Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Hmm, nekem ment rendesen, de most leszedtem par oraja, a readyboost folyton megadta magát. (remelem megoldodik) Egyebkent minden masban gyorsulast tapasztaltam.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2) Wyll


Wyll
őstag

Nem tudom, hogy jól látom-e a dolgot, de a Vistáról én eddig nem sok jót hallottam. Csomó inkompatibilitás, driverhiány, instabilitás... A SP1-et úgy várták mint a megváltót, most meg ez is bukta... Van egy olyan érzésem, hogy nagyon nem szép időszak elébe néz a Microsoft.
Persze ne legyen igazam. De lehet hogy jót tenne a globális szoftverpiacnak ha egy pillanatra a legnagyobb meginogna...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szerintem nálam is ez okozott indulási kékhalált. :O Pedig már szétszedtem az egész gépet hogy mi baja van. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#4) Dr. Romano válasza wwenigma (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"A problémát a KB937287 jelölésű patch okozza, amely a Windows Vista szervizalrendszerét frissíti – ez felel a szoftverfrissítések, nyelvi csomagok és szervizcsomagok telepítéséért és eltávolításáért."

Gyorsulást meg hogy a fenébe tapasztalhattál, mikor ez a patch a szoftverfrissítések, "nyelvi csomagok és szervizcsomagok telepítéséért és eltávolításáért" felel? :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) t72killer válasza tupacamaru (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélem, az xpsp3 nem lesz ilyen bugos...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) gliskard


gliskard
senior tag

Az ms felfújt egy szép lufit még anno amikor longhorn kódnév alatt közzétette terveit, még mindig az az érzésem, hogy a Vista jó esetben is csak RC ha nem beta...
Nem csodálom, hogy a nagy cégek nem akarnak áttérni, sok pénz, még több szivás és hw beruházások.

Az apple sem áll jobban, anno Jobs fricskázta az MS-t a Vista folyamatos csúszásai miatt, erre ök is csúsztak a Leopard-dal és jelenleg az is elég beta-nak tünik. Csak a szivás van a 10.5.x-tel, én is inkább maradtam a 10.4.x-nél. Az otthoni PC-n pedig az XP nagyon is megfelelö...

(#7) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szép mondhatom... legalább a frissítésre figyelnének oda! Tudom, nem kis meló ez, de akkor is. Inkább adják ki később, de akkor jó legyen. :U

Sic Parvis Magna

(#8) t72killer válasza gliskard (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

szép alkalom lesz egy kicsit a linuxoknak feljönni :C Pl ubuntuból nemsoká kijön egy LTS (=long-term support) verzió, egy csomó felhasználóbarát intézkedéssel.

Elég sokakat elgondolkoztatnak az ilyen hírek...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nem tudom hogy vonták vissza ezt a frissitést, mert újra kellett tennem a Vistát és le akarta tölteni. :( Még jó hogy észrevettem és nem engedtem neki. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10) Thrawn válasza tupacamaru (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem okoz mindenkinél gondot, nálam sem okozott. Persze jobb félni mint megijedni (kivételnek meg itt vagyok pl én).

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) stevve


stevve
nagyúr

Az ok egyszerű: rengeteg járulékos hibát okoz, többek között végtelen rebootolások, stb. A legfontosabb azonban az, hogy egy sor (egyébként hiteles, jónevű) szoftverrel nem képes együtt működni, mint pl.: Zonealarm, BitDefender...

Itt a hivatalos link:
MS lista

és egy cikk:
PC Pro cikk

Az pedig, hogy nem okoz mindenkinél gondot, puszta szerencse (és persze, hgy nem használod ezeket a progikat.) Ha visszavonták, annak komoly következményei vannak anyagilag, vagyis az ok is komoly (és a nyomás ;) ). Én azt javaslom, egyelőre hanyagolja mindenki vagy legalábbis készüljön arra az esetre, ha rosszalkodna...

[ Szerkesztve ]

(#12) Thrawn válasza stevve (#11) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezekből a programokból hamarosan lesz olyan verzió ami már futni fog ahogy kell (ha tényleg olyan jónevűek).

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#13) tupacamaru válasza Thrawn (#10) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azt értem hogy nem okoz mindenkinél problémát, de ha egyszer visszavonták akkor miért lehet még mindig letölteni. :U :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.