Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) negyven2 válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


negyven2
veterán

A válasz nem feltétlenül neked szántam :). Bocsánat ezért.

Amúgy igen az PS elég masszív exkluzív felhozatallal rendelkezik és szerintem ezt senki nem tudja vitatni. Bár a kérdés az, hogy kinek mi jön be. Nekem például talán max. egy 10-15 cím az amire azt mondanám, hogy érdekel. De ezekből jópár cím korábbi játékok remaster kiadásai, vagy majd érkezni fog. Xboxon meg számomra igazból a Forza Horizon sorozat és a Sunset Overdrive-on meg talán a Ryse-os kívül más nem igazán fogott meg.
Megvettem a Halo MCC-t is azt is abbahagytam már vagy másfél éve. GoW-ok nem izgatnak. Ahogy a Forza Motorsport se. Ebből következtethető, hogy nagyrészt multiplatform játékokkal játszok. Abból is főleg a single-player játékokkal. Multiban igazából csak GTA Online a mérvadó. Vagyis számomra ideálisabb lenne a Sony platformja. De mégis Xbox-os vagyok és ez marad számomra a fő platform. Igazából a baráti társaság és az ide megvett (elég nagy) digitális tartalom miatt. De már egy éve tervezem egy PS4 beszerzését. Csak tartok attól, hogy az exek kijátssza után felesleges lenne számomra. 10-15 játék miatt meg nem igazán akarok beruházni rá. De tudom magamról, hogy úgysem fogom majd megúszni ezt :D (max ha a Microsoft megveszi a Sony-t :DDD).

Amúgy mellékesen pont ez az a játék ami miatt ismét azt érzem, hogy a Sony pisztolyt tart a fejemhez megint (korában a Hellblade-el volt ez)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.