ft között újonnan, hivatalos forrásból), csak pont akkor lett limitálva a pénzügyi lehetőségem. Kár!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Jó kis teló, használd egészséggel! :K

Ha szabad kérdezni; jól értem, hogy előadásokat szoktál tartani? Ha igen, akkor milyen témájúak ezek? :B

(#3) UnA


UnA
Korrektor

"és beköltözött az ingzsebembe"

Ez biztosan csak nekem furcsa, persze inget sem szoktam hordani egy ideje ;) – de még a régi időkből úgy rémlik, hogy az ing zsebe nem sok mindenre volt jó. Főleg arra nem, hogy egy masszív súlyú és méretű mobilt oda tegyek...

(#4) Algieba válasza UnA (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Lumia 520 volt a tökéletes ingzseb mobil. Teljesen elbújt a zsebben és biztonságban utazott benne. Sajnos Androidos óriás társai kilógnak, de csak akkor zuhannak ki, ha lehajolok és megfeledkezek róla, hogy bal kezemmel rájuk szorítsak. Bár megtaláltam a megoldást, veszek nyári zakót és annak jóval nagyobb zsebében fog utazni a Note 4. :)

janeszgol: A Note 9 számomra tökéletes választás 2021-ben is.

BigBlackDog: Természetismeretre specializálódtam, azon belül a gombák világára.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) AxBattler válasza janeszgol (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Note 10 Lite 100-120k HUF körül megy aprón, szerintem nagyon jó modell.
Egyedüli fájdalmam, hogy nincs IP minősítése, ill. normális csepp/por-védelme.

(#4) Algieba
Dizájnban, minőségben, méretben valóban nagyon jó még mindig. :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.