Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

a BlackX elég durván néz ki :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#2) netseft


netseft
aktív tag

Rossz a link a "fekete házát" szövegnél, "dl/cnt/" nem kellene bele.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#3) geezer


geezer
aktív tag

Mi értelme is van annak, hogy a Kingston minden évben kihozza a DT sorozat száz új tagját, ugyanolyan, vagy még rosszabb technikai paraméterekkel, mint az előzőek (írási-olvasási sebesség), különböző kinézettel...? :U

(#4) ^Clown válasza geezer (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez tényleg egy jó kérdés, nekem is eszembe jutott már. 5MB/s írásnál, rossz vicc... Ettől függetlenül ár/érték arányban szerintem a Kingston pendrive kínálata a legjobb.

(#5) Quan-Chi válasza ^Clown (#4) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem egy sima Kingstone pendrive-om van, már azt se tudom mennyi volt de aprópénz ... és hibátlanul működik ! Kingstone memória kari van a telómban is, az is egész gyors :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#6) zazahoho


zazahoho
őstag

Kingston ár/érték arányban nagyon jó,az hogy minden évben más modellek alatt ugyanaz a termék jön ki az azért van,mert a marketing osztálynak is meg kell élnie :D

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) szuper-t válasza Quan-Chi (#5) üzenetére


szuper-t
senior tag

A Kingston megbízható gyártó (azt hiszem a leányvállalata a Kingmax?) Eddig nem volt vele bajom:) másra nem váltakén:D
1 et megöltem de az fizikálisan halt meg ;]

(#8) z00li


z00li
senior tag

A Kingston pendrive-ok sebessége tényleg elkeserítő, sajnos tapasztalatból beszélek. :(

(#9) gardener


gardener
senior tag

BlacX 5G. Kezdenek normalizálódni az árak....

Kár,hogy egyszerre csak 1 drive-ot fogad.

(#10) Male válasza zazahoho (#6) üzenetére


Male
nagyúr

...de ez nem magyarázat arra, hogy miért lassulnak az újabb és újabb verziók... találnak még valamit, amit ki lehet spórolni? ;]

(#11) Quan-Chi válasza Male (#10) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a végén már csak a dobozta adják oda , és minden ki lesz belőle spórolva szó szerint minden ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12) Probber


Probber
őstag

A Sharkoon egy abszolúte vállalható darab. Csak semmi csicsa! :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) Galgogergo.


Galgogergo.
csendes tag

Egy olyat keresek, mint ez a Sharkoon, csak legyen rajta Firewire. (Machez kell...)
Tudtok ilyet? (ami működik is persze... :P)

/.?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.