Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Korea kizárt; azt nagyrészt repülőkkel vívták.

(#2) bestyen

Rühellem ezt a bandát.

(#3) D1Rect válasza bestyen (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Kiket? Miért?

(#4) hommeros válasza D1Rect (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Gondolom a Treyarch csapatát a méltán pocsék 5. rész miatt.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) zola0306 válasza hommeros (#4) üzenetére


zola0306
tag

Nemvolt az olyan rossz,csak rövid... :R

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#6) keIdor


keIdor
titán

Ez lesz az a rész, amit már kihagyok...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) wednesday válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Ezt azért nem mondanám, hogy szinte repülőkkel vívták. :U

Koreai háború egy gyalogos katona szemszögéből nem sokban különbözne egy II. VH-s csatától, max pár fegyver más. Úgyhogy szerintem Vietnám lesz, bár lehet azt a COD 9-re tartogatják és mégis bedobják Koreát. Csak akkor az nem nagy előrelépés szerintem.

(#8) Prof01


Prof01
veterán

5 rész tetszett. Kíváncsian várom.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) feka007 válasza keIdor (#6) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, én is..
Szerintem jobb lenne már abbahagyni a CoD-okat, ezzel is már csak a bőrt fogják lehúzni, az 5 is elég béna volt, és tuti szerverek nélkül fog jönni ez is, de ha tippelnem kéne akkor még ki fognak adni 3 részt, amíg még tuti megveszik elegen

[ Szerkesztve ]

(#10) #65675776 válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Francokat. Az elején kellemes mozgóháború volt, a végén meg I. vh szintű lövészárok háború. Csak ugye utóbbi nem volt éppen látványos, ezért a média inkább a légi eseményekkel foglalkozott.

Egyébként pl az Inchoni partraszállást szerinted hogy lehet tisztán repülőerőkkel végrehajtani?

Területet továbbra is csak szárazföldi erőkkel lehet elfoglalni és megtartani. Korea pedig pont erről szólt.

(#11) BiP


BiP
nagyúr

"így már előre lehet tudni, hogy érkezik egy CoD 7 is, amiről eddig az a pletyka járta, hogy a vietnami háborút dolgozza fel. "
... " Lehet tippelni, hogy milyen háborút húznak elő."

Nekem kicsit fura a hír megfogalmazása.

(#12) #41133696 válasza hommeros (#4) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az összes eddig rész közül nekem az 5. volt a legszimpatikusabb.

(#13) hommeros válasza #41133696 (#12) üzenetére


hommeros
őstag

Az lehet, de a nagy átlagnak ettől függetlenül nem jött be.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) LackoMester


LackoMester
addikt

igazából a COD4 mp a legjobban játszható a sorozatban,,,az MW2.sem lenne rossz,csakhét IWneten :(
kiváncsian várom a köv.részt,bár a Treyarch-tól nem lehet sokat várni :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15) #65675776 válasza LackoMester (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért fáj mindenkinek a kötöttség?

(#16) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem is nagyon jó volt az cod5. Bizonyos szempontból klasszikusabb megoldásokkal operált minta MW széria de ellenben felnőttesebben tette azt. Teljesen korrekt csapat a Treyarch.

(#17) Kr/\toS válasza #65675776 (#10) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Bocs én nem wikipédiáztam rá ilyen alaposan.. xD

(#18) #41133696 válasza LackoMester (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

MW 2- nagyon klassz lett, főleg, hogy nem lehet elhajolni ...

(#19) #41133696 válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, és Ők adnak is ki utána rendesen mappackokat ingyen. COD5-höz 3 érkezett.

(#20) athomi


athomi
veterán

vietnámi háború kis túlzással a kutyát nem érdekli :)

(#21) #65675776 válasza Kr/\toS (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én meg egyáltalán nem...

athomi: Miért is?

