Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) helixP


helixP
nagyúr

Na, valaki nem követi az "atomtepsi" trendeket, marad az 5, ami nekem a tökéletes méret.

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

A méret a forma nekem tetszik. Az ára mennyi lesz?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) Leones


Leones
csendes tag

De miért 2 GB a RAM? :(

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#4) Csapoati válasza Leones (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert ez egy kozepkategorias cucc. Oda eleg is a 2 giga, a power userek vegyenek Mi4-et vagy Mi5-ot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) helixP válasza Leones (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem tudom, mire nem elég a 2 GB. (Mondjuk az lehet, hogy a Real Racing 75-t és a 76-ot nem tudod egymás mellett futtatni)

(#6) DithenS


DithenS
senior tag

5.1? Tiszta szégyen hogy a nagy ismert márkák csak a csúcshoz adnak új androidot szinte...

(#7) Kékes525 válasza DithenS (#6) üzenetére


Kékes525
félisten

Marketing fogás, hogy vásárolj.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8) Kendek válasza DithenS (#6) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, de a Samsung pl. elég nagy márka és ott is befigyel a középkategóriába az 5.1.1 (pl. Galaxy J5, J7). Több korábbi csúcskategóriás is csak 5.0.2-t kapott frissítésként.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#9) gerii válasza Leones (#3) üzenetére


gerii
addikt

Azért álljunk már meg, egy egy Android, nehogy már ne legyen elég neki 2GB, amikor egy asztali Win-nek elég. Kapják össze magukat a programozók, ne csak a markukat tartsák a pénzért...

(#10) Kékes525 válasza gerii (#9) üzenetére


Kékes525
félisten

Jogos érv! Jobban kell optimalizálni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#11) kortic


kortic
tag

nagyon vonzó készülék, de a 16 GB háttértár bővítés nélkül elég húzós... Bár valamivel alacsonyan kell tartani az árat, ha már Snap808 pörög benne.

(#4) Csapoati +1 :K , Full HD mellé totál elég 2 GB RAM, ha nem csak rágányolják a rendszert.

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#12) kbyte1024 válasza kortic (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja bizony nekem is a memkari hianya a fájo pont. De van MI3 eleg sok ismimnek ès nem panaszkodnak . Ugyhogy az optimalizálással nem lesz gond szerintem.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Dominó85 válasza helixP (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem a Xiaomi "elSamsungosodása" nem tetszik.
Mi2/S, Mi3/S, Mi4/S/i/C/kutyafaxa verzió... Remélem hamarosan bevezetik a Pro/Advanced/Core/Core Duo/DuOS/Mini/Advanced Mini/Core Mini és hasonló Xiaomi Mi variánsokat is. Aztán mindez majd a MIUI V6/7 és az android főverziók/frissítések rovására megy majd. Én előre szóltam, már most megmondom. Hugo "Barom" Barra nagyon rossz irányba qrvul el. Hiába na, beáll szépen lassan a sorba Ő is.

* Péter - 06302461862 *

(#14) helixP válasza Dominó85 (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem meg pont jó, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelő méretet/teljesítményt/árat.
Amíg a support bírja.

[ Szerkesztve ]

(#15) Hunujv


Hunujv
tag

Korrekt készülék. A Xiaomit ismerve az árazással sem lesz gond.

(#16) nbg


nbg
senior tag

Arrol tudni, hogy ebbol lesz e dual-SIM kivitel?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#17) Dominó85 válasza helixP (#14) üzenetére


Dominó85
veterán

Az utolsó sorral a széles termékpaletta eleve halott ötlet. A OnePlus cég csinálja (eddig) nagyon jól.

