Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balint82


balint82
senior tag

Z5 Compact piros pont, igazán piros pont akkor lenne, ha a kameraszoftvert is rendbe tennék...

Google Pixel 4a

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Így viszont azt mondom, a Sony XA megéri a pénzét. (Alacsony előfizuval kb 65 ezer, az eddig is jó ár volt érte.)
Viszont nincs rajta a Z3, ami azért gáz, mert a bétát engedték.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Enci1983


Enci1983
senior tag

A cím kicsit megtévesztő, az eredeti közlemény úgy szól hogy ezek a készülékek biztos hogy megkapják. Még simán bővülhet a lista, lásd a Marshmallow frissítést.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#4) holozis_HUN válasza janeszgol (#2) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, van Z3 concept beta rom, nem is értem, hogy miért nem kapja meg... Az lenne a szép.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5) reap3r


reap3r
aktív tag

Azért nem kapja meg a Z3 az N-t, mert az AOSP már nem támogatja a snapdragon 800 és 801-es SoC-ot :( Ez szerintem elég csúnya egy dolog...

(#6) holozis_HUN válasza reap3r (#5) üzenetére


holozis_HUN
veterán

[link]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#7) reap3r válasza holozis_HUN (#6) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ez a Developer Preview, azt megkapta. Az official update-ről regéltem. Ha elolvasod azt, amit linkeltél, sehol sem írja, hogy official update-t kap a Z3, illetve pontosan leírja, hogy miért kap Developer Preview-t a Z3, hogy a fejlesztő kipróbálja rajta az appjait... Javíts ki, ha tévedek.

Ezt leszámítva lehet, hogy kap majd official N-t, de azt értsétek meg, hogy az AOSP már nem tartalmazza a Snapdragon 800-801-es SoC-okat, szimplán levették.

[ Szerkesztve ]

(#8) vicze


vicze
félisten

Legyetek szívesek ne vonjatok le hamis következtetéseket, ez csak az első lista, ami biztos megkapja, még bővülhet és szinte biztos hogy fog is.
Tök felesleges a pánik keltés, az hogy biztosra mi NEM kapja meg csak fél év múlva fog kiderülni.

(#9) tomp válasza janeszgol (#2) üzenetére


tomp
félisten

XA majd a 8.0 előtt 1hónappal talán megkapja a 7.0-t.
Még van olyan modell ami nem kapta meg a 6-ot pedig rajta van a 6-os listán.
A Sony marketingből és bejelentésekből 5-ös de a szoftverfrissítés annyira nem megy nekik.

(#10) Omli85 válasza tomp (#9) üzenetére


Omli85
őstag

Azt se felejtsük el, hogy a "jó fej" szolgáltatóknak köszönhetően is csúszik általában hónapokat egy szoftver frissítés... én még mindig nem kaptam meg T-s z3c-re az utolsó frissítést amiben vissza került a stamina és az ultra stamina.. cimbora meg már 3 hete lefrissítette neki szintén z3c csak nem T-s modell hanem gyári független...

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#11) Fejvadi válasza balint82 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Majd most. :)

(#12) tomp válasza Omli85 (#10) üzenetére


tomp
félisten

Természetesen a gyári függetlent veszem alapul.
Nekem független M4 van. Igaz e hónapig kellett várnunk a 6-ra de eléggé f@sz@ rendszert kaptunk. Stamina a 6-os rendszerben nem olyan mint a régiekben. Ez már egy kiherélt stamina. Mármint ami m4-en van.

(#13) randras


randras
veterán

A Sony bejelentette Androd 7.0-ra frissülő eszközeinek teljes listáját"

(#14) miqlas


miqlas
őstag

Vegyél újat vagy nincs frissítés! ... tipikus távol-keleti hozzáállás!

