Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Nem rossz, bár azért nem annyira rövid a vetítési távolsága (mondjuk ezt a cikk is említi). Ez persze értelmezés kérdése, mert mindenképp sokkal jobb, mint egy átlagos projektor. Sőt, mivel nem otthoni használatra való, ezért még kifejezetten szerencsés is ez az említett 1,7 méter, mert valamilyen asztalra le kell tenni :). Tulajdonképp egy ideális utazó projektor, mert elég kicsi, és minden más tulajdonsága (vetítési távolság, képméret, lámpa élettartam) ideálissá teszi. A felbontása pedig elegendő a prezentációkhoz, de még filmnézésre is vállalható lehet. Beépített Wi-Fivel még érdekesebb lenne, de így is viszonylag jó vételnek tűnik.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) GIJoe


GIJoe
addikt

Valami hozzáértő bontsa már le a szintemre, miért nem lehet ebbe a nyomi LEDes projektorokban beletenni, egy 100W LEDes fényforrást? Nem kell 9000 lumen legyen, elég a fele is elvesszen a rendszer kialakításban, ilyen rohadt nagy dolog lenne ez?
Értem én hogy bonyolult optika rendszer ezzel azzal megspékelve, de ilyen lehetetlen lenne?

[ Szerkesztve ]

(#3) nbg válasza GIJoe (#2) üzenetére


nbg
senior tag

Az LG-tol a PF80G es a PF1000U 1000 Lumenes, a PF1500G illetve a Largo (PF1500EU) 1400 Lument tud, ez utobbi mar eleg barati. Persze ennel picit nagyobbak, es persze dragabbak.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#4) Duree


Duree
veterán

Átlagos házi vetítönek nem lenne rosz,ha egy picit magasabb fényerövel és nagyobb felbontással bírna.Legalágg Full Hd lenne.Tapasztalatból mondom a 900 lumen csak full sötétben ad jó képet de 100" már nagyon halovány.

duree54

(#5) menpee válasza GIJoe (#2) üzenetére


menpee
aktív tag

Leolvadna a ház?
Ilyen méretbe csak kicsi ventik férnek el, így az extra hőtermelést minden eszközzel vissza kell fogni. A gyengébb minőségű optika hőtágulásáról már nem is beszélve. Még a 60W-os pico projektoromon is elmászik néha a fókusz egy kicsit, pedig ez nem kimondottan forrófejű.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.