Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

1. Húzócímet akarnak belőle csinálni

2. Ha kifutotta magát konzolon a játék (igazi bombasikernél évek kérdése, ld. Halo3, még mindig az egyik legnagyobb cím X360-on), de PC-re még látnak benne lehetőséget, akkor ki lesz dobva

3. Esélytelen, kár is kérni

Egyébként egyetértek a petíció létével. Ha valami nem tetszik, akkor nem picsogni meg warezolni meg anyázni kell, hanem tenni valamit tevékenyen. Könnyen lehet, hogy szart sem ér, de így legalább tudatja az elégedetlenségét és annak okát a kedves vásárló (?). Szóval hajrá :K

Bár én le se szarom, lesz-e PC-re, azért aláírtam. Hátha segítettem :)

szerk.: Már túl is lépte a 16K-t, én voltam a 16029-ik.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#2) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

16024 :) Azért érdemes elolvasni a hozzáfűzéseket: "Tisztelt Microsoft megígérem hogy veszek 42colos tévét a számítógéphez csak jöjjön PC-re is" rotfl...

[ Szerkesztve ]

(#3) Def26


Def26
félisten

Annyi játék jön ki konzolra, hogy nem megérné beruházni egyre..? :U 16041 -ik vagyok.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

kár erőltetni, PC verzió ugyse lesz mivel a microsoft már rég eldöntötte! ;)

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#5) atike


atike
nagyúr

1 - reklám
2 - nem lesz pc-re, majd ha már konzolon nem hoz eleget és nem halad el fölötte az idő, akkor talán
3 - megjelenéskor tuti nem - esetleg rá 1-2 évre

Én is aláírom. Bár én sem hiszem, hogy játszanék vele...

(#6) Morden24 válasza Def26 (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ugyan tudod, hogy a konzol az gonosz :DD

Egyébként nekem az jutott eszembe, hogy vajon a jelenlegi 16K-ból hányan vennék meg, ha kijönne PC-re? :)

Sectumsempra - For Enemies

(#7) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ugyanaz lesz mint a Fable-Halo 2 duónál:kiadják őket két évvel azután,miután lejárták a köreiket XBOX-on. A Halo 2 magában,a Fable új Questekkel,meg turbózott grafikával.

[ Szerkesztve ]

(#8) Def26 válasza Morden24 (#6) üzenetére


Def26
félisten

Én biztos nem veszem meg PC -re. Ha pedig érdekesnek találom a játékot (nem szeretem ezt a stílust) akkor boxra fogom megvenni. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

16064.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Istenem, komolyan mondom kezd cikissé válni ez a minden sz@rért peticiót indítunk. Ha valaki ennyire játszani akar az nyugodtan beruházhat egy olcsóbb X360-ba [Arcade] [Elite] Szvsz ezek már megfizethetőek főleg ha azt nézzük, hogy ehhez az Alan Wake-hez milyen gépre volna szükség, hogy szépen fusson akkor meg pláne. Az új szériák már elég megbízhatóak és a játékok árai is kezdenek mérséklődni. Aki meg annyira ragaszkodik a bill+egér párosításhoz az szerezzen be egy ilyet: [XFPS 360]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Def26 válasza Xaels (#10) üzenetére


Def26
félisten

"Aki meg annyira ragaszkodik a bill+egér párosításhoz az szerezzen be egy ilyet: [XFPS 360]"

Jah, nekem pont van is egy eladó... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Morden24 válasza Def26 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ennyire jó dolog? :D

Mondjuk én fontolóra sem vettem a beszerzését.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Def26 válasza Morden24 (#12) üzenetére


Def26
félisten

Ha akarod kölcsön adom. :DDD (Budaörsön melózok)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem olyan 1 millió aláírásnál már elgondolkoznának...

