Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterDeeJay

Ez most értsem úgy hogy dx12-es lesz az mc és végre kidobják azt a grafikus motornak nem nevezhető erőforrászabáló izét?
Ha ez lesz akkor hajrá! Ráférne az mc-re hogy valaki átírja rendesen. Most jelenleg még mindig garázs projekt szintjén van megírva. Szerver oldalára is mehetne kis átírás. (támogatna végre több magot)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2) Blindmouse válasza MasterDeeJay (#1) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Gondolom pápá lesz a Javanak. A microsoft behozott pár code monkeyt akik nem milliomosak még a stock optionsokból. Szóval megírják .netre vagy akármire aminek épp az aktuális cuccukat hívják. Lehet egy kicsit gyorsabban fog futni.
Cserébe pápá lesz az összes modnak bukkitnek, FTB-nek meg mindennek. Megint lehet atomerőmű építés helyett malacot lovagolni, hurrá.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) #19617792 válasza MasterDeeJay (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez a már meglévő mobilos verzió (MCPE) portja lesz univerzális "metro" appként, hogy ugyanaz menjen mobilon, tableten, PC-n és majd Xboxon is. AFAIK, C++ és OpenGL. valahol redditen olvastam, hogy a Javas Minecraft továbbra is lesz.
szerk: megtaláltam egy mojangos emberke irománya

[ Szerkesztve ]

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Ez most komoly? Na ne má' :(...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) LordX válasza bteebi (#4) üzenetére


LordX
veterán

Mégis mi a baj azzal, hogy portoltak valamit egy újabb platformra?

(#6) leviske


leviske
veterán

Dehát az aknakereső anno a Windows csomag alap része volt, míg ez egy külön megvásárolandó szoftver. Ennyi erővel a Halo is lehetne az új aknakereső, vagy a Tomb Raider.

(#7) Ribi válasza leviske (#6) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez tényleg nagyon hülye cím.
Aknakereső és Minecraft játékos bázisának metszete szerintem 0.

(#8) bteebi válasza LordX (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Nem a porttal van bajom, hanem csak azzal, amit portoltak. Tegyük hozzá, remek ötlet volt. Sajnos... Persze nem muszáj használni, csak nem örülök a létezésének :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) #06658560


#06658560
törölt tag

A Minecraft a tökéletes példa az UHD+ felbontás hasznosságára: akkor végre lesz normális grafikája.

(#10) macman507


macman507
aktív tag

Gondolom a modoknak annyi egy ideig.
Mondjuk egy Yogscast valószínűleg a Java-sat fogja használni, amíg nem lesznek az új verzióra is modok, de lehet tök más fog történni.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#11) LW


LW
őstag

Ha esetleg átportolják és kap jó grafikus motort, akkor bódottá és köszi Microsoft.

(#12) A`rpi válasza leviske (#6) üzenetére


A`rpi
addikt

Akkor lenne nagy szó, ha járna minden windózosnak, így viszont csak egy klikkvadász cím/cikk.

(#13) #06658560 válasza A`rpi (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

A metro khm. modern ui-val már nem beépítették?

(#14) alevan válasza MasterDeeJay (#1) üzenetére


alevan
őstag

Igen, ez a verzió a nem Java-s verzió lesz. Ezt a motort használják a mobilos és konzolos változatok.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#15) parkasz


parkasz
senior tag

A hivatalok számára külön windows változat készül, amely mellé az Aktakereső nevű játék jár majd :D

(#16) Beri78


Beri78
őstag

de azért reméljük az aknakereső is benne lesz....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) kovsol


kovsol
titán

Miért az aknakereső is béta verziós volt mikor bekerült a windowsba és fizetni is kellett a fékész programért? :U

May the Force be with you!

(#18) bteebi válasza Beri78 (#16) üzenetére


bteebi
veterán

Na ja, alapvető :). Mondjuk ha mégse kerülne bele a Windows 10-be, akkor még mindig ott van a pótlására a Minesweeper Clone, annak viszont nem olyan jó a grafikája :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#19) janos1988


janos1988
addikt

Annyira sok újítás lesz benne, hogy a kémény füstjét még mindig üvegből vagy pókhálóból kell megcsinálni.

De legalább a bemutatót tartó csaj nagy picsáját sikerült eltüntetni.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#20) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem részletezném, de még mindig nem értem mit esznek annyian ezen a játékon... :N

No hard feelings amúgy...

(#21) apatyas


apatyas
Korrektor

Hogy a címnek legyen értelme, majd csinálunk Creeper-Sweeper (tm) minigamét. Én találtam ki, küldhetik a jogdíjakat :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#22) gorgo


gorgo
őstag

"A Microsoft számára a Minecraft felújítása, illetve Windows 10-hez igazítása kulcsfontosságú"
Hátha így vesz majd valaki w10-et is.
Mekkora mérnöki meló lehet amúgy a w10-hez igazítás? Egy extreme engeneering epizódot simán megér!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#23) caindwan


caindwan
tag

Igazán csak érdekelne, hogy mit lehetne még "újítani' ezen a játékon. Tetszik ahogy átírják más platformra és a holo lens egyik marketing anyaga, de ez egy kicsit kevés szerintem, hogy a játék újra olyan nagy hűhót csapjon mint amikor megjelent.

Az aknakeresőt meg tényleg nem lehet vele összehasonlítani. :U

(#24) d@vee válasza alevan (#14) üzenetére


d@vee
őstag

Ha a telós motort használja, az nekünk jó. Még mikor kijött a mobilosba az infinite world extra, a galaxy mini 2-mön elment (1 mag, 800Mhz, 512 ram...) Jelenleg a gépemen képes beakadásra miközben betölti a terepet, pedig a gta5 is elment :O

Ja

(#25) alevan válasza d@vee (#24) üzenetére


alevan
őstag

Igen. Annyi a hátránya (és azért tartják meg a java-s verziót is) mert a modok nem mennének a PE (Pocket Edition) motorral és újra kell írni őket. Szerintem ez pénzkidobás, a PE motor gyorsabb is, OpenGL-re épül (android, iPhone és konzolok miatt) így Linuxon és Mac-en is futna. Így most két külömböző verziót kell fejlesszenek.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#27) alevan válasza chipesz (#26) üzenetére


alevan
őstag

Ez viszont kicseszés. Nekem megvan WPn és Win10re újra vehetem meg? Ha más cross platform az Xbox és mobil verziókkal, miért nem universal appként csinálták meg?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#28) shiftac


shiftac
aktív tag

Akkor letöltök egy aknakeresőt, mert anélkül a Windows nem Windows. Már akkor is majdnem a szívem szakadt meg, amikor XP után váltottam Win7-re és nem volt flipper :((

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#29) Payskin


Payskin
tag

Ez marha vicces, hogy a Redditen néhányan úgy kezelik, mintha a PE verzió "újdonságait" kellene majd belerakni a Java változatba. Ahogy azt a Móricka elképzeli. Egyelőre durván fordított a helyzet, a PE elég komolyan le van maradva, hogy csak egy dolgot mondjak: redstone. A Mineconon kiderült, hogy egyelőre ötlet szinten van meg, hogyan lesz redstone a PE-ben, és az sem a következő frissítésben. A konzolos verziókat a Minecon előtt 2 nappal hozták szintre a Javással... szóval, miről beszélünk?

(#30) Vesa


Vesa
veterán

Inkább egy rendes flippert! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#31) #16939776 válasza Vesa (#30) üzenetére


#16939776
törölt tag

Pinball fantasy :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.