Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) mephi666 válasza Diopapa (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, akkor legyen szubjektív, hogy kinek mi az igénye nyaraláskor: egy noti mondjuk elfér talán, de nekem speciel jól esik elszakadni majdnem minden technikai vívmánytól... ülök napi minimum 8 órát meló miatt így is gép előtt, nem hiányzik, hogy nyaralás alatt is ezzel foglalkozzak... ennyi erővel akkor maradhatnék is otthon és nem is kerülne annyiba

engem nem zavar ez a napi 1 bejelentkezés, ha tényleg a warez visszaszorítása miatt lesz és emiatt minőségibb játékokat kapunk... :K az viszont dühítene, ha a használtjátékpiacot kivégeznék... az már egy nagyon undorító húzás lenne és el is döntené, hogy 3-4évig még nem veszek újgenerációs konzolt (amíg az ára nem mérséklődik és nem lehet hozzá fillérekért több éves címeket kapni, amik garantáltan jól sikerültek) ...addig pedig jó az x360: fillérekért szerzek hozzá játékokat, amiket vagy megtartok, vagy kb árban továbbadok (nem zavar, ha grafikailag nem crysis-t kapok: én is még anno c64-gyel kezdtem játékfüggővé válni és többre tartom a játékélményt/hangulatot, mint a látványt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.