Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Mindjá' nekiesek. Ilyet amúgy MS nem küldött? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) #85552128 válasza Def26 (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Meglátták a szavazás állását a másik topicban hát inkább nem is bajlódtak vele :D

[ Szerkesztve ]

(#3) tabu3x


tabu3x
tag

Zsoccc,
nem lehetne megkérdezni tőlük, hogy mikor tervezik a SEN teljes körű elérhetőségét, pl. konzolról minálunk?

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Joy-ban mono hangszoro?

Live-Die-Respawn

(#5) Zsoccc válasza Def26 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nem, sajnos.

(#6) AS válasza oriic (#4) üzenetére


AS
félisten

Biztos valami jelző hangok lesznek.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) RepeatSector válasza AS (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Wii-nél is jól működött ez a dolog, sok játék kihasználta!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#8) Sami22


Sami22
aktív tag

Nem akarok trollkodni, de ez nagyon szépen tükrözi a Micro arrogáns hozzáállását.

In an interview filmed prior to Microsoft’s E3 2013 press briefing and published on GameTrailers, Microsoft’s Don Mattrick has addressed concerns about the compulsory connectivity requirements of Xbox One.

“"Fortunately we have a product for people who aren't able to get some form of connectivity; it’s called Xbox 360,” said Mattrick.

“If you have zero access to the Internet, that is an offline device.” Forrás IGN, de megnézhetitek tecső is az interjút.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#9) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Vajon elérhető lesz nálunk is?

Def26: Minek küldött volna... nálunk nem idén lesz az Xbox One premier...

[ Szerkesztve ]

(#10) oriic válasza tabu3x (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt mint boxos nem ertem. Mire gondolsz?

AS:

Nem is rossz otlet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) #85552128 válasza Sami22 (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Igazából 2013-ban már elég ritka, hogy valakinek (aki még potenciális vásárló is) naponta pár percre ne legyen valamilyen nethozzáférése, szóval ezen a kijelentésen (hogy ott az x360 ha nem tudod megoldani) nem kell meglepődni, csupán tényeket írt le.

Amúgy előbb utóbb biztos enyhítik, vagy még akár novemberig is változhat.

[ Szerkesztve ]

(#12) Def26 válasza Hunpriest (#9) üzenetére


Def26
félisten

Sztem azért belefért volna. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) unrealnoise válasza #85552128 (#11) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Nem értitek. Elmész nyaralni a srácokkal, ahol simán lehet szar a net vagy akár az is előfordulhat, hogy nincs is. Vagy csak otthon behalt a modem... meg vagy lőve. Erre a legtöbben azt modjátok, hogy ott a mobilnet megosztása. De mire? Bejelenthezni még oké. De ne a mobilnetem adatmennyiségét szívja már le, azért, hogy az xbox live-on lévő reklámok és esetleges frissítéseket leszedje... (Aztán a mobilnet elérhetősége és erőssége szintén eléggé érdekes pont..)

A kötelező kinect meg egy vicc. Nekem kábé semmire nem kell, és nem is kellene... Casual játékosoknak oké, talán, de szvsz erre a kamera előtt való bohóckodásra nagyon hamar rá lehet unni...

Meg, ne, ne korlátozzon már a Microsoft olyan területen, aminek az okait és miértjeit, talán még ők sem tudnák normálisan megfogalmazni, valamint az álláspontjukat észérvekkel megvédeni...

Mondjuk részemről mindegy, most boldog PS3 tulaj vagyok, ősszel meg jön a PS4.

A Microsoft meg visszatáncolhat, ígérgethet, de a negatív dolgokat nehéz lesz csillapítani...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#14) mephi666 válasza unrealnoise (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

már bocs, de nyaralásra mi a pék f@száért vinné magával az ember a konzolt? :DDD ennyi erővel otthon is lehet kockulni a 4 fal között

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) AxBattler válasza mephi666 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor csak gondolj arra, ha mondjuk otthon xaraxik a net, a szolgáltató meg csak lassan reagál a hibákra. Vagy ha szolgáltatót váltasz, és néhány napig (hétig) net nélkül maradsz...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#16) tonerz


tonerz
aktív tag

Nekem a boxban ami nem tetszik, hogy miért kötelező a kinect ami eleve megtolja az árat.
Miért nem lehet választani kinectes csomag, vagy nem kinectes csomag között, mert ugyanis én szeretném eldönteni hogy kell-e nekem és rádobom a felárat vagy nem.

