Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Typhoon TySpy üzemideje eléggé karcsúra sikeredett. :(

nothing is true everything is permitted..

(#2) Sanya válasza Sicilian (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

Negyed óra tényleg karcsú

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) bit_bro


bit_bro
tag

Kis elírás a cikkben:
"256x1440 pixeles képeket tud rögzíteni"

Gondlom, itt kimaradt egy 0.

(#4) bit_bro válasza Sanya (#2) üzenetére


bit_bro
tag

Mondjuk egy autóba elég könnyen tudsz nagyobb aksit tenni.
A helikopternél ugyanezt már nem lehetne meglépni...

(#5) Bomc


Bomc
aktív tag

De akkor is... 8 percenként egy óra töltés...nevetséges...

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen szolid lett ma a cím. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van egy Transformer Book T100-om (is) ami zavar benne talán csak a tochpad érintésérzékenysége. Nevezetesen a ráklikkeléssel van gondom, ha nem vagyok elég gyors nem veszi figyelembe vagy csak harmadik nekifutásra. Elég kellemetlen tud lenni. :((

Valami gyógyír a bajra? Másnál is előfordult?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Hömm-hömm. Nem rosszak ezek az egybegépek, de mindannyian tudjuk, hogy melyik az etalon... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Taranti


Taranti
senior tag

Ha a Gaba egybegépek tényleg TN panellel jönnek, nem hiszem hogy lesz ember aki manapság venné őket. Pedig az alapötlet tényleg jó.

A quadrokopter egy viccnek tűnik, sebaj, okosórás tapasztalataim alapján majd kijön ugyanez Hu-Csiang-csin néven, 8 perces töltésidővel és 40-60 perces repülési idővel. ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) menpee


menpee
aktív tag

Az utolsó Kingston kártyaolvasóról csak jókat tudok nyilatkozni. Külön kábel, így esetleges csere sem akkora probléma, fém burkolat. Kártyát bedugva és használat közben pirosan villódzik a teteje, használaton kívül pedig teljesen sötét, nem égeti ki a szemem kék leddel (pozitív :D ). Mondjuk az ára sem esett egy forintot sem 2 év alatt.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#11) Ghard válasza Bomc (#5) üzenetére


Ghard
őstag

Vagy inkább az a nevetséges, hogy ennyi pénzért többet vársz.
Lehet venni százezrekért, ami 20-40 percet bír. :U

(#12) Solar Eclips


Solar Eclips
tag

gagyi áradat.

(#13) pusszycat válasza Solar Eclips (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az a széles Lg moncsi kapna egy esélyt nálam. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Bolobi


Bolobi
tag

Nem rossz ötlet a gaba-é, egy IPS panellal elgondolkodtató lenne :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#15) tatararpad


tatararpad
őstag

már a második generációját kínálják Atom Z2735F processzorral

Erről a prociról nem sok infót találtam, nem csak elírás?

(#16) Bounti válasza tatararpad (#15) üzenetére


Bounti
aktív tag

Valószínűleg Z3735F akart lenni...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#17) sunavlys válasza pusszycat (#7) üzenetére


sunavlys
senior tag

Tudja ez a masina kezelni a kiterjesztett képernyőt?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#18) pusszycat válasza sunavlys (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem próbáltam még, de itt egy fotó...

Meg egy videó [link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Zso Ro válasza menpee (#10) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Nem is értem mit keres a hardver újdonságok között.Kb 2éve szemeztem vele,de találtam sokkal olcsóbban.

(#20) DonP666


DonP666
csendes tag

Az autóval el lehetne poénkodni egy darabig.

(#21) caprine válasza Bomc (#5) üzenetére


caprine
aktív tag

Ja, én is ezért nem veszek. :B pedig nagyon tetszenek.

