Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez örvendetes!

Viszont szerintem egészen más lenne sokak szájíze, ha eleve így kezdik!

Reméljük a legjobbakat, a sok pozitív tapasztalatot!

(#2) Yutani válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én várom a tapasztalatokat, és remélem, a Prohardver az új AGESA verzióval kiadott BIOS-szal frissített alaplapon tol egy nagy és up-to-date Ryzen R5-R7 tesztet! :K

#tarcsad

(#3) lemusz válasza Yutani (#2) üzenetére


lemusz
addikt

Hahahaha, álmodj királylány... :D

(#4) r92king


r92king
tag

Egyébként, miért nem jön az új Ryzen teszt? Idő nincs, cucc, vagy az R3-ra vártok?

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#5) Yutani válasza lemusz (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Merj nagyot álmodni! :D

#tarcsad

(#6) Ruuwa válasza r92king (#4) üzenetére


Ruuwa
tag

Lehet hogy véletlenül lefordult az asztalról a tesztpad és megsérült az alaplap. Nem ez lenne az első eset a világtörténelemben. :D

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#7) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kíváncsi leszek mennyit javul a helyzet,mert eddig még a 2933-hoz is mák kellett.Ha felmenne 3600-ig stabilan az szép eredmény lenne.

(#8) ->Raizen<- válasza Ruuwa (#6) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Sztem megvarjak vele a vegakat xd. Amugy ertelmes kifogasuk mar nem lehet h miert nem jelentetik be, am meg a kommentelok szetszednek a cikket akarmilyen is lenne, az 1080 ti teszt sem sikerult rendesen, magyarazkodasok voltak meg mutogatasok stb xd.

(#9) Fiery válasza Yutani (#2) üzenetére


Fiery
veterán

Szerintem tok felesleges ujratesztelni a procikat, amig havonta jonnek ki nagy lepteku AGESA frissitesek. Be kell hogy alljon a platform stabil helyzetbe, azutan erdemes csak veszodni egy ujratesztelessel SZVSZ.

[ Szerkesztve ]

(#10) Steven


Steven
addikt

Valaki tolhatna logauton egy gyors tesztet hogy előtte és utána, hogy hova jutott mem tuningba az új biossal .mondjuk egy aida val mérhetné is:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#11) joysefke válasza Fiery (#9) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Fiery nektek van már hands on tapasztalatotok a 9-es szériákkal illetve az új epic-kel?

Kíváncsi lennék, ha publikus, hogy sok mag mellett olyan felhasználásnál, amikor már kevéssé fontos az egyszálas teljesítmény hogyan viszonyul egymáshoz a nagyágyúk energiahatékonysága?

(#12) bencze válasza r92king (#4) üzenetére


bencze
senior tag

Új? Ami van az már rég nem az, most már értelme sincs. De gondolom nincs magyar konkurencia, addig tökmindegy, talán sok lett az előfizető és úgy gondolják tökmindegy mit csinálnak megvan a napi betevő.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#13) leviske válasza Fiery (#9) üzenetére


leviske
veterán

Mondjuk elég komoly bajban vannak, ha eddig nem sikerült kigyomlálni minden problémát. A platform utolsó esélye a második bemutatkozásra a Skylake-E tesztekben lesz és az sem lesz egy könnyű menet. És már az is necces, hogy ezek a BIOS-ok alkalmazva lesznek azokban a tesztekben.

(#14) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Eddig öt paramétert változtathatott meg szabadon a felhasználó, míg a többi manuálisan került beállításra.

Biztos, h. ezt akartátok írni? :U

(#15) Vitamincsiga válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Vitamincsiga
tag

Sima evolúció, ha nem kezded el valahonnan, nem is érsz el sehova...

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#16) #25954560


#25954560
törölt tag

a virtualizacios fejlesztesek fontosak a VNF/felho/stb mukodes szempontjabol is. amekkora divat (egyelore) x86 alapon futtatni mindenfele 'virtual appliances'-t (bocs, nemtom mi a szep magyar megfeleloje), fontos lehet az AMD-nek h itt is versenyezni tudjon az Intel-lel.

(#17) Vitamincsiga


Vitamincsiga
tag

Tényleg nincs értelme "a mindennapi betevő" Ryzen tesztért fohászkodni...

Évek óta vártunk, hogy valami megmozduljon a procipiacon. Hát megmozdult. Azt a kicsit csak kibírjuk, ameddig az Intel i9-ese és az AMD R9-ese összeméri erejét. /Nevek változhatnak, az "életérzés" NEM!/
Mese nincs. A legkúlabb hardvercuccok kerülnek a hőerőgépek alá, amelyek a legnagyobb hűtés mellett, a max fesz- és mindenféle órajelemeléssel lesznek a csúcsra járatva. A legfrissebb driver, firmware, BIOS, OS patch és tesztprgék alapkövetelmény. Pont.

Aki a gyorsabb, az a gyorsabb!!
Mese nincs, MOST kiderül...

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#18) Redneck válasza Vitamincsiga (#17) üzenetére


Redneck
veterán

És szerinted lesz is ilyen teszt, vagy mindig csak a kifogás lesz hogy épp mit miért hagynak ki? ;) Én megnézném szívesen.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#19) ->Raizen<- válasza Redneck (#18) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Most hogy igy irjatok sztem megvarjak az asega frissitest es ujramernek mindent.

[ Szerkesztve ]

(#20) NomadND1


NomadND1
senior tag

Gyors teszt:

Kattints

BIOS 0612 (full auto, kivéve ram az időzítések miatt)

[ Szerkesztve ]

(#21) tailor74


tailor74
őstag

Szép újítasok. Kíváncsi leszek a gyakorlati tapasztalatokra.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#22) Perdedor válasza NomadND1 (#20) üzenetére


Perdedor
tag

Ez aztán nagyot ment :Y

I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

(#23) bob011


bob011
tag

A Gigabyte gaming 5-re honnan tölthető a bios?
(giga oldalán még nincs)

(#24) antikomcsi válasza bob011 (#23) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most tette közzé az AMD, beletelik kis időbe, míg a gyártók frissítik vele a biosaikat.

Asusnak majd 2 hónapba telt az előző verzió is bizonyos lapoknál.

(#25) bob011 válasza antikomcsi (#24) üzenetére


bob011
tag

A cikk alapján gondoltam, mert úgy fogalmaz hogy már "elérhető" az említett két típusra.

(#26) antikomcsi válasza bob011 (#25) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem az csak valami beta lehet, amit lehet nem is szándékoznak kiadni, csak tesztelnek vele. Aztán az is lehet, hogy ne kelljen annyit dolgozniuk, már nem is adnak ki új biost a 3-as szériáig. Azzal két legyet ütnek egy csapásra. Bekerülnek az új támogatott cpu-k és a legutóbbi frissítés is.

Aztán persze, hogy ez valóban mikor lesz, 2 nap, 2 hét, 1 hónap, azt csak a jó Isten tudja.

(#27) kopi72 válasza Yutani (#2) üzenetére


kopi72
aktív tag

miert kell a magyarokra varni? nem ertettem ezt sosem. Van par kiraly migrans indiai londonban is , aki letol egy tesztet rola.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.