Ez a naponkénti online bejelentkezési okosságot is csak "üdvözölni" tudom :W

Jelen állás szerint számomra a Ps4 a befutó bár a kontrolleren nálam sok múlik, de őszig még sok minden változhat.

[ Szerkesztve ]

(#17) mephi666 válasza AxBattler (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezek nem mindennapos problémák: régi szolgáltatóval balhéztam párszor, mert csomószor egész hétvégére nem volt net... ez alapból dühítő tud lenni, viszont nem a boxra lettem volna mérges ebben az esetben sem :) ott kell hagyni őket, ahogy én is tettem (meg még sokan) és menni máshova, ahol stabil a net és a hibaelhárítás is gyors... (mióta 2.5éve váltottam, egyszer nem volt olyan, hogy 1percnél hosszabb ideig ne lett volna net... és ilyen is max párhavonta fordult elő)

a szolgáltatóváltás miatti netkimaradásra pedig fel lehet készülni: tudtam mikor jár le a szerződésem egyik helyen, előtte pár héttel bejelentkeztem az új szolgáltatóhoz és megbeszéltem velük, mikor jöjjenek... rugalmasak: örülnek az új ügyfélnek... :K

a net mostanra ott van majdnem mindenkinek a zsebében... nem hiszem el, hogy annyira megoldhatatlan az a napi 1 bejelentkezés (ami valószínűleg nem generál több mb-s adatforgalmat)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) tabu3x válasza Zsoccc (#5) üzenetére


tabu3x
tag

thx

(#19) tabu3x válasza oriic (#10) üzenetére


tabu3x
tag

SEN = Sony Entertainment Network
Olyasmi ez a Sonynak, mint az iTunes az Apple-nek. Zenéket, filmeket és persze játékokat vásárolhatsz.
Jelenleg sem a filmek, sem pedig a zenék szekció nem érhető el Mo-ról.
Nem egyedi jelenség ez, csak jó lenne, ha már ezt is megoldanák végre.

(#20) tabu3x válasza mephi666 (#17) üzenetére


tabu3x
tag

"a net mostanra ott van majdnem mindenkinek a zsebében."
LOL
bátran kérdezd meg a MICROSOFT WINDOWS PHONE 7x rendszert használókat ezzel kapcsolatban:-DDD

(#21) oriic válasza tabu3x (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx infot.

Live-Die-Respawn

(#22) Zsoccc válasza tabu3x (#18) üzenetére


Zsoccc
senior tag

A "nem, sajnos" természetesen nem a te kérdésedre volt válasz. Tolmácsolom feléjük a kérdésedet és meglátjuk mit válaszolnak.

(#23) tabu3x válasza mephi666 (#17) üzenetére


tabu3x
tag

ahogy elnézem, nem érted a lényeget:-)
1. az emberek nem akarnak azzal xarakodni, hogy a feltételek biztosítottak legyenek
2. az emberek nem értik, miért ne játszhatnának azzal a játékkal, amit a ms-től FÜGGETLEN kiadótól vásároltak. pl. veszel egy EA játékot, de épp NEM játszhatsz vele, mert baszakszik net. másképpen, a MS korlátozza egy olyan termék használatát, amelyhez semmi köze. az XBOX ez esetben semmi más, mint egy köztes kiszolgáló réteg, amiért szintén FIZETTÉL már egyszer boltban. Tetszik már érteni?
3. és végül: lehet, hogy fura, de emberek nagy részének vannak elvei. ez pedig itt most főleg elvi kérdés, bár vannak gyakorlati aspektusai is.