42

(#15) Omli85 válasza tomp (#12) üzenetére


Omli85
őstag

Igen ezt a butítottat kapta a z3c is első körben de jött egy javítás amiben visszakerült az átdolgozott stamina rendszer a 6.0-ba is. Én voltam olyan amatőr, hogy nem olvastam utána, hogy ilyen elbaszarintott ez a frissítés és feltettem szóval most várnám a javítást amit meg a T nemigen akar kiadni... határozottan rosszabb lett az üzemideje a telefonomnak a 6.0-val szóval jó lenne ha belehúznának...

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#16) tomp válasza Omli85 (#15) üzenetére


tomp
félisten

Régen a staminában volt ugyan úgy animáció, rezgés stb. Most ha bekapcsolom se animáció, se rezgés. Kb mint egy kezdő telefonos rendszer lenne.
Üzemidő m4-nél hatalmasat ugrott. Remélem minél hamar megkapod. :)

miqlas42
?? Z3+ -tól megkapják. Idei összes X sorozat is. Igaz érdekes, hogy az E5 nem de hát...
C és M sorozat megkapta a 6-ot(C még nem). Többet szerintem ne várjunk egyik gyártótól se.

[ Szerkesztve ]

(#17) laci_csk


laci_csk
senior tag

Az hirlik, hogy csak a 64 bites chipeket tartalmazo telok kompatibilisek az N-re, es csak ezeket a chipeket tamogatja tovabbra a Quallcomm. Ez pont olyan mint mikor a jo oreg SP-re mar nem jott tobb driver, a chip miatt, a Qualcommtol de mindenki a Sonyt szidta/szidja.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#18) modd3r válasza Omli85 (#10) üzenetére


modd3r
őstag

Sokat nem vesztettél vele...

(#19) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Hát ha a bővülni fog a lista és a Z2 felkerül rá akkor gáz hogy a Z1 még az MM-t se kapta meg!

laci_csk:
Tudtommal a Nexus 6 is megkapja az N-t is abban is 32 bit-es soc van!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Elméletileg Z2-re, és Z3-ra is fog jönni idővel mert a Marsmallow botrányosan sikerült, (többek közt pl. kihagyták a Staminát) és megígérte a Sony, hogy még lesz rájuk frissítés.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21) pit stop


pit stop
addikt

Szerintem korrekt lista, és legalább közölnek valamit. Ezért vannak szidva... Legtöbb gyártó nem közöl semmit hivatalosan, hanem örülj ha megkaptad, többieknek meg csönd, mert örüljenek, hogy nem vonják be készülékeiket kb.
Csúcskészülékek részben azért kerülnek annyiba, mert abban az árban benne vannak nagyobb frissítések háttérköltségei.

(#20) takacsbotond
Ha Qualcomm azt mondja nem, mi a búbánatot csináljon?

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#22) takacsbotond válasza pit stop (#21) üzenetére


takacsbotond
őstag

Nem hinném, hogy probléma lenne ezzel, annyira nem öreg SoC az a Snapdragon 801.
Eredetileg úgy volt, hogy a Z2-re már Marsmallow sem fog jönni, ehhez képest mégis megkapta.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#23) laci_csk válasza takacsbotond (#22) üzenetére


laci_csk
senior tag

latod, igy hergeltek magukat anno az SP tulajok is, es aztan annal nagyobb volt a duhkitores, pedig eleve meg volt mondva hogy nem lesz frissites. Most ugyanaz ismetlodik meg, a user persze hogy akarna meg remenykedik de elso sorban nem a Sonytol fugg, es a Qualcomm lemondott a 800/801-esek tovabbi tamogatasarol.

