Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Nagy méretű screenshotok elérhetőek: ITT. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon vártam a tesztet, most nem volt időm elolvasni, de mindenképp sort kerítek rá. :R

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Jaj mikor megláttam a csajt a képen, rögtön sejtettem, hogy kié lesz a cikk :D

Annyit megjegyeznék azoknak, akik törtön próbálják ki, hogy az nem adja vissza az eredeti játék hangulatát/felszereltségét, akármennyit dolgoztak rajta. Kb megszorozza az élményt 5x és megkapja az Online élményt és felszereltséget.

A teszt pedig nagyon jó lett! Sok munka lehetett. :R

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Xirtam


Xirtam
veterán

Én is csak végigfutottam rajta egyenlőre, de action baros képeket szivesebben néztem volna a cikkben!

(#5) whiz válasza hommeros (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Ezt csak alátámasztani tudom. Ég és föld a különbség. Akinek tetszik, vegye meg, mert különben csak megerőszakolja önmagát! :)

"Jaj mikor megláttam a csajt a képen, rögtön sejtettem, hogy kié lesz a cikk"

Miből is? :)

Xirtam: az első hsz-ben linkeltem egy nagyobb galériát, találhatsz ott mindenféle képet.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) velizare


velizare
nagyúr

nem ártott volna, ha kicsit több tapasztalattal felvértezve állsz neki bemutatót a játékról. az elmúlt 3-4 hónap történéseit átpörgetve pl. itt több dologra rá tudtál volna világítani. például hogy miért rak ki a játék, ha hosszú ideig vagy afk. nem azért hogy veled kicsesszenek, ha már befizetted a havidíjat, hanem azért, hogy elkerüljék pl. az ilyen képernyőket:

mert ő is ugyanannyi havidíjat fizetett, mint aki 12 órákat afk "privátshopol", és spammeli a környezetét.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) mad_mellow


mad_mellow
csendes tag

Nagyon kellemes kis játéknak tűnik, mások kipróbálták már? tényleg megéri az árát a starter csomag?

Üdv: Mad

(#8) marcias


marcias
őstag

Egy kipofozott Lineage 2-nek tűnik nekem, a cikk elolvasását követően.

Steam: marcias88

(#9) whiz válasza velizare (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Most akkor kövezz meg. :)

Ettől függetlenül fenntartom a véleményemet. Vagy bővítsenek szervert, vagy egész egyszerűen ne engedjenek oda regisztrálni több játékost, ha sorok állnak.
Tájékozódtam a témában, tudtommal az első két hétben láthattál ilyet, azóta nincs sor. Több szerveren is nézelődtem, és lehet, hogy csak én voltam szerencsés, de én se találkoztam ilyennel egyszer sem.

Itt kiemelném ismét: nincs giganagy tapasztalatom, ez igaz, talán ezt le is írtam. Kéretik figyelembe venni, és úgy értékelni az írást. Természetesen az efféle építő jellegű kritika jöhet, mindig tanul valamit az ember. :R

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) aram01 válasza whiz (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem tetszett az írás

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Viktor77 válasza whiz (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Nem hiszem, hogy a sorral lenne összefüggésben. A WoW is kidob ha sokáig AFK vagy, pedig ott híre-hamva nincs a soroknak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) pisti666


pisti666
tag

Én is Játszok fenn Castor szerveren és azért rak ki hogy legyen helye player-nek mert első 10-15 napban esténként várni kellet elég sokat bár ezért kárpótoltak is minket :) Ami számomra kicsit csalódás volt az a "harvest event" kicsit jobbra számítottam l2 után nagyobb szabásúra^^. De mindenkinek csak ajánlani tudom játékot. :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#13) velizare válasza Viktor77 (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

pedig anno induláskor a wowban is voltak sorok. de hogy ott miért dob ki hosszú afk esetén, kérdezd a blizzardtól. az aionban viszont dedikáltan azért tett ki, hogy ha te nem játszol a játékkal, mást ne akadályozz benne.

a player limitet azóta feljebb vették, és több új szervert is nyitottak. a kiadásnál azért volt alacsonyon, hogy azt a jelenséget, ami minden mmoban minden új content kiadásakor jelentkezik, mérsékeljék. volt róla egy interjú az mmorpg.com-on, akit érdekel, olvassa el.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) Eugene Roe válasza Viktor77 (#11) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Jön egy content Patch és kezdhetsz sorolni wow-ban is... :U Ragnaroson :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#15) Depression


Depression
veterán

Jó-jó, de mennyibe fáj? Ténlyleg nehéz lett volna beleírni, hogy valójában mennyit kell fizteni érte?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) whiz válasza Depression (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

Most tényleg ez a legnagyobb problémád? Minden új játék 10K körül van, ezt jelenleg 12-ért kaphatod meg. Én neten rendeltem, így kaptam némi kedvezményt, 10790 magyar forint volt. A havidíj meg 3-4 ezer között mozog attól függően, hogy mekkora gamecardot veszel, vagy mennyit fizetsz ki előre bankkártyával. Ezt viszont odaírtam.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) tdd587


tdd587
őstag

Szerintem tök jó cikk volt, én sosem láttam mmorpg-t és nem is érdekel, de ezt elolvastam egy szuszra. Továbbra sem érdekelnek az mmorpg-k. De laikusként akkor is érdekes olvasmány volt.