(#24) tabu3x válasza Zsoccc (#22) üzenetére


tabu3x
tag

jah, ha nem nem, nincs ezzel gond, de ha mégis igen, annál jobb:-)

(#25) #85552128 válasza AxBattler (#15) üzenetére


#85552128
törölt tag

Jó ez tényleg idegesítő tud lenni, de azért mégsem vált szolgáltatót az ember havonta, azt a pár napot meg ki lehet bírni.
A net minőségéért meg a szolgáltatódnál kell reklamálni, elvégre fizetsz érte, most ha nem lenne áram akkor is az MS hibája lenne ? :DD
Nekem elég szar hozzáférésem van (wifi) de azért több napra ritkán szokott elmenni.

Bár ez a napi net is olyan semmilyen védelem, hogy akkor már kitoldhatták volna 3 napra, vagy heti egy alkalomra, vagy akár csak akkor ha egy új játék adsz hozzá a fiókodhoz/konzolhoz. Mivel nem kell folyamatosan online lenni nem ezen az egy napon fog múlni feltörik e vagy sem, mert nyilván emiatt van ez a kötelező online lét.

[ Szerkesztve ]

(#26) mephi666 válasza tabu3x (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez olyasmi dolog, mint sarkítva az autó/út dolog: veszel egy autót (jelen esetben játékot), attól még nem garantált, hogy út (itt internet) is lesz mindenhol, amin használni tudod :K így jogosan fel lehetnek háborodva pl a beduinok, hogy nem vehetnek slr mercit, mert elakadnának vele a sivatagban ;] annyiból nem jó ez a példa, hogy a játéknak annyira nem alapfeltétele a net, viszont ha azt nézzük, hogy a kiadók 110%os felhasználói élményre törekednek, minden javítást/bővítményt azonnal elérhetővé akarnak tenni, ehhez már kell a net... a millió közösségi funkcióról nem is beszélve

ui: nézzük a gyártó oldaláról... pl a felhasználók 0.5%ának jelent problémát a net, viszont másik oldalon ez a vevővesztés minimális a pluszprofithoz képest, amit a warez visszaszorítása hoz? egyértelmű a döntés... a felhasználók 99.5%ánál meg van jó net és észre sem veszik, ahogy időnként ilyen-olyan biztonsági rutint/bejelentkezést lefuttat a gépe

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) tabu3x válasza mephi666 (#26) üzenetére


tabu3x
tag

"a felhasználók 99.5%ánál meg van jó net"

öööö, nem is tudom. szerintem, Ázsia 99,5 % nem szerepelt a MS térképén, amikor ezt kitaláltak:-)

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Mi ez a ps eye? Olyan mint a kinect? vagy mire jó, mert gondolom nem egyenlő a moveval. És a multiplayer hol lesz ingyenes? Vagy legalább olcsóbb, mert ahogy nézem itt is kell vmit fuóizetni majd... Ha az ms megígérné, hogy mondjuk 7 év múlva kidob rá egy firmwaret, aminek hála nem kell netkapcsolat, és mondjuk ingyenes lenne a multi, akkor talán még meggondolnám az x1-et, de egyelőre ps4

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) Glenda válasza tabu3x (#20) üzenetére


Glenda
addikt

Miről is?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) Mathiassa


Mathiassa
tag

Azért kell az X1-nek a napi net, hogy tudja majd feltölteni azt, amit a kinect hallott aznap. ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#31) negyven2 válasza Glenda (#29) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom azt, hogy nincs netmegosztas, meg amugy is halott hasznalhatalan rendszer, raadasul az ezekben levo kamera es mikrofon folyton kemkedik a felhasznalo utan. Bar az is igaz, ugy nehezen tud hogy egy szabvanyokat nem ismero hasznalhatatlan IE bongeszo van benne. Ja es az volt mar, hogy szemet Microsoft termek?

:DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#32) ProEvoFan válasza tabu3x (#23) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Így van. A Steam is megoldotta h offlineban lehessen játszani.
Aki most méltatja a 24 óránkénti egyszeri bejelentkezést, arra kiváncsi lennék mit reagálna, ha több napi kemény meló után leülne játszani, de a net probléma miatt nem kapcsolna be az X1...

