Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#229) iMaverick válasza fogtunder (#227) üzenetére


iMaverick
addikt

Látom érted a lényeget... Mivel két gép van, ezért a "raid"-et is letudtam ezzel. (Ami fontos, az ugyanabban a mappastruktúrában mind2 gépen megvan. Persze ez még egy szoftveres raid-nél is gyengébb (BioRAID?), hisz ha elfelejtem szinkronizálni, akkor lehet megvan a baj. :DDD

A gigabit-et én is behúzattam a villanyos emberrel, bár ő csak a drótot húzta be, bekötni már én kötöttem.

A NAS-sal meg már többször kacérkodtam, de mindig az volt a vége, hogy drága. (Az megint más kérdés, hogy nálam a Synology, vagy esetleg a QNAP lenne a beugró szint.) Az utóbbi időben még lehet ez a drágaság sem lenne akkor "baj": ott van a Synology DS115j, valami 30eFt... Komolyan, már majdnem megrendeltem az iPon-tól, de mégsem. Jó nekem ez a Kabini alapú rendszer. ;)

(#226) hcl: kössz... Azért egy egészen az elejétől Windows-on szocializálódott user majd hirtelen Linux guru lesz. Időm meg mint a tenger, majd Linux-ot tanulni, napokat szívni egy-egy problémával.

Emlékszem ám rád valamelyik Linux vs. Windows topicban volt már "vita" (? talán inkább egyet nem értés) köztünk, de akkor sem "békültünk"! :R

(#228) regger: ezt a frame dropot meg sync problémát én sem értettem, mire gondol a kolléga? Nem szoktam ilyesmivel találkozni. Illetve néha ezeknél a fránya BluRay mentéseknél, amit a neten talál az ember vannak időzítési problémák, de semmi olyan, amit ne lehetne az mkvmergegui-val helyesbíteni. (Már persze ha ér annyit az adott anyag.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.