Xperia XZ3

(#24) Tomi_Ohl válasza laci_csk (#17) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

805-öt úgy tudom, még támogatják, bár különösebben nem néztem utána.
Ami meglepett, a 400-at is támogatják még...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#25) laci_csk válasza Tomi_Ohl (#24) üzenetére


laci_csk
senior tag

805 nem erdekes, mert nem tudok olyan sony telorol, amiben az van :F
Akkor lehet hogy a nexus6 azert kapja meg az N-t.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#26) Tomi_Ohl válasza laci_csk (#25) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Tényleg nincs olyan Sony, de más gyártó sem nagyon használta. Csak megemlítettem, mert az AOSP/Qualcomm támogatja, annak ellenére, hogy nem 64 bites.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#27) laci_csk válasza Tomi_Ohl (#26) üzenetére


laci_csk
senior tag

lehet azert, mert az van a nexus 6-ban, arra meg muszaj kiadni az N-t (vagy talan nem). Ez lehet az utolso nem 64 bites.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#28) tomp válasza takacsbotond (#20) üzenetére


tomp
félisten

Lesz persze frissítés. Javítják a 6.0 hibáit és annyi.
Meglep, hogy botrányos lett. Akkor mi M4 tulajok maradjunk csendbe, hogy csak az SD adoptáció maradt ki a grafikus menüből? (ami adb-vel bekapcsolható és tökéletesen működik) :)
Atom stabil, gyors, sokkal jobb akksi idő.

(#29) takacsbotond válasza laci_csk (#23) üzenetére


takacsbotond
őstag

SP-m is volt. A Sony ott is megígérte, hogy a 4.2 kimarad, de kapunk helyette 4.3-at, és meg is kaptuk.
Bár személy szerint még tudtam volna örülni egy 4.4-nek, vagy egy 5.0.2-nek is. Sajnos az alul plasztik sávval rendelkező készülékek nem kaptak a Z-k híres támogatásából.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30) takacsbotond válasza tomp (#28) üzenetére


takacsbotond
őstag

Sajnos nálunk a sebesség és az üzemidő is sokat romlott... :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#31) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Ez még nem a teljes lista. A Z3 is tuti megkapja, de a Z2 szerintem nem.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#32) Tomi_Ohl válasza laci_csk (#27) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez alapján muszáj. Különben saját maguknak mondanának ellent.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#33) laci_csk válasza takacsbotond (#29) üzenetére


laci_csk
senior tag

Ezt mondtam, az SP azert nem kapta meg a Kitkatet mert a Quallcomm nem adott drivereket arra a chipre, mert eppen akkor adta ki a "Pro" verziot amire jott is a 4.4. Nem a telokat frissitik tulajdonkeppen hanem a SoC-okat benne, hogy ugy mondjam, es ha eldontik hogy egy SoC-ot mar nem tamogatnak (a Qualcomm) akkor a gyarto, akarmelyik/barmelyik, nincs mit csinaljon.

Ha eldontottek hogy a 800/801-nek annyi akkor hivhatjak azt a telot akarhogy, es lehet akarmilyen uj, nem lesz "N". A Z3+ nak mar 810 van ami octacore es 64 bit. Attol lefele nuku.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#34) tomp válasza laci_csk (#33) üzenetére


tomp
félisten

Hol lehet megnézni, hogy a Qualcomm mely SoC-t támogatja?

(#35) takacsbotond válasza Heisenberg69 (#31) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ha a Z3 megkapja akkor a Z2 is, mert szinte ugyan az a vas dolgozik mind a kettőben.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#36) takacsbotond válasza laci_csk (#33) üzenetére


takacsbotond
őstag

De miből gondolod, hogy a Qualcumm nem támogatja tovább?
Akkor a kevesebb mint egy éves 1+X sem kapna több frissítést.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#37) Bdanyy válasza Omli85 (#15) üzenetére


Bdanyy
addikt

Z2 detto, ott nem vártam vártam meg a T-t, annyira használhatatlan lett a telefon, hanem inkább felraktam magamnak a CEU romot. Azóta végre 4-5 app közt lehet újratöltés nélkül váltogatni, van újra stamina (igaz még mindig nem olyan, mint régen), de akkunál én nagy különbséget nem vettem észre (az "Android OS" ébrentartja, nagyobb az akkuhasználata mint a kijelzőnek pl). De neteldobás, néma csörgés stb szerencsére úgy tűnik megszűnt. Egész használható telefon lett, és végülis még 28 hónap után is kapott frissítést.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#38) joey04


joey04
titán

Biztos bővülni fog a lista, de ejég nagy szégyen, hogy ennyit mertek elsőre bevállalni...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) gyeva89 válasza joey04 (#38) üzenetére


gyeva89
újonc

Magyarázd már el kérlek, hogy mi a szégyen, a többi gyártó vajon hány telefonját fogja frissíteni. A Sony is 2 évig frissíti a zászlóhajóit, ugyanúgy mint a többi gyártó, még a Nexusokat se szokták tovább támogatni.