[ Szerkesztve ]

(#33) Diopapa válasza mephi666 (#14) üzenetére


Diopapa
addikt

"már bocs, de nyaralásra mi a pék f@száért vinné magával az ember a konzolt? ennyi erővel otthon is lehet kockulni a 4 fal között"

Már bocs, de ezt nem te és nem a Microsoft fogja eldönteni... Én 36 éves vagyok, kis pöcsös koromban 7-10 között nyaranta a Balaton mellett nyaraltam a nagymamámnál és ofc vittem magammal a C64-emet is. Kicsit hülyén éreztem volna magam, ha nem tudtam volna használni... Elb*szott egy világ az, ahol nem a semmiért (illetve a multi a profitféltése miatt) lekorlátoz az, akinek az lenne a dolga, hogy terméket készítsen, ne korlátozzon és a fiatalabb generáció meg majdhogynem tapsikol hozzá.. Új feature pl PS4-nél, hogy lehet streamelni hogy játszol, de a játék fejlesztői letilthatják. Beletesznek egy új funciót de az az első ami a Sony eszébe jut, húúú legyen tiltható!

Szánalom mindkét banda... :(((

ps: csak hogy ne legyen félreértés: Az egész új fixbox és PS4 rendszere a Steamet majmolja ilyen vagy olyan módon, de még ott is lehet offline tolni, pedig van cloud mentés, achievement rendszer, screenshotok etc.. Az egész netkapcsolatos dolog CSAK a Microsoft érdekét szolgálja a gamerek rovására, kb ugyan az a helyezet mint a Simcitynél, az EA az elején meg akarta magyarázni, hogy az EA szerverek számolják a gazdaságot (lol) majd az első nap kiderült, hogy az egész csak egy különösen paraszt védelem része, nem a playerek miatt van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#34) negyven2 válasza ProEvoFan (#32) üzenetére


negyven2
veterán

"Aki most méltatja a 24 óránkénti egyszeri bejelentkezést, arra kiváncsi lennék mit reagálna, ha több napi kemény meló után leülne játszani, de a net probléma miatt nem kapcsolna be az X1..."

Peldaul leul es konyvet olvas, vagy a csaladjaval, barataival, emberekel beszelget. Vagy talal valami hasznos elfoglatsagot. Persze ertem en es nem is akkarom megmondani, hogy ki mit es hogyan hasznalja fel a szabaidejet, de ahogy forumokat olvasgatok egyesek ugy allnak mar hozza a szorakoztato elektronikai termekehez (belertve a konzolt, PC-t, TV-t, telefon/tablagepet) mint ha alanyi jogon jaro letszukseglet lenne. Komoly problema szerintem, hogy ha egyeseknek mara a kikapcsolodas egyenlo a technologiai eszkozoktol valo fugestol. Az meg higy egy nyaralasra ki mit vissz magaval az egyeni reszletkerdes, de szeribtem a nyaralasnak pont az a lenyege, hogy kiszabadulj egy kicsit a mai technokrata vilagunkbol egy kicsit. Persze ez is egyen fuggo dolog.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#35) ProEvoFan válasza negyven2 (#34) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze h vannak fontosabb dolgok, mint a játék.Ez egyértelmű. Nem is erről van itt szó.
De ha én pont ezt akarom választani szórakozás céljából, akkor 500 eurós vételár után joggal várom el, hogy kötelező külső hatások nékül tudjak szórakozni.Illetve az ismert tények tükrében már nincsenek ilyen elvárásaim az X1el szemben.

(#36) negyven2 válasza ProEvoFan (#35) üzenetére


negyven2
veterán

Ha elmegy az aram akkor se lehet vele jatszni. De ezzel nem azt szeretnem mondani (irni), hogy olyan alapveto szukseglet az internet mint az aram, vagy a gaz, hanem hogy aki egy 500€ gepet vesz annal azert nem kene, hogy ez gondot okozzon. Nem ertek egyet teljesen ezzel a 24 oras bejelentkezessel se (foleg ugy hogy ev elejen csodolt be nallunk a helyi netszolgaltato igy egy ideje otthonrol csak mobilnetett tudok hasznalni), viszont jelenleg ez egy eleg hatekony leped a warez visszasoritasara. Meg igy is jobb mint az mindig online alapot. Es bar igaz, hogy a PS4 nek nem kell ilyen de kizartnak tartom, hogy (ha nem is a Sony maga hanem a kiadok) ne vezzesenek be valami hasonlo vedelmet. Pl. offline pass, vagy a jatekok az adott kiado szolgaltatasahoz kotese (uPlay, Origin konzolos valtozatta). Amugy en meg raerek azon gondolkodni, hogy melyiket valaszam. Majd kb 2 ev mulva eldontom. Addig is kovetem fugyelemmel az esemenyeket, de szamomra pl a Xbox ONE jelenlegi megkotesi nem okoznak akkora gondot mint a nagy tobsegnek.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#37) Diopapa válasza negyven2 (#36) üzenetére


