Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szemy94


szemy94
senior tag

Nem rosszból, de a havidíjat is oda kellene írni, azzal együtt értelmezhető az összeg szerintem.
Például Telenornál:
-Reno5 z M csomag 74k, Havidíj 9500
-Reno5 L csomag 75k, Havidíj 13000

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#2) Sgr_A válasza szemy94 (#1) üzenetére


Sgr_A
addikt

Feltéve hogy nem vagy magentás mert akkor lejön belőle 30%

(#3) gattolino


gattolino
senior tag

Oppo fogságában 2 évig :K

Vivo X90 Pro Plus

(#4) Zsoleszhun válasza szemy94 (#1) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az elég komoly havidíj :Y

¯\_(ツ)_/¯

(#5) szemy94 válasza Zsoleszhun (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

Igen, igen elsőre.
Részletezve, Reno5 Z-vel:
Telekom, 1 előfizetéssel korlátlan beszéd+4 GB net
106700+9180 havidíj
Telenor, 1 előfizetéssel, korlátlanul beszéd+5GB net
74000+9500 havidíj
Nyilván vannak kedvezmények itt is ott is, de ha beesik valaki, akkor ez a felállás, ne almát a körtével hasonlítsuk.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#6) csako


csako
veterán

Elég Gigaerősködni az extra kedvezményért, a Mobil S->M váltás nem ad hozzá sokat.
(Magentás árak)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) a.sebi válasza szemy94 (#1) üzenetére


a.sebi
őstag

Miért kéne a havidíjat a készülék árhoz számolni ? Egyszer fizetsz egy szolgáltatásért , ès ezért kedvezményesen kapsz egy telefont .
Tudom , hogy sok hülye azért köt előfizetést , hogy legyen ingyen telefon , de bízom benne hogy te nem közéjük tartozol . :R

[ Szerkesztve ]

(#8) Cranberries válasza a.sebi (#7) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nem azt mondta, hogy a havidíjat hozzá kell számolni a készülék árához. Ezt írta: "Nem rosszból, de a havidíjat is oda kellene írni, azzal együtt értelmezhető az összeg szerintem."
Ez által szerintem is teljesebb lenne a kép. Sokaknak nem mond semmit egy adott díjcsomag neve viszont, ha helyette vagy mellette látja azt számszerüsítve is, mindjárt értelmezhetőbb a dolog.

(#9) Good_boy válasza a.sebi (#7) üzenetére


Good_boy
kezdő

Szerintem azért, mert az előfizetők talán 10%-a használja ki a gigaerős netet. Tehát csak a telefon miatt fizetnek elő. Vagyis a ki nem használt internet az plusz költségként jelentkezik. Nekem a havi mobilnet fogyasztásom az 1-1,2 GB. Évek óta ennyit netezek mobilról. Ez durván 800 Forintba kerül nekem havonta. A Domino szerdán aktivált vagy ajándék internetet se használom el soha. Ha most én előfizetek gigaerős netre, mondjuk 8000 Forintért, én attól nem használok több netet, hiába korlátlan. Tehát 7000 Forintot a semmire fizetek. Ezt 2 év hűséggel beszorzom, 24X7000 Forint az 168 000 Ft amit a semmire fizetek. Tehát többe van nekem a telefon, mintha bebattyognék a Mediamarktba és vennék egy kártyafüggetlen telefont.

(#10) szemy94 válasza a.sebi (#7) üzenetére


szemy94
senior tag

Nyilván nem ez alapján kötök előfizut, nekem alapból kell a korlátlan beszéd, ez már behatárolja a díjcsomagomat.
De előfizetéshez mindig van kedvezmény, és 2 hasonló csomagot próbáltam hasonlítani a 2 szolgáltatótól, ahol cikk szerint félárú telefon(+szolgáltatás) kombó gyakorlatilag drágább, mint a másiknál. Nyilván, HA magentás vagy, HA több előfizetésed van még nagyobb a kedvezmény.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#11) Faresz1976


Faresz1976
aktív tag

Magentás vagyok. Ha a "Mobil M" és "4GB" netet választom, kapok nevetséges 5500 Ft kedvezmény, és 2 év hűséget persze. Ha 15GB-ot kérnék a netre ( ami kizárt ) akkor megtoldják még 10e Ft-al. Ahogy az előttem szóló is leírta: ráfizetés.
A részletfizetés az egyetlen ami pozitív.

[ Szerkesztve ]

____www.kreativmindennapok.hu____Egyedileg készített fadoboz, esküvőre, ballagásra, keresztelőre____ Eladó óráim: https://drive.google.com/drive/folders/1p5WKfyrdp9TxkHcB3R9j4rcK4bknZRw2?usp=sharingk.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.