***

(#15) Morden24 válasza Def26 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

:D

Kihagyom, nem mozgat. Meg jelenleg a Dante's Inferno-hoz nem is annyira kell :)

Sectumsempra - For Enemies

(#16) mnmlst


mnmlst
tag

Hmm... akkor indítsunk egy ps3-as verzióról szóló petíciót is, legyen már kerek akkor a történet :D

(#17) tiv83us


tiv83us
veterán

Tizenhat ezren alairtak, ebbol olyan ketezer megvenne...hat...gyujtsetek meg ;] :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) Narxis válasza Xaels (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egyetértek. Kicsit szánalmas, legalább a büszkeségüket őrizzék meg...

Thanos was right.

(#19) afterburner_


afterburner_
őstag

én már úgy vagyok vele , ne is legyen pc-re.
A konzol átiratok nagy része mind okádék, bugyuta irányítással, leegyszerűsítve, hogy kb 3 gombbal lehessen irányítani a szereplőt, ja és 2 gombot csak azért nyomkodsz hogy esetleg a rád ugró ellent le tudd rázni magadról:)

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#20) Morden24 válasza afterburner_ (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez persze szöges ellentétben áll a PC-s játékokkal, amiket polipoknak írnak :D

Egy Xbox kontrolleren jóval több gomb van, mint amit egy átlagos PC játékban használsz (persze nyilván ne úgy számolj, hogy az 1-9 fegyverválasztógombok 9-nek minősülnek, hanem funkció szerint).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) Sheltem77


Sheltem77
aktív tag

Valaki mutasson nekem 1 petíciót ami eredményes lett. Mármint az ilyen pc-s játékkal kapcsolatos petíciók közül. Pl starcraft2 -> lan hiánya mw2 -> dedikált szerver hiánya diablo3 -> nem elég darkos(lol) stbstb.
Én úgy tudom egyik sem járt sikerrel. Pont a microsoftot érdekelné egy petíció? Ugyanmár emberek....

(#22) LackoMester


LackoMester
addikt

Semmi értelmét nemlátom. :K Sajnos. Pedig jó lenne PC-s verzió, de csak ha nem, mindenféle konzol mutáció. Estleg ha egyszer, el is készül PC-re, nagy esély van rá, h. az lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a konzolos lobbi monnyonle!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) Dilikutya válasza afterburner_ (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mi számít konzolátiratnak? Mi a különbség, ha egyszerre jelenik meg több platformra, vagy ha később jön ki PC-re? Egy darabig úgyis egy szálon fut a fejlesztés szerintem.
Pl. a GTA is konzolátirat, ha így nézzük... Sok múlik azon, ki dolgozik vele, és milyen játékról van szó. A Microsoft szart azért nem ad ki a kezéből.
De nem írom alá, mert úgyse venném meg, nem is érdekel :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Tomcat


Tomcat
őstag

Aláírtam én is. Remélem ennyivel is elérünk valamit.

Tomcat

(#26) Morden24 válasza Dilikutya (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pl. a GTA is konzolátirat, ha így nézzük...

Mondjuk az pont egy rossz példa, mert igazi hulladék, amennyire én tudom :)
Bár lehet, hogy csak nem megfelelő gépen vagy nem megfelelő verziót futtatnak sokan...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27) Def26 válasza LackoMester (#22) üzenetére


Def26
félisten

Asszem' összetennéd a kezed, egy Forza 3 vagy Gran Turismo konzol átiratért is. ;] És akkor csak 2 címet írtam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) Mr.Csizmás válasza Morden24 (#26) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a GTA-t még pc-n kezdtük ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) digimokus