Diopapa
addikt

Figyi, azt áruld el, hogy Microsoft részvényes vagy mi van? Mert ha nem, akkor nem értem, miért tapsikolsz ehhez... A warez visszaszorítása tiszta sor, de ezt nem úgy kéne megoldani, hogy minimális kellemetlenséget sem okozzuk a "legal" vásárlóknak? Mi értünk van ez az egész konzolosdi nem? A fogyasztókért. Nem értek, hogyan lehet ezzel bármilyen formában is azonosulni.... Teljesen mindegy, hogy nálam elmegy-e a net vagy sem (nem szokott) sajnos nyaralni is nagyon ritkán járok már és akkor sem viszem az x360-at (a pc-t sem :) ) max egy subnotebookot, hogy elolvassam a híreket, szóval engem nem érint, de attól még felérem ésszel, hogy most ezzel korlátoznak és ez nem jó.. A köv generációnál mi lesz? Retina azonosítás és csak az játszhat vele aki megvette? Nem értelek, komolyan....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#38) mephi666 válasza Diopapa (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, akkor legyen szubjektív, hogy kinek mi az igénye nyaraláskor: egy noti mondjuk elfér talán, de nekem speciel jól esik elszakadni majdnem minden technikai vívmánytól... ülök napi minimum 8 órát meló miatt így is gép előtt, nem hiányzik, hogy nyaralás alatt is ezzel foglalkozzak... ennyi erővel akkor maradhatnék is otthon és nem is kerülne annyiba

engem nem zavar ez a napi 1 bejelentkezés, ha tényleg a warez visszaszorítása miatt lesz és emiatt minőségibb játékokat kapunk... :K az viszont dühítene, ha a használtjátékpiacot kivégeznék... az már egy nagyon undorító húzás lenne és el is döntené, hogy 3-4évig még nem veszek újgenerációs konzolt (amíg az ára nem mérséklődik és nem lehet hozzá fillérekért több éves címeket kapni, amik garantáltan jól sikerültek) ...addig pedig jó az x360: fillérekért szerzek hozzá játékokat, amiket vagy megtartok, vagy kb árban továbbadok (nem zavar, ha grafikailag nem crysis-t kapok: én is még anno c64-gyel kezdtem játékfüggővé válni és többre tartom a játékélményt/hangulatot, mint a látványt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) Diopapa válasza mephi666 (#38) üzenetére


Diopapa
addikt

Hát figy, ha van időd, nézd meg Angry Joe-t, hátha ő el tudja magyarázni. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40) Diopapa


Diopapa
addikt

;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#41) negyven2 válasza Diopapa (#37) üzenetére


negyven2
veterán

Igen az vagyok, ráadásul az MS rengeteg pénzt fizet azért, hogy hirdessem az Ö felsőbbrendűségét. :DDD

Vagy lehet, hogy (ahogy egyszer már leírtam) nem zavar ez a 24 órás dolog és a használt piac korlátozása, függetlenül attól, hogy azért én se értek ezzel 100%-an egyet ezekkel. De mint írtam, nekem mások az igényeim ilyen téren, tehát nem leszek depressziós, hogy ha nem tudok akkor játszani amikor szeretnék.

Persze értem, hogy másnak meg más az igénye, de nem hinném, hogy azzal mert nekem különböző ezzel kárt, hátrányt okoznék nekik. Van választási lehetőségük? Van! Innentől kezdve, hogy telesírjuk a netet mint valami 6 éves aki nem kapta meg a játékboltban az új hiperszupervilágitósbizbasztát, teljesen felesleges.