Azt hittem a GABA már rég eltünt a sülyesztőbe mint az ABIT :F Az LG 29UM55-P viszont elgondolkodtató, pláne, hogy van ahol még olcsobban is árulják.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#22) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Ahogy hirtelen ránéztem a képre és a szövegre, a Parts in One-t kapásból Paks in One-nak olvastam :DDD

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) Duree


Duree
veterán

A GABA név nem a legjobban hangzó márka ,de ez a megoldás a monitoros bövíthatö pc igazán remek ötlet.Gyakorlatilag még senki sem csinált ilyet.Remélem jó minőséget takar.

duree54

(#24) MrZeno


MrZeno
csendes tag

Régóta szemezek a nagyobb 27"-os GABA PiO monitorral, de sehol nem találok a kijelző panelről pontos leírást! :(

http://www.gabatech.hu/s/shop.php?op=look&gr=&id=1314&csoport0=38&csoport1=280&csoport2=&csoport3=

Csak remélni tudom, hogy valahol egyszer találok egy tesztet a készülékről!

Prohardver? :)

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Túl sok minden nem kellene innen, de biztos van, aki mazsolázna közülük.

(#26) etejedu


etejedu
őstag

Nem rossz az a kopter ennyiért.
Csak akkor van szívás ha épp a panel tetején fogy el a kraft. :)
Gondolom van benne egy érzékelő ami visszahívja a gazdhoz mielőtt lezuhan 40 méterről!?

(#27) pusszycat válasza etejedu (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, van benne beépített robotpilóta. :DDD Milyen érzés lehet az, ha tudod, h bármelyik ablakon beleshetsz.? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) etejedu válasza pusszycat (#27) üzenetére


etejedu
őstag

Szerintem qrva jó!! :DDD
Nem kell ledobni pénzt szotyira...
Megnézhetem hogy elzártam e a gázt...
Elkezdődött e a Dallas...
8 perc ingyen keksz.

(#29) tacsk0


tacsk0
aktív tag

t100-ast akartam de 2 giga mem windows ala....

(#30) pusszycat válasza tacsk0 (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ez megnyugtat, van 1 GB verzió is...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) AxBattler válasza tacsk0 (#29) üzenetére


AxBattler
félisten

Pedig az már hirig. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32) tacsk0 válasza pusszycat (#30) üzenetére


tacsk0
aktív tag

de azokkal mit lehet kezdeni? valaki fel evre vesz pcnek csufolt valamit? 4 windows update es mindjart nem lesz eleg a 2gb mem....

(#33) tatararpad válasza tacsk0 (#32) üzenetére


tatararpad
őstag

Volt már nekem 1gigás gépen is Windows. Még játszottam is rajta HL2-t, igaz az szinte bármin ment. Persze a 100k soros Excel munkafüzetnél már beadta a kulcsot, szóval erősen felhasználás függő. Itthon a családban van egy 2GB-s laptop kőkorszaki hulladék AMD mobil procival, és ott sincs gond.

(#34) huncut123


huncut123
tag

Én a GABA márkától mindig is idegenkedtem, inkább drágábban de akkor valami igazán jót, úgyis 5 évre veszi az ember a monitort.

--- Üdv: huncut123 ---

(#35) #48967168 válasza huncut123 (#34) üzenetére


#48967168
törölt tag

Összeraktam idős szüleimnek egy GABA-s konfigot és imádják! Őket nem zavarja a TN panel, de marhára élvezik, hogy nem kell a nagy dög házat kerülgetniük! :)

Kapott egy i3-as procit, itx/wifis alaplapot, SSD-t, kivágtam belőle a tápot (180W és mint egy ipari fúrógép olyan a hangja) és egy Silent 300W-os táppal meg egy Noctua procihűtővel teljesen hangtalanul megy.

Egyetlen kábele van az egész hóbelebancnak, az is a tápkábel (Logitech MK520-al használjuk) és 8mp alatt üzemkész. Kell ennél több? :)

Sokkal jobb döntés, mint ugyanebben az árban egy laptop, mert azt már nem látnák rendesen, ezt a 21,5 coll-t meg szinte bárhonnan.

Viszont user manual az nincs, pedig van benne pár nem evidens csatlakozó...

Ja , ha valaki ilyet akar építeni feltétlen gondoljon a 4-tűs tápcsati hosszabbítására (egyik táppal sem ért el a helyére nélküle) másrészt pedig 2db Molex tápcsatlakozó kell hozzá. Ebből egy a monitornak, egy pedig ha kerül bele laptop-DVD. Szerencsére a DVD csati a csomag része...

Nekünk nagyon bejött!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.