Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) szupermacs


szupermacs
veterán

Ez egy jó dolog szerintem. Nem kívánok bekapcsolódni a beszélgetésbe, mert nagyon nagy vita megy.
Viszont: Sok munkahelyen MS Office az elvárás amit az embereknek tudni kell használni, nincs mese. Aki ingyenes programokat tanul, annak meg kell tanulnia az MS termékeit is használni, ha azt kérik. Ha nem, akkor lesz majd valaki más. Ez fordítva is igaz.
Én grafikusként tanultam Adobe termékek használatát (CS3) és volt olyan munka, ahol Corel volt az elvárás, mert a cég nem használt Adobe-ot. Ez van. Választhattam, hogy vagy megtanulom magamnak otthon, vagy inkább elfelejtem azt a munkát. A lényeg az önképzés. Ha valakinek szüksége van a különböző cégek által kiadott, de mégis hasonló programok használatára, akkor bizony neki kell feküdni és meg kell tanulni.
Egy iskolától nem várhatjuk el, (főleg egy államitól) hogy minden létező programot megtanítson a gyerekeknek. Persze akik középiskolába mentek és bizonyos irányba szakosodnak azok elvárhatják ezt az intézménytől, mert azért van.
Lehet egyet nem érteni, de én így gondolom. K
icsit kiborít ez a kurv@ sok picsogás meg civakodás ami egy sz@ros cikk alatt megy. Tiszta röhej és gáz amit itt egyesek művelnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.