Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Swinegod


Swinegod
őstag

Volt egy Lenovo laptopom (eladtam), 190 ezer volt és egy U-s core i5 volt benne, durván egy éve vettem, nem értettem különösebben a gépekhez, bementem a BestByteba mondtam nekik, hogy adjanak valamit 200k alatt ami nem rossz és még 1-2 játék is megy rajta. Mozgott a billentyűzet, szar volt a kijelző betekintési szöge, a fényereje abszolút trágya, hangszórói se a legjobbak, nem találtam a gyártó oldalán drivert a 3.0-s USB-hez.
Ez volt 190 ezer és még csak egy 820m volt benne, mikor az Acer 170-ért ad 950m-et.
Ismerősömnek volt Lenovo telefonja, nem alsókategóriás, tele volt bloatware-el.
Másik 2 ismerősöm Lenovo gépei, hasonlók, mint az enyém az egyik év után feladta, meghalt benne az alaplap, pedig nem volt durván igénybe véve a másikban pedig meghalt 1,5 év után a Wifi modem.
Mostani gépem egy Acer VN-792G és bőven túltesz egy hasonló árú Y700-on, tapasztalatból mondom.
És még ott van a a 200 ezres Yoga Book Cherry Trailel ami igazán brutális pofátlanság.
Egy szó, mint 100, a Lenovo egy minőségtelen vacak, nálam és kb minden Lenovos ismerősömnél leszerepelt, az ár-értékük pocsék és a termékeiket nem hajlandóak garanciában javítani, szintén tapasztalat
Ezért szar a Lenovo

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.