Mondjuk a látványvilág megmosolyogtató (kb. Dungeon Siege első rész, de az majdnem szebb volt 2002-ben...) de gondolom itt úgysem az a lényeg, mivel minden ronda játéknál leírják, hogy direkt X és ha jól érzed magad, akkor tetszik a csúnya is. Viszont szép színes.

Amennyi dolog ebben van, havonta egy mozizás árából jó sokáig ellesznek a játékosok.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#18) whiz válasza tdd587 (#17) üzenetére


whiz
aktív tag

A világ tényleg nem annyira rettentően részletes, de a karakterek, harci effektek nagyon ki vannak ám dolgozva. Jó persze nem krájzisz, de a DS ettől elég távol áll szerintem. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) sviba


sviba
tag

Úgy érzem kreatív designerekre nem futotta...:-) Legalábbis ha megnézem ezt a képet, anélkül hogy tudnám honnan származik, én megmondanám hogy ez a wownak egy sokadik grafikai update-je után készült draenei outpost. De komolyan, nézzétek már meg azokat a lépcsőket...

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#20) whiz válasza sviba (#19) üzenetére


whiz
aktív tag

Szerencsére (?) én pl. nem játszottam a WoW-val (nem is nagyon láttam) így ez nem érint túl mélyen (egyébként ez Altgard Fortress :P ). :)

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#21) hommeros válasza whiz (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Olvastam már AION topikba róla, aztán mikor láttam a képet, meg a kasztot, egyből elfogott a megérzés, hogy valószínűleg arról lesz szó. :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#22) VIC20


VIC20
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy ezekben az ál-szerepjátékokban mikor jelenik meg az, hogy a félpucér nők tüdőgyulladást, esetleg húgyúti fertőzést kapnak, és elpatkolnak...?

(#23) tdd587 válasza VIC20 (#22) üzenetére


tdd587
őstag

Most a H1N1 a menő, tehát influenzásak lesznek és halálnak halálával halnak meg, mert nem oltatták be magukat...

Amúgy mi a baj az egy szál derék- és mellszíjban feszítő szilikon amazonokkal?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#24) Viktor77 válasza VIC20 (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Várost kiírtó fertőzés már volt. Egy bug került a játékba (pontosabban egy debuff jutott a városba), ami kiírtotta fél Orgrimmart.
Ahogy látom IF-be is bekerült.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) VIC20 válasza tdd587 (#23) üzenetére


VIC20
őstag

Nekem igazából semmi. Meg minden... :)

Szóval mindenütt csak ezt látni, még jeges, téli tájakon is. Olyan, mint valami egyenruha.
Namost, nem kell ahhoz Tolkien-en, meg Terry Pratchett-en szocializálódni, hogy valakit idegeljen ez a nyilvánvaló giccs, de tény, hogy súlyosító tényező.

(#26) VIC20 válasza Viktor77 (#24) üzenetére


VIC20
őstag

Hehe, fő a realitás. :DDD

(#27) whiz válasza VIC20 (#22) üzenetére


whiz
aktív tag

Azér' szőrösek, hogy ne kapjanak. ;] :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#28) VIC20 válasza whiz (#27) üzenetére


VIC20
őstag

:C

(#29) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Atyavilág.Te aztán írtál....Nem semmi lett ez a Hiper Super Megabrutál teszt.
Ha úgy döntök hogy megveszem,mindenképp végigolvasom előtte mégegyszer.
Gratula :C :C

(#30) HaaS


HaaS
addikt

Pöpec cikk, gratula, akinek nem elég / nem jó, írjon jobbat...

Én úgy emlékszem, hogy EQ2-ben volt "nembug" betegség is, el lehetett kapni másik karaktertől, talán valami teával lehetett gyógyítani.

Van valaki, aki nagy EQ2-fan volt, és Aionozik?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#31) whiz válasza Ateszzero (#29) üzenetére


whiz
aktív tag

Azért javaslom olvasd el előtte ezt is: [link]. Lebeszélni nem akarlak róla, csak most már több a tapasztalatom.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#32) HaaS válasza whiz (#31) üzenetére


HaaS
addikt

A cikked miatt én is kísértésbe estem, de beszéltem régi mmo-s barátokkal, sajnos ők is elunták, már nem játszanak vele. Én visszamentem EQ2-be egy kicsit, hála a karácsonyi szünetnek, több a szabadidő... nekem még mindig a legjobb...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#33) A.tessz


A.tessz
senior tag

Jó kis játék, van egy 34 es Spiritmasterem Castor serveren , ha valakinek kérdése van , vagy esetleg pont ott van karakteretek ,akkor szóljatok, kérdezzetek bátran!

(#34) A.tessz


A.tessz
senior tag

Itt van egy elég komoly , videó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.