Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) debrejo


debrejo
senior tag

Ezek után (már ha tényleg ennyi a várható ára) kiváncsi vagyok hova áraz a Nokia.

(#2) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ezen az áron nem feltétlenül éri meg a konkurenciával szemben. Omnia7, Trophy, HD7...
Az utóbbiak még olcsóbbak is.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#3) Zirowe válasza debrejo (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha figyelembe veszed a titan árát és a radar várható kezdő árát, akkor nyugodt lehetsz abban, hogy a nokiának is, szokás szerint, erősen fog fogni a tolla.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Воланд válasza Valentino K. (#2) üzenetére


Воланд
titán

Es az altalad felsorolt telefonokat lehet kapni ujonnan, normalis garanciaval?

Pontosabban fogalmazva: ha majd kaphato lesz az Acer, akkor piacon lesznek meg ezek a modellek is?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) bözse


bözse
csendes tag

olyan kis Optimus 7 feeling

(#6) aram01


aram01
nagyúr

kíváncsi leszek majd egy tesztre

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) k_laci


k_laci
tag

ez az "olcsó" mango?

(#8) Zirowe válasza Воланд (#4) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A garanciával érvelni az acer esetében, aki Prágába viszi szervizelni a cuccait, pont nem jó.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Aztán majd jön talán vmi ZTE is, az még ócsóbban.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) b4zsi-


b4zsi-
őstag

88 000 ami nálunk kb 120 000 lesz. Tényleg olcsó... Akkor mennyi a drága WP7?

(#11) aram01 válasza Blyan (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

az úr szóljon belőled,lavórfejű barátom :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Воланд válasza Zirowe (#8) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem meg mindig jobb, mint egy szurke importos bolti garancias keszulek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Blyan válasza aram01 (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, én is remélem, hogy jómondom, Baba Fett :) :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) tdd587 válasza Воланд (#4) üzenetére


tdd587
őstag

Már most sem lehet kapni őket sehol. Na jó ebay-en van még pár.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#15) opeter87 válasza Valentino K. (#2) üzenetére


opeter87
senior tag

Ezt mondtam én is a Titan topicban, aztán felvilágosítottak, hogy már szinte kb. sehol nem lehet kapni gyártó garanciával itthon a HTC Trophy-t (ami nekem is van és a példám tárgya volt)

Azóta kérek elnzézést mindekitől :R

[ Szerkesztve ]

(#16) David75


David75
őstag

Kiváncsi vagyok mennyi idő alatt és mennyire fognak ezek a mangós árak beszakadni az eladás hiánya miatt :(

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#17) tjb007 válasza David75 (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha a végfelhasználók szemszögéből nézzük akkor remélhetőleg mihamarabb.

(#18) nicu71


nicu71
addikt

tetszetős,és az ára is rendben.ha valaki lemaradt az omnia 7ről ezt veszi-/asszem/ :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#19) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

A kijelző méret pont ideális

amúgy van másik wp7-es most magyar piacon ami 3,5" körüli kijelzőmérettel operál?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#20) Blyan válasza RepeatSector (#19) üzenetére


Blyan
félisten

3,6 a minimum felbontás, ha jól emlékszem, nálunk Trophy és az Optimus 7 3,8, a Mozart 3,7" a többi nagyobb.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) Blyan válasza Blyan (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Bocs, a minimum képernyőméret.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#22) David75 válasza Blyan (#20) üzenetére


David75
őstag

A pro7 is 3,6".

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#23) Blyan válasza David75 (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Tényleg, és van még a HTC 7 Surround is, az meg 3,8".

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) Valentino K. válasza opeter87 (#15) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Értem én, de valahogy nem tudom elhinni. Szerintem csak jobban körül kell nézni ;)

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#25) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Semmi értelmét nem látom az előző generációs wp7 készülékekhez képest.
Formavilág,belső ugyanaz.
Illene már valami érdekeset villantani windows vonalon.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#26) David75 válasza Valentino K. (#24) üzenetére


David75
őstag

szerintem hardverapron is van wp7 eladó. 80k-nál meg semmiképp se adnék többet wp7-ért indokolatlan a mangós árazás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#27) Sweet Lou 6 válasza Valentino K. (#24) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

hidd el, én napokig kerestem, de miután csak egyetlen webshopban tudtam rendelni omnia 7-et és aztán az is visszamondta, csak hardveraprón tudtam megvenni (meg vaterán láttam még).

sweetlou6.wordpress.com

(#28) blex válasza Brutális eb (#25) üzenetére


blex
senior tag

viszont aki most szeretne beszállni és nem akar 150k-t fizetni, annak teljesen jó.

(#29) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

A ZTE 4,3-as telója egész pofásan nézett ki anno a fotókon. Kíváncsi vagyok mekkora összeg lesz az árcédulán ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#30) Iomega


Iomega
őstag

Ennyiért nem egy nagy lehetőség azoknak, akik most szeretnék lecserélni a telefonjukat. 60-70 között már elfogadható lenne.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#31) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ennèl az omnia 7 valòban jobb vètel, olcsòbb is, meg hardveres specifikàciòkban sem mutat elörrèb az omniànàl, nem mellesleg az szerintem az egyik legszebb wp7-es telefon, bàr meglepödtem magamon mikor samsungra mondom azt hogy szèp, de az speciel tetszetös szàmomra.
Az Acer okostelefonjai viszont bàrmilyen szèriàt emlìtsek, nekem bumfordinak, csùnyànak hatnak semmint ergonòmiai csodànak...
Hasonlòkèpp làtom ezt is küllemre, de ez mèg elmegy..
Pàr szòval, ez nem lett igazàn vevöcsalogatò...

Vàrjuk a zte mangòjàt...

[ Szerkesztve ]

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#32) Воланд válasza solanthugor (#31) üzenetére


Воланд
titán

"Vàrjuk a zte mangòjàt..."

[link]

Aztán, hogy ez kapható lesz-e nálunk, vagy esetleg lesz-e más modell az jó kérdés.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) solanthugor válasza Воланд (#32) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Azt nem tudtam hogy nem biztos hogy jönni fog kicsi orszàgunkba.

Mondjuk azt is meglepöen olvastam (bàr ez nem ide tartozik), hogy a zte idèn mèg harminc okostelefont tervez bemutatni/piacra dobni.. ha lesznek is, szerintem a 90% otthon marad..

A neve mindenesetre tetszik! Tànnya.. :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#34) Bator92


Bator92
tag

Vodafone-nál szerintetek lehet még kapni HTC Trophy-t? Mert azt tervezek venni és a listában benne van, és amikor írtam nekik emailt, hogy én a saját tarifámmal milyen áron tudnám megvenni, nem írták, hogy ne lenne kapható.

(#35) Brutális eb válasza blex (#28) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tudásához még így is túlárazott.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#36) Napfénysüti

Kezdésnek szerintem korrekt ez az ár. Mondjuk itthon tuti több lesz. :(
De jó dolog hogy az Acer is belép a WP7 mezőnybe mert így nagyobb lesz a verseny. Azért azt remélem hogy a minőségük jóbb lesz mint régen. :U

Més que un club!

(#37) StreetBiz


StreetBiz
csendes tag

Nekem van egy Acer Allegrom és szeretnék hozzá akksi fedelet venni.
A telefon tökéletesen működik de már nagyon kopottas szegény.
Neten és az eBay-en sehol nem találtam ehez alkatrészt csak LCD-t.
Van ötletetek hol keressek hozzá alkatrész ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.