Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Malachi


Malachi
addikt

grrr...

:((

(#2) Glenda


Glenda
addikt

Ez végülis nem baj.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#3) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nem vagyok narancsos,de remélem most már nem emelik a DPI díjait!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4) csomi1977


csomi1977
tag

Ideje lenne velünk is már stratégiai megállapodást kötni.

(#5) Oddløg


Oddløg
csendes tag

Ezek mindenkivel "stratégiai megállopodást" kötnek? Valaki tudja, hogy mit is takar ez a sok "stratégiai megállapodás" ?
HVG-n külön kereső kifejezése van...

"A kormány mintegy 30 Magyarországon működő, kiterjedt nemzetközi háttérrel rendelkező nagyvállalattal kötött stratégiai megállapodást. A tervek szerint összesen 40 céggel írnak alá hasonló dokumentumot."

[ Szerkesztve ]

(#6) Narxis válasza Oddløg (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én is ezt akartam kérdezni. Rágugliztam de semmi konkrétat nem találtam, hogy miről is szól ez...

Thanos was right.

(#7) EmberXY


EmberXY
addikt

Így kell kiemelni egy céget a piaci versenyből?

Up the Irons!

(#8) Vangelis válasza EmberXY (#7) üzenetére


Vangelis
nagyúr

telekom meg a onlány pénztárgépekhez adja a netet.

Mi pénz az.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9) dajkopali válasza Narxis (#6) üzenetére


dajkopali
addikt

ezeknek a megállapodásoknak a szövegét néhány nappal később közzé szokták tenni a kormányzati portálon - igaz, a legtöbbször eléggé eldugva, gyakorlat kell ahhoz, hogy megtalálja az ember
de ha megvan, akkor sem megyünk vele sokra, érdemes megnézni a Microsofttal kötött szerződést - konkrétum szinte semmi, pontosabban: stratégiai célok, amikből aztán vagy lesz valami, vagy nem

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

a márciusi hóeséskor kiküldött sms-ek "bojkottjakor" nem ugyanennek a telenornak akarta PS a vérét? :U
gyorsan változnak az idők...

[ Szerkesztve ]

(#11) Elims válasza Oddløg (#5) üzenetére


Elims
veterán

Így van. Ez is egy újabb parasztvakítás.
Ez az orbánc betegség mást nem is nagyon tud.
((Igaza van,azt mondta egyszer,hogy a magyar ember némán tűr.Igaz,ez most nem kapcsolódik szorosan a témához.))

(#12) CPT.Pirk válasza Oddløg (#5) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

"A kormány mintegy 30 Magyarországon működő, kiterjedt nemzetközi háttérrel rendelkező nagyvállalattal kötött stratégiai megállapodást. A tervek szerint összesen 40 céggel írnak alá hasonló dokumentumot." - de lényeg hogy nem leszünk gyarmat. Csak lefekszünk minden külföldi cégnek. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Lásd még az Átlátszó nyári cikkét a témában

(#14) Myers válasza Oddløg (#5) üzenetére


Myers
senior tag

Azért nem találni erről semmit, mert egy megfoghatatlan ködösítés.

A következőt jelenti: Önként kussoltok, világos?!

Valószínűleg valami nüansznyi engedményért vállalják a "stratégiai partnerek", hogy nem nyilatkozgatnak hülyeségeket és nem lázadoznak.

Talán értésükre adták, hogy nagy nyirbálások már nem lesznek, de még kisebbek lehetnek, viszont azok már nem fognak annyira fájni. :DDD

http://www.muszaj.hu/

(#15) Tapsi válasza Vangelis (#8) üzenetére


Tapsi
addikt

Mi pénz? Most meszelték el azt a pénztárgépet, amelyikhez a T adta a simet. Talán mert az volt a legkedvezőbb konstrukció, és rögtön piacvezető lett volna. :N

(#16) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Kár, hogy nincs cégem és kár, hogy nem akar senki megállapodást kötni velem.... :O :O ;] ;] :W :W

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#17) Oddløg


Oddløg
csendes tag

Mivel látom másnak sem tiszta mi ez... A pastebinen megtaláljátok, hogy mi is! :))

(#18) gtasystem válasza csomi1977 (#4) üzenetére


gtasystem
őstag

+1.. :)

egyre inkább úgy tűnik hogy a 'zemberek' valahogy kimaradtak a stratégiai partnerek közül.. ;]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#19) MaUser válasza Oddløg (#5) üzenetére


MaUser
addikt

A mi esetünkben gondolom az volt benne, hogy az egy szem (amit még az előző kormány alatt kezdtek csinálni...) új fejlesztőrészt ötször( :Y ) jöhet felavatni valamelyik nagyfejű...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#20) Penge_4


Penge_4
veterán

"a norvég telekommunikációs cégcsoport törökbálinti központjában."

[link] :U :C

(#21) sunone válasza Penge_4 (#20) üzenetére


sunone
aktív tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.