Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blitz23


Blitz23
tag

Értékelem az ingyenes játékokat, be is húztam az összeset,de ennyi pixeles 15 euros sz@rt, lassan már visszafelé sül el az EPIC-nek ez a dolog. Ez pont nem az,de a többség az.

Pénzük pedig biztos lenne. Nem rég felvásároltak a Rocket League fejlesztőit és olyan mikrotranzakciókat raktak be a régi helyére,hogy balhé van belőle. 10-20X annyit kell fizetni,hogy megkapd ugyanazt a cuccot. Most egy autó 500 credit - 4,5 euro-t kell érte fizetni. Régen pár kulccsal meg lehetett oldani..

Azért a sok játék közül számítottam legalább egy AA vagy AAA játékra.

(#2) Wesder válasza Blitz23 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind csak skin. Ha kell megveszed, ha nem, akkor nem. Sose értettem hogy skin àrak miatt minek kell balhézni.
Amíg nem P2W IAP van egy jàtékban, addig az egész teljesen felesleges hiszti, semmi több.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Blitz23 válasza Wesder (#2) üzenetére


Blitz23
tag

A hiszti azért megy,mert egyértelműen lehúzásról van szó. Nyilván te is tudod ezt.

Elég jól megvan csinálva a Rocket League-ben a Skin "system" és a hozzáférhetőséget egyértelműen megnehezítették. Persze,ha fizetsz, minden van. Bár már ez sem teljesen igaz,mert ők határozzák meg konkrétan mit vehetsz meg mikor.

Régen ez sokkal jobban működött. Megint "jóindulatként" volt beállítva a változás. Előre szóltak,hogy eltűnnek a loot box-ok és a helyébe jön a mostani system, a vásárló tudni fogja konkrétan mit fog kapni. Ment a hurrá meg a köszönjük szépen aztán jött az átb@szás,amivel persze már nem dicsekedtek.

Ha ferrarival járkálsz és le kell váltani egy standard autóra, az nem esik jól az embernek.

Ezzel visszakanyarodva a lényegre: nem éppen minőségiek az ajándék játékok.

(#4) Silenzio válasza Blitz23 (#1) üzenetére


Silenzio
addikt

Szerintem meg ez hülyeség, mert költségvetés=/=minőség. Amúgy mi az, hogy AA meg AAA? 27 éve vagyok gamer, Atari 2600-zal kezdtem, de biztos vagyok benne, hogy ez a buziság nem kanonizált kodifikáció.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) Wesder válasza Silenzio (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Minbél több az A annàl több pénzbe került elkészíteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) C64


C64
őstag

ennyi sok gagyi játékot.... :C

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#7) Wesder válasza C64 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

De ingyenes!:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Armagedown


Armagedown
őstag

Tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát, de ami gagyi az bizony gagyi. :K

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.