Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Madtomi válasza lúzer (#29) üzenetére


Madtomi
tag

Igen sajnos kész tények nélkül csak vádaskodni lehet az meg nem a legjobb dolog főleg így, hogy csak azért nem lett megmérgezve mind a két kutyánt akkoriban, mert az egyik az csak a családtól fogadta el a kaját. Mindegy volt, hogy csokit vagy más adnak neki egyszer mondtam havernak, hogy tedd bele a szájába a kutyának, hogy akkro megeszi-e vagy sem és beletette a kutya meg fogta és leejtette a földre és figyelt tovább utánna meg én megfogtam ugyan azt és odanyújtottam neki nah akkor már megette. Mondjuk erre nem volt sosem tanítva a kutya csak a versenyek miatt volt neki megtanítva a szokásos, hogy ül, fekszik, kultúráltan játszik :DDD
De már mind a két kutyus elpusztult és egy "új" van helyette idestova 11 éve úgyhogy lassan elérkezik az idő sajnos ahoz, hogy a mostani kutyus is eltávozik a család soraiból. Amit mi ugyan feltudunk fogni de sajnos a 3 éves unokaöcsémnek aki ha lejön hozzánk akkor azaz első, hogy hol a kutya és egyből dögönyözi lefele a földre a kutyát. persze csak akkor amikor sógornőm nem látja, mert ő nem szereti, mert egy kutya koszos meg bolhás meg tele van bacilusokkal jó persze ez igaz az átlag kutyákra de szerencsére a miénk az ennél tisztább kutya. Szóval neki nehéz lesz elmagyarázni de talán akkorra már lesz annyi idős, hogy feltudja fogni vagy hazudunk neki a dologgal kapcsolatban valami szépet. Talán ez lesz neki a legjobb :F

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.