Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

A linken nem a fülest lehet megvenni, hanem egy felmosó izét.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

A linken nekem egy felmosó van, az meg annyira nem deal, ugyanennyi a vileda bármelyik boltban.

(#3) Bog válasza D1Rect (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs all, a felmosó is great deal, de javítottam :D

és ha kettő felmosót veszel, akkor az is TWS... :D

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Rendeltem egyet, kiváncsi vagyok.

(#5) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Szivesen vennek ha nem egy darab kemeny muanyagot kellene a fulembe tuszkolni amitol 30 perc utan mar erezheto fajdalmaim vannak (a’la airpods es tarsai).
Nem vagyok eleg perverz hozza.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#6) <Adamsky> válasza LurkerSheik (#5) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Szivesen vennek ha nem egy darab kemeny muanyagot kellene a fulembe tuszkolni ... "
Olyan is van, és itt még olcsóbb (12,73$) is.

Egyébként ez a Tomtop ennyire jó / megbízható hely, hogy a Mobilarena már direktben ajánlja? Azért kérdem, mert én most hallottam róla először.

(#7) Bog válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Eddig nem volt rájuk panasz. Néha szólnak, hogy van valami akció, ha frankó, akkor ebben a blogban pont elfér.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) bollokcs80 válasza <Adamsky> (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én a múltkori cikk alapján rendeltem egy 4 darabos okoshőmérős pakkot múlt szerdán, ma már hozza a futár.

B.Cs.

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Játékban volt ez is jó teszteket olvastam róla, de végül a Honor Choice-t választottam.
Amúgy a hivatalos Amazon boltjukon eléggé gáz az alábbi: [kép]
Tényleg egy ekkora cégnél nincs valaki aki tud angolul?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) DraXoN válasza moleculez (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem van egy Lenovo QT81 bluetooth fejhallgatóm, alig van szöveg a hátulján, DE sikerült elírniuk "battary: 1200mAh".

minőségre, hát, valahol a 1000-1500Ft-os madzagos környékén van.. basszus nem igazán van. Eröltetve hangszínszabályzóval valamit "ki lehet hozni", de hamar torz lesz az eredmény, egyszerüen "nem képes rá" a cucc, de a beszélgetési hangminőség "korrekt", nagyon is jó mind2 irányba, engem is jól hallani, háttérzaj jól szűrt, és én is jól értem amit más mond... csak a zene, hát.. kb. mint sok készülék gyári fülese.. vagy inkább kicsit alatta, ha nem a legalapabb "valamit" adják a készülékhez.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) Bog válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

LOL, azt mi is megvettük testületileg, mindenkinek jut egy darab a stábban :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) mandalorian


mandalorian
csendes tag

7.én rendeltem, ma jött meg. Egyelőre egy próbára volt időm vele foglalkozni. Az árához képes vállalhatónak tűnik.

(#13) deka10 válasza mandalorian (#12) üzenetére


deka10
senior tag

Megérkezett az én rendelésem is, az árához képest elég jól szól, frankón megül a fülemben, az órámmal is stabil a kapcsolat, ma ki is próbálom egy futás és edzés erejéig.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#14) pauliboy23 válasza deka10 (#13) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem is ma hozza a futár.

(#15) SasaWRC


SasaWRC
csendes tag

Ma megérkezett ez a füles. IPhone 12 pro maxal próbáltam. Sokszor kifagy tőle a YouTube és a spotify. Amikor ezeket az alkalmazásokat bezárom, úgy, hogy a fülemben van a füles, akkor max az alkalmazasok el sem indulnak. Az iPhone egyébként airpods pronak ismeri fel, ha sikerül működésre bírni nem vészesen rossz.

(#16) SasaWRC


SasaWRC
csendes tag

Igazából még pár perc teszt után, azt mondanám, hogy Apple termékekkel használhatatlan.

(#17) mandalorian válasza SasaWRC (#16) üzenetére


mandalorian
csendes tag

Este majd hosszabban tesztelem, nekem samsung telóval egyelőre ilyen nem volt. Viszont a hatótávja elég kicsi. Lakásban a fürdőszobában pl. már elveszti a kapcsolatot, ahol a szintén nem túl drága Honor Choice simán működik.

(#18) SasaWRC válasza mandalorian (#17) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Kiváncsi vagyok, de szerintem az androidon fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#19) <Adamsky> válasza SasaWRC (#15) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az iPhone egyébként airpods pronak ismeri fel ... " - ezen nem csodálkozom. Sok gyanútlan embert is becsap a külső. :DDD

Félve kérdezem, hogy miből gondoltad, hogy egy 400e+ FT-s telefonhoz jó lesz egy 4e Ft-os füles? Persze abban igazad van, hogy - elvileg - működnie kellene, de ... na, érted? 100× szorzó.

(#20) SasaWRC válasza <Adamsky> (#19) üzenetére


SasaWRC
csendes tag

Ja nem gondoltam, ezért is rendeltem feketét. Airpods prot használok, de a cikk magával ragadott és gondoltam hátha. Én mondjuk, azt gondoltam, hogy a hangzása lesz gagyi, de erre a problémára nem gondoltam.

(#21) deka10 válasza mandalorian (#17) üzenetére


deka10
senior tag

Én is próbálgattam délután, a telót a nappaliban hagytam felmentem az emeletre és még ott is ment a zene nem szakadt meg. Huawei mate 10 pro telóval próbáltam, ugye ez még nem 5.. bluetooth-al van szerelve.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.