Komolyan lehet, hogy velem van a baj (sőt biztos), de én egyre inkább úgy látom hogy a jelen játékos generáció (és néha még az öregebbek is) rászoktak arra, hogy ha már valami nem úgy van ahogyan ők elképzelik, akkor csapkodjuk az asztalt és teleordibáljuk, sírjuk az egész internetet, hogy "mennyire szemét ez meg és így meg úgy dögöljön meg mert az Én személyes igényeimet nem teljesíti és nem úgy van ahogyan Én akarom" típusú hozzászólásokkal. Amíg lesznek profitorientált cégek, addig az fog menni amit ők akarnak és ahogyan ők akarják. Persze vannak ebben olyanok is akik ügyes kis marketing dumákat elhintve azt mondogatják, hogy őket csak az emberek igényei érdeklik és semmi más (vagyis még a profit se, hiszen "jótékonysági cégek").

A 444-en fogalmazták meg, hogy részben miért van ez a nagy Xbox ellenesség "Kellett hozzá egy beszólogatós kreatív igazgató, egy feldühített tömeg és egy zseniális húzás a Sonytól."

A lényeg, hogy a marketinghadjáratban a Sony nyert, de részben azért mert rájátszott a tömeghisztériára és a dolgait csak körvonalazva mondta el (még most se tudunk mindent), teljes konkrétumok nélkül. A Microsoftnál meg adva volt, hogy hatalmas hátrány amit könnyen kijátszható bármikor, mégpedig az, hogy: Microsoft! Pontosabban a közkedvelt utáljunk mindent ami MS!

Az meg, hogy ilyen Angy Joe videókat linkelgetnek az nem jelenti az, hogy igaza van (azt se, hogy nem). Ő ebből él, hogy Angry Joe legyen. Bárki lehet Angy Joe hiszen csak egy kamera kell és egy megmondó ember akinek mindig mindenben igaza van (valójában csak véleménye), és aki másképp gondolkodna az egy lefizettet sötét együgyű egyén akivel nem is érdemes szoba állni. Csak tudod amit ő és a többi hozzá hasonló egyén csinál nem több mint marketing. Kb. amúgy a politika, és a cégek marketingmaszlagjai is ugyan ezen a szinten vannak.

Na de megint sikerült egy jó hosszú és értelmetlen hozzászólássál bizonyítanom, hogy mekkora MS bérenc k*cs*g is vagyok, azért leírom még egyszer, hogy számomra! teljesen mindegy, hogy melyik konzol lesz a jobb, melyik lesz a sikeresebb, elterjedtebb, népszerűbb, úgy is azt fogok venni (ha veszek egyáltalán) amelyiket szeretném. Valamint azt is hozzáteszek, hogy teljesen hidegen hagy hogy milyen korlátozásokkal lesznek felvértezve. És még megint még egyszer, hogy engem személy szerint nem zavar a Xbox ONE jelenlegi "korlátozásai".És szerintem másnak nincs joga, hogy bárkinek a döntését megkérdőjelezze akár egy ilyen ügyben is!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#42) drkbl válasza ProEvoFan (#32) üzenetére


drkbl
őstag

Hogy oldanád meg, hogy
- több konzolon is játszhass a letöltött játékkal
- el is tudd adni a játékot
?

(#43) mephi666 válasza negyven2 (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

jól leírtad amit nagyrészt én is gondolok az egészről :K ...ha tudnák, hogy anno részt vettem pl az xp itthoni külsős bétájában és ott voltam a díszbemutatón is, tuti én lennék a fő-fő-főbérenc :DDD komolyra fordítva: sokat vacilláltam, hogy ps2 után milyen konzolt vegyek... egyik oldalon ott volt a ps3+gow+gt egy elég vastag árcímkével... másik oldalon pedig úgy adódott, hogy baromi jó áron tudtam boxot szerezni: gt helyett lett forza, gow helyett meg egyéb multiplatform hack n slash... egyáltalán nem bántam meg, de ha lenne annyi fölös pénzem, biztos vennék még most is egy ps3-at: exkluzív címek miatt

