Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

A huawei meg még csak bétázza a p9+ra ... a tköm tele van már...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Vicces, hogy az Edge 2.5-ös ZUI-ról még nincs hír. Remélem mire meghozza a futár, addigra arra is elkészül. :))

https://utdetailing.hu/

(#3) Swinegod


Swinegod
őstag

Ha a Lenovo nem lenne szar, a ZUK lenne az ár-érték és minőség bajnok a Xiaomik mellett

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#4) olddog válasza Swinegod (#3) üzenetére


olddog
aktív tag

Miért lenne a Lenovo szar?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#5) tibcsi0407 válasza olddog (#4) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert Ő megmondta. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#6) olddog válasza tibcsi0407 (#5) üzenetére


olddog
aktív tag

Jaaa, az más. Én kérek elnézést. ;)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#7) Swinegod


Swinegod
őstag

Volt egy Lenovo laptopom (eladtam), 190 ezer volt és egy U-s core i5 volt benne, durván egy éve vettem, nem értettem különösebben a gépekhez, bementem a BestByteba mondtam nekik, hogy adjanak valamit 200k alatt ami nem rossz és még 1-2 játék is megy rajta. Mozgott a billentyűzet, szar volt a kijelző betekintési szöge, a fényereje abszolút trágya, hangszórói se a legjobbak, nem találtam a gyártó oldalán drivert a 3.0-s USB-hez.
Ez volt 190 ezer és még csak egy 820m volt benne, mikor az Acer 170-ért ad 950m-et.
Ismerősömnek volt Lenovo telefonja, nem alsókategóriás, tele volt bloatware-el.
Másik 2 ismerősöm Lenovo gépei, hasonlók, mint az enyém az egyik év után feladta, meghalt benne az alaplap, pedig nem volt durván igénybe véve a másikban pedig meghalt 1,5 év után a Wifi modem.
Mostani gépem egy Acer VN-792G és bőven túltesz egy hasonló árú Y700-on, tapasztalatból mondom.
És még ott van a a 200 ezres Yoga Book Cherry Trailel ami igazán brutális pofátlanság.
Egy szó, mint 100, a Lenovo egy minőségtelen vacak, nálam és kb minden Lenovos ismerősömnél leszerepelt, az ár-értékük pocsék és a termékeiket nem hajlandóak garanciában javítani, szintén tapasztalat
Ezért szar a Lenovo

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#8) dilajoska1 válasza Swinegod (#7) üzenetére


dilajoska1
őstag

Aha, és ennek mi köze a telefonjaihoz?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9) tibcsi0407 válasza Swinegod (#7) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aha. Szerencsére akkor én más univerzumban találkoztam a Lenovo-val, mert amelyikben én élek, ott bizony jól szuperálnak a termékeik. :U

https://utdetailing.hu/

(#10) Swinegod válasza dilajoska1 (#8) üzenetére


Swinegod
őstag

Egyrészt volt benne telefon is, másrészt ha ilyenek a laptopjaik, mért lennének jobbak a telefonjaik? Egyébként eddig csak rosszat hallottam a Lenovo UI-ról

Tibcsi: A nagy számok törvénye alapján kell lennie jó termékeinek is, nem tagadom, hogy nincs, de én még egyszer nem veszek semmi Lenovo terméket illetve BestByteban sem semmit. Pl az ismerőseim mind szidják az Acert, de nekem nagyon bejön, a 2009-es TravelMatem is tökéletesen működik

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#11) tibcsi0407 válasza Swinegod (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem volt ZUK Z2-m (a blogomon olvashatsz róla), már a húgomé és nagy megelégedéssel használja.
Brutálisan jól összerakott telefon, de ugyanez igaz a legtöbb Lenovo telefonra.
A Malware és társai általában a webshop ROM-ok hozadéka, azt kell szépen lecserélni és nem lesz gond.
A Motorola is Lenovo, akkor az is rossz?

https://utdetailing.hu/

(#12) Constantin válasza Swinegod (#10) üzenetére


Constantin
tag

Próbáld ki a thinkpad t széria valamelyikét,ott nem lesznek ilyen problémáid.

(#13) olddog válasza Swinegod (#10) üzenetére


olddog
aktív tag

Lenovo P70-A, Z-90 Vibe Shot, ZUK Z2Pro, Yoga Tab2 8" mindet a legnagyobb megelégedettséggel használtam-használom. A családban 2 másik Lenovo mobil is van, hibamentesen működnek. 2 ismerősnek is én választottm Lenovo laptopot (alapmodelleket, még a 100 ezret sem érte el az áruk) egyik 3 másik 2 éve gond nélkül fut.
A nagy számok alapján inkább azt lehetne mondani előfordulnak hibás darabok.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#14) Swinegod válasza tibcsi0407 (#11) üzenetére


Swinegod
őstag

Azért mert egy szar gyártó megvesz egy másikat, az eredeti nem feltétlen lesz rossz, Lásd: Volkswagen - Porsche. A Volkswagenek megbízhatatlanok, nem én mondom, a Totalcar-on a nép, Lásd: a legtöbb Volksos ismerősöm szidja a Suzukit a megbízhatatlanság miatt közben a népítélet szerint a Suzukik sokkal megbízhatóbbak, mint a Volks. Mikor megvette a Seatot csökkentek a megbízhatósági mutatók pedig eleve nem voltak magasak. Ellenben a Porsche még mindig megbízható. A Moto is megmaradt jónak, valószínűsítem, hogy a ZUK se rossz, de eddig egyikkel se volt hosszabb távú tapasztalatok

Herbal: 1 év után kiolvadt a videokártya ismerősöméből

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#15) Fejvadi válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Tudsz valamit a Magyar nyelvről?