digimokus
tag

Arra tippelek ;), hogy ha abból a 16e aláíróból 10% tényleg megvenné és azoknak csak a fele van olyan fanatikus, hogy XBOX-ot vegyen érte (nem az ittoni fizetési körülmények között élőkre gondolok) akkor már megéri az MS-nak húzogatni a mézesmadzagot, elvégre nem ezzel az egy játékkal fognak játszani és veszik majd a többit. Mindezek után 6-8-10 hónappal amikor a PC-s verziót fehér nyúlként rántják elő a bűvészkalapból, ott is csurran-cseppen valami. A lényeg, hogy a konzolon játszók (akik többen vannak mint a fizetni akaró PC-sek) meg fogják venni a játékot annyiért amennyibe kerül, a PC-n meg ugye a warez miatt ez kicsit... hmm... izé... kétséges :U. És ezt valószínűleg az MS-nél látják a legjobban, nem hiszem, hogy pont nekik nem lenne keret elkészíteni a PC-s verziót... :U

http://digimokus.uw.hu

(#30) digimokus válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


digimokus
tag

Imádtam :DDD , legjobb volt :K , bent a suliban anno csak ezzel játszottunk :))

[ Szerkesztve ]

http://digimokus.uw.hu

(#31) Morden24 válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nyilván a 4-re gondoltam.

Sectumsempra - For Enemies

(#32) Xaels válasza digimokus (#29) üzenetére


Xaels
félisten

A warezt kár ide hozni. Szerintem rég nem amiatt van az egész... Pl X360-on megjelenés elött 1 héttel már kint vannak a neten a játékok még is megveszik. Itt a minőségről és a játékélményről van szó. Ha ez a 2 megvan akkor pc-re is szépen lehet bevételeket generálni elég ha csak a WoW-ra gondolunk(azért ezt hoztam fel mert ugye ez nincs konzolon és a multicímeknél nem lehet elvárni, hogy minden platformra ugyanannyi fogyjon). Ott is van Warez/törtszerverek meg minden mégis évek óta fel tudnak mutatni egy elég nagy játékos bázist.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) Silenzio válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

Ennek ellenére a kép nem a PC verzióból, hanem a Gameboy-osból van. :) Ezt most elnézem. Ámáttőőőőr :P

"rossz konzolos port"? - A lóf@szt volt rossz konzolos port a Halo! Ha egyszer végre valaki értelmesen elmagyarázza miért volt rossz port a Halo PC-n, kap tőlem egy rekesz sört. De valószínűbb, hogy nem veszem be majd az egészet.

Xaels: Hülye példa. A Blizzard-játékok mindig így viselkednek, boldog-boldogtalan veszi őket, mint a cukrot, mert valamikor megkapta a hype löketet a cég, és a gémerek azóta se gyógyultak le az elméletről, hogy minden Blizzard-játék zseniális és kulturális jelenség. És így lesz kulturális jelenség meg bődületes kasszasiker. PC-re meg azért nem fogynak a húzónevek, mert mindenki a. CS-zik b. WoW-ozik, c. egyéb, ingyenes MMO-t tol d. warezol ezerrel. De utóbbi a legkisebb indok, szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#34) Silenzio válasza afterburner_ (#19) üzenetére


Silenzio
addikt

Te meg mondj egy mostani, PC-s ellenpéldát, ami nem repülőszimulátor, vagy egyéb rétegjáték, és a sok gomb (amitől számodra szofisztikált lesz) nem az F-billentyűk alatti, fegyverváltásra szolgáló számsor...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#35) Xaels válasza Silenzio (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor én kivétel vagyok. Bár sokat játszottam Diablo I-II -vel kimagaslónak sohasem találtam és a WoW sem tudott lekötni 1napnál tovább. Egyedül a Starcraft talán amire azt mondom, hogy mutatott valamit számomra (amennyiben elfelejtem, hogy W40K copy az egész). Jah tényleg és az örök kedvencem a Lost Vikings. Amúgy azzal nem értek egyet, hogy boldog boldogtalan veszi mint a cukrot a marketingnek és stb-nek hála. Valszeg tényleg van ott valami, ha évekig képesek 1 játékkal valakit odaszegezni a monitor elé. Korea - Starcraft