(#22) athomi válasza #65675776 (#21) üzenetére


athomi
veterán

Nem egyszerű a Trechyard helyzete, modern warfare-t nem igazán csinálhatnak, mert azt jelenleg az IW nyomja, a II.VH-t meg kezdik nagyon unni a játékosok.
A 7. résszel sem fognak tudni kilépni az IW árnyékából. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Kr/\toS válasza athomi (#22) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Olyan rosszul azért nem áll a szénájuk,a karakterek arcát leszámítva az ő epizódjuk a legszebb a sorozatból. No meg a legbrutálisabb is.

Szivem szerint se koreát, se vietnámot nem szeretnék látni/játszani. Akkor inkább legyen afganisztán az afgánok oldalán játszva, filmes alap is lenne: Rambo 3. :D

[ Szerkesztve ]

(#24) #65675776 válasza athomi (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

És ennek mennyi köze van a vietnámi háborúhoz?

(#25) feka007 válasza Kr/\toS (#23) üzenetére


feka007
nagyúr

Az MW2 sokkal szebb az 5-nél, nem mellesleg meg nem is lassabb, sőt szvsz gyorsabb is. Az 5-ben a vizet csinálták meg szépen, de olyan fos hangokat szerintem még mobillal sem lehetett volna szarabbul felvenni, na meg a fegyverek is hogy néztek már ki, MP44 mint vmi pálcika, ráadásul PPSh-t jobban lehetett használni mikor az egy pontatlan fos volt igazából, de ez őket hol érdekelte, sok amcsi hülyegyereket úgy se érdekli, hogy a '44-ben gyártani kezdett Királytigrissel mászkálnak Sztálingrádban a németek '42-ben..

(#26) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mégegy cod? isten őrizz, ez az MW2 is tök felesleges volt, NFS szindróma :))
Az 5 amúgy a 4-hez képest nem volt rosszabb, a 4 volt Világháborús skin-el, szóval játékmenet csont ugyanolyan, persze multira gondolok, single mind2-be gyalázat.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kr/\toS válasza feka007 (#25) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Hát színesebbnek színesebb, maradjunk annyiban. Pl a volumetrikus füst is sokkal szebb ott.
A hangokkal semmi baj nem nincs talán 2 fegyver van aminek tényleg kifogásolható hangja volt. Már azt hiszem vitáztam egy két hangvitézzel de elmondom még 1x hogy a cod5 nek a többhangszórós kiosztása sokkal jobb/dinamikusabb/ütősebb mint a sztereó.

(#28) keIdor válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is tetszett a WaW, a problémám a rókabőr. Kezd el NFS-edni a CoD.

athomi: Eddig minden általam próbált Vietnámi háborús játék EPIC FAIL lett...:(

feka007: A többi lowpoly fegyverről nem is beszélve...:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) kovacsroli válasza keIdor (#28) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Vietnám nem hangzik rosszul, bár inkább szeretem az épületharcot mint az ilyen dzsungeles történeteket. Mindenesetre ezt sem hagyom majd ki :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#30) athomi válasza #65675776 (#24) üzenetére


athomi
veterán

dzsungel, dzsungel...unalom ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) menalcas


menalcas
őstag

Nem tudom más hogy van ezzel de én ezt szivem szerint kihagynám valamiért kétségeim vannak, ám ezt a hírt hogy vietnam cod7 ezt már nyár elején sejtettem akkor vietnámi zene volt témában meg utánna szintén pálya készitőket kerestek szal valahogy ez nem újdonság :o

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#32) #65675776 válasza athomi (#30) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Tet-offenzíva pl rohadtul dzsungelben játszódott...

Mintha kicsit sztereotip lenne itt jópár ember. Nyilván az ismeretek hiánya miatt.

