Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#250) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Hu de jó cikk volt !! Gratula :C

Mint lelkes WP volt használó - aki BBről váltott - én személy szerint nagyon sajnáltam a bukást. Utolsó WP telomat egy Nokia 1520-at nagyon sokáig nyúztam nagyon jó képeket csinált és igen a HERE nagyon jó volt … de aztán a 2. kijelző csere utáni ismételt pókhálónál már nem volt gazdaságos tartani …

Engem nem zavart a csempe egyszerűsége cserébe gyors volt … egész család WPre került (520/625 gyerekek majd lett 830 is ) szép telók voltak …

De aztán jöttek a bajok nem volt kompatibilis ezzel azzal appok hiányoztak (főleg gyerekek lázongtak ..) és feladtam … nem tudtam semmilyen józan érvet felhozni … Android lett mindenkinek aztán 1 éve iPhone nekem(csak szükségből munka miatt) kár a csempékért … jó ötlet volt …

Hátha egyszer jön valami hasonló ötlet … habár sajnos az appok miatt nem fog összejönni …

Olyan lett a világ mint az Intel/AMD harc … voltak próbálkozások (Transmeta Crusoe) de sajnos a kompatibilitás megölt mindent … telóknál az app fedettség öl meg mindent … hacsak nem tudnak valami jó portolási megoldást adni (mint amit a BB próbált amíg volt saját oprendszere … de nem igazán jött össze vagy igen ?!… )

Szóval R.I.P. WP ...

Same shit, different day!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.