(#16) Krill77


Krill77
őstag

Csak tudnam minek ez a trillio android verzio, ahelyett, h a regieket frissitenék. De gondolom azert is kell, h akinek regebbi van, az érezze, "hu de le vagyok maradva.."

(#17) tibcsi0407 válasza Fejvadi (#15) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak az van, amit én fordítottam.

https://utdetailing.hu/

(#18) Robert07


Robert07
aktív tag

ZUK Z2-t tokeletesen mukodik a kinai ROM-mal. Amugy van ra hivatalos international ROM is, ami frissul?

(#19) tibcsi0407 válasza Robert07 (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs. Indiai van csak, de az sem international.

https://utdetailing.hu/

(#20) Fejvadi válasza tibcsi0407 (#17) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, szóval csak Custom ROM tud Magyarul.

(#21) keralka válasza Swinegod (#7) üzenetére


keralka
csendes tag

Nekem voltak lenovo ( thinkpad ) gépeim, a munkahelyemen is ezeket használják ipari környezetben és elég jól bírják. Rossz tapasztalat nekem más márkákkal volt, de nem jelenteném ki, hogy nem jók, csak rossz darabot fogtam ki. Lenovo telefon is van/volt a családban, a feleségemé pont tönkrement, de ez beázás miatt volt és addig kitűnően működött. Ja a z2-m is szépen dolgozik eddig (kopkopkop) :p

(#22) Robert07 válasza tibcsi0407 (#19) üzenetére


Robert07
aktív tag

Akkor nem tudom, hogy a cikkben miert beszelnek nemzetkozi ZUI 2.5-rol. Azt hittem, hogy csak en nem talaltam meg a nemzetkozi verziot. :DDD

(#24) Matada2.3 válasza trufa12 (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Inkább csak bétázza még egy picit, a többi gyártó alapján van mit javítani még.

Finn the human

(#25) Swinegod válasza dutrás (#23) üzenetére


Swinegod
őstag

Sok embernek van, ergo jó LOL micsoda logika. Sok ember lesz öngyilkos, tehát jó dolog LOL, sok ember dohányzik szóval jó dolog LOL. Egyébként pl a Toyota egy 2x akkora cég 3 autómárka leányvállalattal, mint a Foswagen 12-vel... És azért van több embernek Suzukija, mint Volswagene itthon LOL

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#26) keralka válasza Swinegod (#14) üzenetére


keralka
csendes tag

Ismerősök használati szokásairól csak annyit, hogy legtöbbször nem a termék a hibás, hanem a felhasználói szokások okozzák a meghibásodást. Pl volt többször garanciáztatott laptop túlmelegedési problémákkal. Mikor házhoz mentem, az ágyon volt a takarón.. Elmondom, hogy asztalterítőn is meg lehet főzni egy laptopot márkától függetlenül. De látom, hogy autószakértő is vagy: olajcsere periódus, viszkozitás, fékcsövek cseréje, gumi öregedés, alváz és üregvédelem: ezeket csak hírből ismeri az autósok %-a. És akkor ott van még az előző tulaj keze a dologban, inkább tőle függ , hogy mit veszel, nem a gyártótól. Egyébként meg akinek van pénze majomra, legyen banánra is.

Bocs az offért.

Írtam ezt a nem szar zuk-omról.

(#27) Swinegod válasza keralka (#26) üzenetére


Swinegod
őstag

Minden Lenovos ismerősöm informatikusnak tanul (1-et kivéve), ennyire azért értenek a gépekhez

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#28) keralka válasza Swinegod (#27) üzenetére


keralka
csendes tag

Oké. Azért gondoltam, hogy hozzászólok, mert kb 10 évig foglalkoztam számítógépekkel, nem pedig az ismerőseim tapasztalataira hagyatkoztam, hanem sajátra. Nekem nem volt különösebben rossz tapasztalatom velük ( általában amit használok napi 10-12 órán keresztül van bekapcsolva ). De szerintem szakadjunk le erről a témáról, mert kb annyi az értelme ennek, mintha egy rossz samsung tévé után ítéletet mondani egy s7-re.

(#29) Kovaratis válasza keralka (#28) üzenetére


Kovaratis
őstag

A Samsung tévé szar is! :))

[ Szerkesztve ]

(#30) D4ni válasza Kovaratis (#29) üzenetére


D4ni
őstag

Nekem tökéletes!!!! :P

Hozzá szólva a témához is, igencsak bevállalnék egy sima Z2-t, látva milyen megelégedéssel használják , valamint elég gyors a támogatás. Ezt főleg úgy mondom,hogy a z2 árának többszöröse a jelenlegi telefonom értéke amit használok.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#31) guminyúl


guminyúl
tag

Ez akkor lenne az igazi, ha Zuk Z2 Zro lenne és valódi kínai Znapdragon dübörögne benne. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.