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) gV válasza Morden24 (#26) üzenetére


gV
őstag

minden bizonnyal, megjelenéstől fogva játszom vele, akkor még C2D-val és nem volt sose bajom vele

kifogás elégé nevetséges, most is fotelből HDTV-t nézve használom a PC-t, viszont azt megértem h az MS-nek üzletileg ez a jobbik megoldás, szal nincs bennem harag ;)

(#37) Dilikutya válasza Morden24 (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem csak GTA4 létezik :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) wednesday


wednesday
őstag

1. Itt nem a PC a lényeg, most, hogy kijön e rá vagy nem.
PS3 jön fel, és MS-ék úgy gondolják exkluzív címeket kell bedobni ellene. Az egész csak erről szól, hogy lehessen mondani "csak Xboxon elérhető". Szükségük van még több nagy címre a konzol mellé, ne csak a HALO , meg a Fable legyen, mert ez így kevés.

2. Elképzelhető persze, (bár ennek szerintem kevesebb az esélye mint az 1. pontnak), hogy az egész csak reklámfogás. Jó nagy felhajtást csapunk, hiszen az embereknek mindig az kell amit nem kaphatnak meg.

3. A PC game, attól még nem fog haldokolni, hogy konzolon több exkluzív cím lesz, így is egy rakat játék van PC-n. Jóval több, mint 10 évvel ezelőtt. Ha valaki meg nem tud attól a felfogástól szabadulni, hogy neki minden kell, az vegyen 3 konzolt és PC-t is. :U

[ Szerkesztve ]

(#39) Dilikutya válasza digimokus (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 16 ezer aláírónak az 5%-a minek venne Xboxot? Ha lenne neki, akarna venni, nem írna alá PC-s petíciót:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) wednesday


wednesday
őstag

Valami zavar támadt a rendszerben..2 komment...

[ Szerkesztve ]

(#41) tiv83us válasza Xaels (#32) üzenetére


tiv83us
veterán

Xbox360-n tulajdonkeppen a warez inkabb a balkani orszagokban viragzik. Persze nyugaton is elofordul, de legalabb kovetkezmenyei vannak.
Ugye a paraszt legalabb haromszor meggondolja, hogy warezoljon, mikor a penzevel jatszik. Ha elofizetett egy evre a Live!-ra es lebannolhatjak a turosba, mert tolvajkodik. Mert letilthatjak a konzoljat, bukhatja a garanciat azonnal. Ugye PC-re ez a visszatarto ero nem igazan van meg.
Meg ugye konzolt elvinni, flesseltetni, mutyizni.
PC-re meg letoltod, crack, oszt szoljon.
Latszik, hogy amit nem lehet torni/csalni, az hozza a bevetelt /WoW/. Persze, lehet itt is, csak kapsz melle egy instabil gany szervert.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42) DriderG


DriderG
tag

Hülyék ezek a Microsoft-nál? Bárkit lefizethetnek? Azt hiszik pénzzel minden megoldható? 16329.
Bár a legjobb petíció az lenne, ha nem vennék az X360-as verziót, vagy mindenki warezolná...
Kíváncsi leszek, a Windows mikor lesz X360 exclusive...

(#43) Morden24 válasza DriderG (#42) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bár a legjobb petíció az lenne, ha nem vennék az X360-as verziót

Ööö, ezt nem teljesen értem.
Nyilván azért vett valaki Xboxot, mert játszani szeretne (mivel egy játékkonzol, tehát másra nem igazán alkalmas).

A picsogást sem értem különösebben. Akkor ezzel az erővel ne vegyen senki PS3-at, mert a köcsögök csak arra adják ki a Metal Gear-t meg a God of War-t.
Sőt, senki ne vegyen PC-t, mert a köcsögök csak arra adják ki a WoW-ot meg a mittoménmit.