(#40) joey04 válasza gyeva89 (#39) üzenetére


joey04
titán

6 hónap múlva térjünk vissza,majd meglátjuk ki hogy frissített végül. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) vicze válasza takacsbotond (#36) üzenetére


vicze
félisten

Kiujjából leginkább... Elég sok S801 fog 7.0-t kapni.

[ Szerkesztve ]

(#42) Halkow. válasza joey04 (#38) üzenetére


Halkow.
senior tag

" Xperia Z3+, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia X, Xperia XA, Xperia XA Ultra, és Xperia X Performance"

Kapásból 9 eszközre biztos érkezik a 7.0
és ez neked szégyen?

Bizonyára úgy gondolod csetintéss megy a dolog

(#43) laci_csk válasza takacsbotond (#36) üzenetére


laci_csk
senior tag

En is csak olvastam mas hozzaszolasokban, pl.xperiablog, es probaltam logikusan osszerakni a kepet.
Az Xperia X nem quadcore, csak a quadcore-ok esnenek ki a kegyelembol.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#44) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Nekem is Z3 van, de egyáltalán nem zavar, ha nem kapja meg a 7-es droidot. A lollinál kicsit gagyibb staminát leszámítva teljesen rendben van a MM is. Meg ugye azt nem írták, hogy MM-re nem jön több update.
Inkább maradjon ezzel betonstabil, és legyen meg a vadállat üzemidő, minthogy szétbarmolják a telót a nugáttal.
Ahogy olvasgatom, pár embernek már ezzel a verzióval is vannak gondjai. Mondjuk nem értem ez hogyan lehet, mert nálam minden okés vele.

(#45) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Én elégedett vagyok a Sony frissítési gyakorlatával. (Arc S, z3 c, z5c, z5 dual, z2 tablet; a család is Sony használ) Várni kell rá, de az aktuális softwerrel is kiválóan fut.....így olyan nagy, pontosabban semmilyen hátrányom nincs. :R

(#46) <Lacy85> válasza Fuxosbömis (#45) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát azért a Z3 esetén akadtak gondok a MM frissítés után. Nuku stamina, meg jóval lassabb is lett, mint lolli alatt (telefonkönyv csak a számokat írta ki, majd pár másodperc múlva megérkeztek a nevek is / app váltó sokszor be sem jött, csak üres képernyő volt helyette. Jobb esetben 10 másodperc késéssel kirakta a futó progikat, stb.)

(#47) Fuxosbömis válasza <Lacy85> (#46) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Nálam nem voltak problémák, egyetlen egy frissítésnél sem. Lehet hogy csak szerencsés voltam. A stamina meg nem hiányzott, mert anélkül is jó volt az az energiafogyasztása. Nem is értettem a hisztit.

(#48) Enci1983 válasza joey04 (#40) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ha az S5, Note4, G3 és M8 megkapja akkor szégyen lesz mert ezek egyidősek a Z2/Z3 szériával. Másfelől, mégis mennyit vállaljanak be? Nekik elég kevés készülékük van. Tavalyiakkal együtt kb 15-16 modell, ebből így kapásból kilenc biztos frissül. Nem értem hol a probléma?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#49) joey04 válasza Enci1983 (#48) üzenetére


joey04
titán

Nem értem hol a probléma?
Azt nem csodálom...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) laci_csk válasza Enci1983 (#48) üzenetére


laci_csk
senior tag

A problema az embernel/emberrel van.
En is szeretnem latni melyik gyarto frissiti a portfoliojanak tobb mint a felet N-re.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.