Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) The DJ


The DJ
addikt

Én már régen megfogadtam, hogy itthon csak HP Elitebook vagy Dell Latitude lesz. Nem tudom hány száz laptop típus fordult már meg a kezeim közt, de eddig ezekben kellett csalódnom a legkevesebbet. A legrosszabb tapasztalatom az Acer/Asus gépekkel van (főleg az X széria), ezen felül a HP Pavilion széria is szinte mindig feldobja a talpát. A régi FuSI modellek is elég gázosak, mióta csak Fujitsu van azóta nincs akkora vész. Általánosságban elmondható, hogy amiben izmos VGA van az szinte mindig BGA hibás lesz vagy megfőzi magát, ezért ezeket messziről elkerülöm. Játszani amúgy sem a laptopon kell.

Páromnak jelenleg egy Elitebook 2540p-t raktam össze miután tönkrement az Asus Xvalahány laptopja, azóta le se tudja tenni. Persze SSD-vel száguld is rendesen. Már nem is tudom hogy 4 vagy 8GB ram van-e benne.

Az én melós gépem pedig egy Dell Latitude E5520, kimaxoltam szinte teljesen. HDD helyén Samsung 830 SSD, ODD helyén optibay, benne egy 700 GB-os HDD, 8GB DDR3 ram. Már csak a kijelzőt kellene cserélni egy nagyobb felbontásúra és teljes lenne a boldogság. Nemrég vettem bele új világítós billt, mert a régit már teljesen elkoptattam.

A bosszankodásom oka csak annyi, hogy frissítettem legális Win 10-re, de nincsenek rendes driverek, ezért tele van anomáliával a rendszer :((( Kezdek agyalni azon, hogy milyen notira váltsak év elején, mert hiába szeretem a Win 7-et, eljárt már felette az idő.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.