Sectumsempra - For Enemies

(#44) Xaels válasza tiv83us (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vitatkozni jöttem. Van igazság is abban amit mondasz, de nem feltétlen ezek az okai. Nyugaton egyszerűen megtehetik az emberek, hogy ilyenekre költsenek akár többször is 1 hónapban és ha megtehetik akkor miért ne? Minek szívózzanak ilyen olyan dolgokkal. Amúgy meg rengeteg 1. osztályú offline játék van x360-on meg ott a split screen coop is és vannak akik nem igénylik a LiVE! rendszert azoknak aztán meg teljesen mind1 lenne, hogy bannolják-e vagy sem. Amúgy flesselt boxom van, de még nem bannoltak LiVE!-ról, igaz nem is igazán használom, mert amit online akarok játszani az mind van pc-n is és itt ingyen hostolhatom a TS-t meg a játék szervert (origi CoD, meg remélem majd AvP is müködni fog), nem kell külön fizetnem érte...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) DriderG válasza Morden24 (#43) üzenetére


DriderG
tag

Minden konzolnak vannak exkluzív címei, az X360-nak a HALO, a Forza, a PGR, a PS3-nak az MGS, a Motorstorm, a GT. Itt arról van szó, hogy egy multiplatform címet ki akarnak sajátítani a marketing miatt, nem pedig arról, hogy exkluzív címként jelentették volna be! :W

[ Szerkesztve ]

(#46) Morden24 válasza DriderG (#45) üzenetére


Morden24
nagyúr

egy multiplatform címet ki akarnak sajátítani a marketing miatt

Sosem volt multiplatform.
Eleinte PC-only volt (akkor érdekes, nem ment a rinya a konzolosok oldaláról, hogy de méééé nem Xbox/PS3).
Aztán lett PC/Xbox (érdekes, a PS3-asak nem sírtak, hogy nem lesz nekik).
Aztán lett Xbox-only (és a PS3-asak még mindig nem sírnak, de a PC-sek igen).

Mellesleg a Halo-t eredetileg PC-re fejlesztette a Bungie, ráadásul tudtommal OpenGL támogatással, úgyhogy erről ennyit.

Ezzel a játékkal annyi a "baj", hogy anno, amikor még úgy volt, hogy PC-only lesz, akkor verte a nyálát a sok PC-fanatik grafikabuzzancs, hogy na idenézzetek köcsög konzolosok, ilyen aztán sosem lesz a ti gépeteken, mert nem is tud ilyet.
Most meg visszanyalt a fagyi, mert nem így működik a világ.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#47) Sanya válasza tiv83us (#41) üzenetére


Sanya
nagyúr

emellett ezen országokban hivatalosan még a LIVE sem megy, illetve ha kiderül, hogy ezen országokból liveozol, nyugodtan kaphatsz ban-t is.
De szerencsére emiatt nagyon-nagyon kevés embert bannoltak.

mondjuk én kifejezetten sokallom a 15.000 forintot egy játékért. szerintem nem fer, ha egy jó játékot a megjelenéskor usa-ban 50 dolláráért, nálunk pedig ennek másfélszereséért árulnak. semmibe sem kerül a szállítás, legalábbis nem ennyi a differencia.
bár az sem lenne megoldás, hogy itt meg sokkal kevesebb legyen az ára.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48) Morden24 válasza Sanya (#47) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem csak szállítás.

Nálunk más adókulcsok vannak, arról nem is beszélve, hogy sokkal kisebb piacból kell megélnie a viszonteladóknak.

Ha pl. UK-ből rendelsz, 15K-ba csak a gyűjtői cuccok kerülnek.

Sectumsempra - For Enemies

(#49) tiv83us válasza Sanya (#47) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem kaphatsz bant azert, egy embert nem bannoltak meg emiatt.
Nem 15.000Ft egy jatek, max valami Special, vagy Collectors Edition.
Meg lehet venni ket jatekot es lehet cserelgetni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#50) ló úr


ló úr
őstag

Énis aláírtam,faja lenne ha jönne PC-re!! :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.