* Péter - 06302461862 *

(#18) Luck Dragon

Szerintem nagyon is vállalható készülék, nekem tetszik :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) ViSAS


ViSAS
senior tag

Ezt a középkategóriába soroljuk? :| Értem én, hogy vannak már 4GB RAM-mal felvértezett telefonok is, de ettől még a középkategóriába nem sorolnám, annál azért jobb minősítést érdemel. :(

(#20) Bembee12 válasza ViSAS (#19) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Hát én ezt simán Oneplus One-nal egy kategóriába sorolnám (tudom, sajnos csak 2gb ram)
Nálam a 1+1 felső kategóriásnak számít (nem top kategória, már... :( )
Igazából ez egy erősebb Mi4 (szerintem)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#21) ViSAS válasza Bembee12 (#20) üzenetére


ViSAS
senior tag

Igen, csúcs kategóriába én sem sorolnám már egyiket sem, de egy felsőkategóriás jelzőt azért még rábiggyesztenék.
Gondoljunk csak bele, S615-ös meg másfél gigabájt RAM-os készülékeket sorolnak a középkategória karjai alá, akkor ez ugyan nem az.

[ Szerkesztve ]

(#22) Bembee12 válasza ViSAS (#21) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Pontosan :R
Egyetértek veled
ViSAS: Szerinted egy Note 3 milyen kategória ma?

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23) ViSAS válasza Bembee12 (#22) üzenetére


ViSAS
senior tag

Egyértelműen felső.

[ Szerkesztve ]

(#24) Csapoati válasza ViSAS (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez S615-ös és 2 gigás. Tehát össz-vissz fél giga ram az eltérés. Ez ma középkategória. Az alsó az S410-esek, a belépő meg az S210-esek (és MTK-s társaik). A felső pedig az S8xx.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) ViSAS válasza Csapoati (#24) üzenetére


ViSAS
senior tag

Szerintem meg S808-as és 2 gigabájtos. :U Tehát felsőkategória, ahogy mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#26) Csapoati válasza ViSAS (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na most látom csak, engem jól megvezetett a cikk eleje a Mi4i-vel. Az akkor középkategóriás, ez meg felső, valóban. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) szaszapi válasza ViSAS (#25) üzenetére


szaszapi
őstag

Mihez képest?A rendes MI4-hez képest nem.Én xiaomi párti vagyok,de nem értem minek kell egy telefonból kiadni még 3 verziót,ez meg vicc hogy a fő telefon még 4.4 rendszerrel van.Ezekre a "szarabb" teljesítményűekre meg 5.1 érkezik amikor egyelőre 4 készülék kapott 5.0.2-őt.

[ Szerkesztve ]

(#28) ViSAS válasza szaszapi (#27) üzenetére


ViSAS
senior tag

Hát a hardveres adottságaiból adódóan az. :D
Attól még, hogy a "fő" telefonra régebbi Android verzió elérhető, még nem sz@rabb telefon! Ezt a logikát nem értem, sokan így gondolkodnak, mert azt hiszik hogy az új minden esetben jobb. :( Sőt, őszintén szólva szerintem a Lollipop nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, a Google picit mellényúlt (az 5.1.1-re mondanám, hogy az már egész jó). A KitKattal nem voltak olyan gondok, mint a Lollipopal kezdetben, bár mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai, de engem mégis az az érzés fog el, mintha egy lépés lenne előre, kettő hátra. Én már inkább a Marshmallowot várom, remélhetőleg az lesz az arany középút. :)

(#26) Csapoati: :)

(#29) szaszapi válasza ViSAS (#28) üzenetére


szaszapi
őstag

Én is, hogy azt a frissítést is megkapják majd ezek a telefonok :)

Hacsak az MI2S telefonból indulunk ki,2 éves teló, de mégis kapott 5.0.2-őt.

(#30) Dominó85 válasza szaszapi (#27) üzenetére


Dominó85
veterán

Erről papolok, hogy Hugo Barráék is egyre jobban xarnak a szoftveres supoortra. Én például már kiábrándultam a Xiaomi telefonjaiból. Maradtak volna az évi 2, max 3 telefonnál, de inkább kevesebbnél (de kiemelkedően jő hardveres és szoftveres supporttal).

* Péter - 06302461862 *

(#31) szaszapi válasza Dominó85 (#30) üzenetére


szaszapi
őstag

Én még azért nem írom le őket,most a Redmi Note 2-őt várom már amit megrendeltem.

(#32) szabi__memo válasza Dominó85 (#30) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem is kezd elsamsungosodni a helyzet. Kizárt hogy ne a sw support rovására menjen. Sajnálom

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó kis középkategóriás telefon lesz ez is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.