Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Juhhuuuu juhhuuuu, de szupi lesz nekünk, végre lesz wifi 6E is... a mi 11 pro-m gyorsabb netet tudott tavaly, mint a mostani 13 pm. :)

(#2) Sys85 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Mmint wifin?
100-200Mbps felett szerintem teljen mind1,hogy most 201,vagy 500,esetleg 1000.
Amit telefonon csinál az ember ahhoz bőven elég 100-200Mbps is.
Youtube/Netflix/böngészés sokkal gyorsabb lesz?Szám szerint igen,de alig lehet észrevenni ezt a gyorsulát mert már így is rohadt gyors,pillanatok alatt betölt minden.
Ez kicsit olyan mint az 5G.
Mindenki várja mert milyen gyors,aztán közben az átlag user észre sem veszi a különbséget a 4G és és 5G között.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3) INGJOKE válasza Sys85 (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

2022-be semmit nem akarok vezetéken, még szép hogy wifin. Nyilván kevésbé venni észre, de akkor ennyi erővel felesleges otthonra a gigás net is bőven elég lenne egy 200-300-as, mégis ha megjön a 2,5, vagy 10-es a diginél tuti váltok. :D

(#4) Sys85 válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Sys85
veterán

Ha lenne Gigabites vagy nagyobb net erre felénk,akkor én is váltanék,de nem azért mert telefonon annyira kell,hanem a “film-,és szoftvervásárló” oldalakról gyorsabban jön len minden,plusz Cloudgaming.PC-n!
Youtubera,netezésre most is elég a 200-as net telefonon.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#5) kalimist


kalimist
aktív tag

A rádiófrekvenciás chip (RF transciever) mióta az 5G modem?

A narancssárga a Qualcomm SDR868 5G RF chip, a citromsárga pedig a Qualcomm X60 modem. Az előbbinek (pontosabban az utódjának) a gyártása kerül át a TSMC-hez. A méret csökkenésével számottevő akkukapacitás nem hiszem, hogy nyerhető de az energiahatékonyság javulhat a másodvonalbeli Samsung gyártástechnológiához képest. Az X65 modemet sajnos továbbra is a Samsung gyártja.

[ Szerkesztve ]

(#6) joey04 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


joey04
titán

akkor használd azt. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Rodi 4.80 válasza Sys85 (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nekem évek óta gigabites netem van, a GFN-hoz a töredéke is elég lenne max beállítással, a "film- és szoftvervásárló" oldalak miatt meg ki lehet bírni azt a pár percet míg lejön a sample vagy a demo. :D

(#8) viragdani01 válasza kalimist (#5) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Mondanám, hogy a covid kavart meg, de én voltam a balfék. Köszi, javítottam!

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.