nálam egy szinten van a 2 konzol: volt csomó összehasonlító kép, hogy melyik a szebb/csúnyább meg hasonlók... igazából annyira minimális a különbség (hol erre-hol arra), hogy nem mérvadó

az új konzolnál meg: fene tudja mi lesz... akármit mondanak, ugyanúgy vissza is vonhatják még az utolsó percben is... miből tartana a régiózáras védelmet eltörölni, kiszedni a 24óránkénti bejelentkezést és engedélyezni a használtjáték-kereskedelmet is? én azt mondom, majd meglátjuk... várni fogok az árak mérséklődésével és az egész kiforrásával... a m$ sem olyan hülye, hogy ésszerűtlen döntést hozzon és 2kézzel ragaszkodjon hozzá: ha bakiznak is, tuti változtatni fognak, hogy vegye a nép a gépüket :K már most fogadni mernék, hogy 4-5év múlva aránylag kiegyenlített lesz a ps4-one közti eladási mutató

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#44) Diopapa válasza negyven2 (#41) üzenetére


Diopapa
addikt

Itt nem arról van szó, hogy ki sír meg ki nem, (mint írtam engem sem érint, nálunk stabil a netkapcsolat, plusz ezek után x360 tulajként a köv. konzolom tuti ps4 lesz, nem x1 lesz ha lesz) de számomra rettentő furcsa, hogy egy (gamer szempontból) totálisan értelmetlen és csak a profitmaximalizálást szem előtt tartó, a consumereket leszaró korlátozás ne zavarjon valakit... No de mindegy, mindenkinek máshol van az ingerküszöbe... :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45) negyven2 válasza Diopapa (#44) üzenetére


negyven2
veterán

"s csak a profitmaximalizálást szem előtt tartó, a consumereket leszaró korlátozás ne zavarjon valakit"

Ööö... minden más cég is ezt csinálja, maximum jobb a marketingjük és jobban el tudja hitetni az emberekkel, hogy ez nem számít csakis TE!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#46) Diopapa válasza negyven2 (#45) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem erről van szó. Láttál te KONZOLT? Atari 2600 vagy bármi? Rádugtad a tv-re (kellett, hogy lásd a játékot), bedugtad a konnektorba (működtette a gépet) és játszottál. Most meg másold fel a hdd-re, patcheld le, hozz létre profilt, pötyögd be a kódot, aktiváld, lépj fel a netre 24 óránként etc.. Mindezt a TE érdekedben. :) Lelked rajta...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#47) negyven2 válasza Diopapa (#46) üzenetére


negyven2
veterán

Igazad van ezekre nem kellet semmi ilyen de nem azért mert a fejlesztők, kiadók olyan jószívűek lettek volna. Egész egyszerűen akkor nem volt meg rá a megfelelő lehetőség (és így nem is gondolkoztak ilyenben). De még mindig nem érted, mi a problémád azzal, hogy engem hidegen hagy ez az egész és nem zavar? Bár, ezt már a ME3 "hiszijénél" is megkaptam, hogy az olyanok mint én akik ezt nem ellenzik, hogy "xar" lett a játék vége, az ilyenek miatt nem fognak majd változtatni rajta. Gondolom itt is ez a probléma fő forrása? De elmondom (leírom) megint, hogy nem támogatom csak nem érdekel, nem zavar.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#48) Diopapa


Diopapa
addikt

"...amikor értem jöttek, már senki sem maradt, hogy szóljon értem"

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#49) negyven2 válasza Diopapa (#48) üzenetére


negyven2
veterán

Értem. Ha te ezt csak egy cégnél (jelen esetben a MS-nél?) látod, érzed ezt, akkor inkább hagylak téged (nem mintha meggyőzni akartalak volna bármiben is, hiszen csak a véleményemet írtam le, ahogyan te is).
Lehet így is látni a világot viszont ha csak egy oldalnál tapasztalod ezt akkor elképzelhető hogy nem érted, mennek ha nem te mész másokhoz.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#50) Big Bopper


Big Bopper
tag

HDMI-n kívül más videókimenet nem lesz rajta?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.