Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

A kártyaolvasó hiánya nem tette sokkal olcsóbbá.

Az élet kegyetlen .

(#2) saelin


saelin
veterán

A wayteq nevet olvasva már kerestem a cikkben az android verziót... :DDD

Már csak az a kérdés mennyire megbízható. (sorry, de wayteq-ről nem az jut eszembe)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Domi_Jani válasza lsc (#1) üzenetére


Domi_Jani
tag

Ha jól értelmezem a cikket, akkor kártyaolvasó helyett belekerült egy rf konverter ami az RCA és Scart csatlakozót nélkülöző igazán régi tv-knél jól jöhet, hogy koaxrra konvertálja fel a jelet, mint pl a videók. Ahoz képest nem drága a készülék, ha már azt nézzük h a konvereter ára külön 4-5ezer forint.

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#4) azbest


azbest
félisten

Ha jól sejtem ez a hd-95 modellt váltja, ami nem volt kártyaolvasós, de rf modulátor sem volt benne. Árban kb hasonló az új hd-95rf csak ebben már van modulátor is, ami dícséretes :) A hírben lehet jobban ki kellene hangsúlyozni, hogy az rf csatlakozó rf modulátort takar ebben az esetben, míg a más készülékeken lévő rf csatlakozó csak felfűzésre jó, de a box jelét nem adja ki.

(#5) hpeti2 válasza saelin (#2) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Nekem HD-95CX-van már több mint 1 éve és nagy megelégedettséggel használom, minden hiba nélkül.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#6) eTrade válasza saelin (#2) üzenetére


eTrade
tag

Nekem volt/van WayteQ GPS-em, soha semmi gond nem volt vele. ;)

(#7) lsc válasza Domi_Jani (#3) üzenetére


lsc
nagyúr

Azért abban megegyezhetünk hogy akinek olyan tv-je van hogy nincs rajta scart annak 1000 Ft is nagyon számít, ez meg totál alap készülék felesleges dolgokkal /pl. hdmi, scart kimenetek, usb/, meg hiányosságokkal mint pl a kártyaolvasó.
Egyébként cx-et használok, nem a legstabilabb valami.

Az élet kegyetlen .

(#8) hpeti2 válasza lsc (#7) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Rakj fel újabb szoftvert. Talán már 9nél jár a verziószám. Nekem az 5el semmi bajom.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#9) Bloksma válasza saelin (#2) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Szülőknek vettem másfél éve HD95-CX-t. Eddig tökéletesen működik.

(#10) s8109csa


s8109csa
tag

Én azt teljesen el tudom képzelni, hogy a nagy digitális átállás jegyében jópár helyen még fadobozos Silver Star, meg Videoton TV ketyeg, azoknak meg nem nagyon van alapsávi bemenetük. Lehet, hogy ez lesz az a készülék, amit akár rászorultsági alapon is meg lehet kapni.

(#11) Mardel válasza saelin (#2) üzenetére


Mardel
őstag

+1
Pár éve vettem egy 4GB-os mp5 lejátszót (P60) 14 ezer Ft-ért. Alig járt le a garanciája (1 év) és tönkrement a jack bemenete. Így zenehallgatásra már alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#12) effendi2


effendi2
tag

Nekem jó sok Wayteq PNA-m volt, egyikkel sem volt gond. Remek ár-érték arányú cuccok.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#13) Khaal


Khaal
őstag

HD95CX van nálunk is, ugyan nem használjuk túlságosan régóta, de eddig gond nélkül működött.

A beépített médialejátszója is jobb mint amire számítottam, bár feliratokat nem kezeli (legalábbis nekem nem sikerült megetetnem vele).

Egyébként 10 ezer alatt is meg lehet vásárolni, csak ki kell fogni az üzletet.

(#14) arty válasza s8109csa (#10) üzenetére


arty
veterán

Szép is lenne... de ne reménykedj :) Vagy ha mégis, az az államnak (nekünk!) 15k/db-ba fog minimum kerülni.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15) Bloksma válasza Khaal (#13) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Javasolnék egy szoftverfrissítést. A legutolsó óta szépen kezeli a feliratokat (igaz 1-2-vel azért néha van egy kis gond)

(#16) hpeti2 válasza Bloksma (#15) üzenetére


hpeti2
aktív tag

+1

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#17) tomas9320


tomas9320
tag

Külső merevlemezt nem kezel? Rádugtam egy 2 terás és egy 750GB-os merevlemezt is mindkettő NTFS formátumú. Egyiket sem ismeri fel

Huawei P30 Pro VOG- L29

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.