Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

ennel jobb tesztkepet komolyan nem sikerult? :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) rottenbull válasza arn (#1) üzenetére


rottenbull
senior tag

Jol van az, szepek a tonusok, szep a bokeh, lathatoan fasza a DoF, es pazar a csaj.

(#3) fi:zi'k válasza arn (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerinted melyiket kellett volna? Nagyjából azok miatt esett erre a választás, amiket rottenbull is felsorolt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) arn


arn
félisten

nem igazan ertek a portrekhoz, de nekem arnyekos a szeme/arca. nekem ez amolyan semmilyen foto - pillanatfotonak tul mu, beallitottnak meg gyenge.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) rottenbull válasza arn (#4) üzenetére


rottenbull
senior tag

Egy kis derites elfert volna, de ahogy raneztem, azonnal a Twin Peaks sorozat jutott eszembe, a hangulata miatt.
Ha igy nezzuk, akkor csak jo lett.

(#6) madgie válasza arn (#4) üzenetére


madgie
titán

Sokkal többet árulnak el az objektívről, mint a műfényes, agyonvilágított stúdióportrék.

(#7) arn válasza madgie (#6) üzenetére


arn
félisten

Egy tesztabra is :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) madgie válasza arn (#7) üzenetére


madgie
titán

Az mit mesél a távoli tárgytáv kilépő bokeh-járól, vagy az objektív "3D jellegéről"?

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Szép bukéja van, az már látszik.

(#10) arn válasza madgie (#8) üzenetére


arn
félisten

Akkor egy tesztabra meg egy bokeh teszt. Lehet ronda es szep telefont is csinalni, attol, hogy rendesen lehet telefonalni mindkettovel.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) madgie válasza arn (#10) üzenetére


madgie
titán

Nekem pont az a bajom, hogy mindkettőt szinte közelpontba tolt cuccal csinálják. A mai objektívek nagy része meg nem ott gyengélkedik... portrénál külön érdekes, ha teret hagysz az alany körül, erre ott kezd el taknyolni a cucc :(

Igazából a koreai popco.net tesztjeit szeretem nézni (nem olvasni, azt nem tudom :D), mert sok és sokféle képet lőnek okosan, átgondoltan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.