Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Minél többet látom annál jobban tetszik. Már csak az üzemidő kérdéses, a többi része meggyőző. Meg kicsit keskeny, de idén az összes telefon az.

(#2) adlersson válasza prolad (#1) üzenetére


adlersson
aktív tag

Én főleg a kicsúsztatható rész összeszerelésének minőségére voltam kíváncsi, de így első ránézésre masszív, jól összerakott darabnak tűnt. Nem laza, nem lötyög, recseg, jók az illesztések, de nem is szorul. Kíváncsi vagyok, milyen élettartama lesz.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) prolad válasza adlersson (#2) üzenetére


prolad
őstag

Ha csak a felét tudja a megadott értéknek nekem már jó, arra az évi 10 -20 alkalomra amikor kell az előlapi kamera bőven elég. Összecsukva meg csak egyben van, ha már mágnesek tartják.

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Amikor még csak szivárogtak az infók a csúsztathatós megoldásról, akkor még eléggé ideges voltam, hogy így lesz megodva, de amióta több videót is láttam róla már eléggé megtetszett :D. Mondjuk erre még nem váltanék a mix2-ről, de majd a ,,mix3s,,-re már fogok :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Drenadar válasza AllTheBest (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

Én elkezdtem gondolkodni rajta :)

de nem sok észérvem van rá, a kamera gondolom sokkal jobb a mix 3-ban... mondom ezt úgy hogy alig néhányszor fotózom vele...

néztem pár videót és kb mindenütt dicsérték hogy elég jónak tűnik a slide

(#6) AllTheBest válasza Drenadar (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

az a gondom, hogy ez belül szinte teljesen megegyezik a mi mix 2-vel, csak más a dizájn, majd ha a következőben benne lesz egy jobb kamera meg az új snapdragon, akkor már érdekel a dolog :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) Drenadar válasza AllTheBest (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

hát a kamera amennyire tudom már a mix 2s -en is jobb mint a mix2-őn.

de jah túl sok racionalitás nincs a váltásban.

(#8) Luck Dragon válasza AllTheBest (#6) üzenetére

Szerintem az S-ben G5 is szerepet játszik majd.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Wesder


Wesder
félisten

A kamera csak a fotózàshoz kell elöl, vagy hívàsnàl is le kell húzni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) adlersson válasza Wesder (#9) üzenetére


adlersson
aktív tag

Híváshoz nem kell, az előlapon is van beszédhangszóró.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#11) AllTheBest válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Engem annyira az 5g még nem vonz, a 4g-vel is bőven elvagyok, én inkább egy jobb kamerát várok, más nagy elvárásom nincs igazán, a mix 2 is a kameráján kívül mindenben tökéletes nekem :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#12) Wesder válasza adlersson (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Na akkor kész, tökéletes telefon.
Kell egy tok, hogy még véletlenül se akarjam kinyitni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Drenadar válasza AllTheBest (#11) üzenetére


Drenadar
veterán

5 g :) csoda ha a 4g elérhető lenne nálunk mindenhol :P

mikor lesz itthon 5g?

(#14) adlersson válasza Drenadar (#13) üzenetére


adlersson
aktív tag

Mondjuk a mostanában kiadott 5G képes telefonok szerintem már rég a fiókban lesznek, mire Kínában is (vagy bárhol) érdemi 5G lefedettség lesz.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#15) Rimuru


Rimuru
veterán

Ilyesmi telefont szeretnek max 5-5.5"-es meretben, nem tudom miert nem lepi meg egyik gyarto se..

Elolapi kamaret se hasznalom sose, tehat akar ki is hagyhatnak es akkor se kellene a notch (vagy ilyesmi alternativak).

Vigyázat, csalok!

(#16) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Most már van olyan magyar bolt is,
ahová megérkezett az első kínai belpiacos bemutatódarab.

Bár most az a hír járja hogy már
decemberre beérkezik a Global változat Európába.
Azt persze nem tudom, hogy minden MI Store-ba?
vagy csak a szerencsésebbekbe...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.