(#33) feka007 válasza Kr/\toS (#27) üzenetére


feka007
nagyúr

"hangokkal semmi baj nem nincs"
Hát tényleg nincs, csak kb olyan a gránát, mintha víz alatt robbanna.. Mindenki szidta a hangokat, úgyhogy ezen kár vitázni, még aki életbe nem hallott légpuskát sem, az is tudja hogy hamisak a fegyverhangok 5-ben.. Mint egyébként minden játékban az átlalában, mert pl CoD6-ban is mások a hangok picit, mint a 4-ben hogy ne legyen ugyanaz vagy nemtom. De van egy kib.szott lényeges különbség, ami az minőségileg a 4-ben is meg a 6-ban is jók a hangok, mégha nem is olyan a valóságban, de viszont nincs az az érzés, hogy víz alatt vagy mint az 5-ben, vagy mintha dobozban lőnének..
Talán elkéne menned egyszer lövészetre, és akkor belátnád hogy full szar a CoD5 dinamikus istenkirály többhangszórós rendszere.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) Kr/\toS válasza feka007 (#33) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Jólvan öcsém hallgasd meg egyszer tisztességes hangrendszeren aztán beszélgethetünk. Addig meg ne mond már meg mit hallok. Jah voltam katona.

És nagyon jó a cod5 többhangszórós leosztása; az hogy neked nincs hozzá cuccod hát sajnálom. A Cod4/6 hangjait tökéletesen magasfrekvenciás szarokra tervezték-ahogy én hallom. Csak hogy örülj. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) kovacsroli válasza Kr/\toS (#34) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Nekem megvan hozzá a hangrendszerem, de ennyire nem élvezem mint te. Ellentétben a 4-el, 6-al.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#36) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ha már hangok cod4-be hantompító hangja vicc, de amúgy ott se legjobbak, cod6-ba megváltozott az ak hangja én soha nem értettem ezt, minden játékba tök más a fegyverek hangja, ugyanannak a fegyvernek.

(#37) mr.saint válasza BalaNce87 (#36) üzenetére


mr.saint
tag

Biztos kicsit vastagabbak a golyók és lövéskor megszorul a csőben a súrlódástól meg más milyen lesz a fegyver hangja :U

(#38) feka007 válasza Kr/\toS (#34) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó igen, mostmár belátom hogy nagyon faszák a hangok benne, mindenki annyira halálra dicsérte, de biztos neked van igazad, hisz te neked 5.1ed van, és még katona is voltál.. :DD Itt vannak a vélemények akkor: [link] Persze gondolom ezek mind hülyeséget beszélnek, mivel nem 5.1-es szívritmuszavart okozó hangrendszerrel nyomulnak.. :C

[ Szerkesztve ]

(#39) BalaNce87 válasza mr.saint (#37) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt ne magyarázd már be, majd szerinted egy cod-ban figyelnek ilyenre, de nézzük a Világháborút, ott volt egy thompson, volt hozzá egy bizonyos lőszer, szóval ez így akkor is hülyeség, nem kell védeni a játékkészítőket, egyszerűen gáz hogy mind1ik játékba mások a hangok és nem egy kettőbe köze sincs az eredetihez, pl cod4 AK hangja egy rakat fos, de M4-é is.

(#40) Kr/\toS válasza feka007 (#38) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Pontosan igy van. :R

(#41) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Semmi értelme marakodni. Egyszerűen arról van szó, hogy van aki szereti a világháborús játékokat, és van akinek már tele van a töke vele, kvázi lerágott csont.
Én (és még elég sokan) speciel nagyon szeretem a világháborús játékokat, nem tudom megunni. Ezért nem kell megkövezni. :) Napi szinten multizok a magyar illetve külföldi Cod:waw szervereken. Rengetegen tolják. A hangok nekem teljesen jól szólnak, egy audigy2 hankarival+sennheiser hd465-tel.

Ami pedig a folytatást illeti, kíváncsi vagyok egy esetleges távol-keleti hadszíntérre.
Esetleg addig pedig adjanak ki a cod:wawhoz még pár map-packot, mert (főleg!) a távol-keleti pályák, egyszerüen zseniálisak. (pl: Banzai, Knee deep)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.