Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Szvsz csak a sony terjeszti ezeket a rémhíreket, mert irigykednek a kinect eladásokra. :DDD

Viccet félretéve, én nem hiszem, hogy egy ilyen kütyü miatt lennének újra 3 ledes gépek. Akkor már egy xbox kormánytól is lehetne ilyen hiba.

Nekem is régi gépem van, nálam működik rendesen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Revolit


Revolit
senior tag

Mindegy... nem akarok flame-elni.

Def26: kétlem hogy egy kormány annyi számítással és adattal terhelné a boxot, mint a kinect...

[ Szerkesztve ]

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én csak azt nem szeretem a Fat Boxom-on, hogy lassan zajosabb mint az asztali számítógépem. Remélem nem a végét járja :F

Xbox: kapeti

(#4) Revolit válasza kapeti07 (#3) üzenetére


Revolit
senior tag

Add el 70ért mint mások...

(#5) Gabr válasza kapeti07 (#3) üzenetére


Gabr
tag

Vegyél bele vinyót.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#6) RepeatSector válasza kapeti07 (#3) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha nagyon zajos akkor venti cserét, jó megejteni, + nem kell 12x Flash-t meg hűtésmodot használni és csendesebb lesz

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) pzstm


pzstm
titán

kacsagyanús... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Invadrr_Zim válasza Def26 (#1) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

detto.

(#9) alcsa


alcsa
senior tag

anti kinect reklám...

[ Szerkesztve ]

(#10) CrAck69


CrAck69
senior tag

Akkor most igaz vagy sem? :(((

Egyszer fenn....

(#11) Daczy


Daczy
aktív tag

Tuti szándékos húzás a mikrószoftéktól, hogy még 1 környi bőrt lehúzzanak az emberkről: Vegyél szlimet!

(#12) Góliát


Góliát
senior tag

kapeti07 Ja, vagy tegyél bele vízhűtést! ;]

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13) Neil Watts válasza Daczy (#11) üzenetére


Neil Watts
veterán

LOL!
Arra meg nem gondoltal, hogy Sony terjeszti ezeket a hireket? :)

(#14) drachos válasza Neil Watts (#13) üzenetére


drachos
tag

Ja, sony-nak ez a legnagyobb problémája most :)

(#15) Polllen válasza drachos (#14) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sőt, mindig is abból élt meg, hogy hülyeségeket terjeszt... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Tituka


Tituka
senior tag

nem tudom miért döglene meg a kinect-től :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#22) Prof01


Prof01
veterán

Ez hülyeség. Nekem is régi van és gond nélkül működik. Ennek a néhány darab meghibásodásnak semmi köze a Kinect-hez...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) h-yle


h-yle
addikt

Az gyilkolja, ha bekapcsolod. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#24) Tejföl


Tejföl
tag

A kinect szuper találmány az RRD pedig a leolvadó chip miatt volt nem?Ha meg így igaz nem hinném hogy több hőt termlene mert egy plsuz usb kábel lóg ki belőle a kinect miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25) doktordrog válasza Def26 (#1) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Mennyire jó ez a Kincet? Milyen játékok vannak hozzá?

(#26) h-yle válasza Prof01 (#22) üzenetére


h-yle
addikt

Persze, hogy nincs, de valami gumicsont kell a népnek...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) Tejföl válasza doktordrog (#25) üzenetére


Tejföl
tag

nekem gyakorlatilag az összes game megvan hozzá. nagyon jó cucc elég profin érzékel.
De megkell jegyeznem hogy tényleg nagy hely kell hozzá. nekem sikerült már öcsémnek úgy a lábába rúgnom egy játéknál hogy 1 napig alig tudott állni.
játékokról pedig annyit hogy szerintem függ attól hogy ki adta ki a játékot. az én észrevételem szerint amit a microsoft dobott piacra azok nagyszerűek és igazán kompatibilisak vele és a kinect jól össze hozza a mozgást a töbi játékkal azért voltak gondok.
de előbb utóbb még jobbak jönnek majd ki úgyis

(#28) Sundesz


Sundesz
őstag

A régi Xbox360-okat az évek teszi tönkre, nem a Kinect. Ezeknél csak idő kérdése, hogy előjöjjön az RRoD.

Hörcsög Powa'

(#29) Silent77


Silent77
veterán

Eddig még nálam nem jött elő, pedig mióta meg van a kinect jóval többet megy mind2 gép.
Kacsa az egész.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30) doktordrog válasza Tejföl (#27) üzenetére


doktordrog
aktív tag

És melyik a legjobb játék? Az autós amit láttam, az nem volt túl meggyőző -az a vicc videó.

(#31) Silent77 válasza doktordrog (#30) üzenetére


Silent77
veterán

Család vélménye alapján:
Kinect Adventures
Kinectanimals
Kinectsports
Your Shape
Mell B
EA sports active 2

Táncos is jó az egyik, a másik sajnos nem igen érzékel.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32) Tejföl válasza doktordrog (#30) üzenetére


Tejföl
tag

nekem a Kinect Sports jött be idáig az egyik legjobban. De az autós egyébként élőben játszva nagyon jó kis izgalmas játék.

(#33) pzstm válasza doktordrog (#30) üzenetére


pzstm
titán

Kinect Sport, Dance Central, Your Shape:FE

Illetve "ingyenes" mivoltához képest az Adventures is meglepően jó és fárasztó is persze :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34) Tejföl


Tejföl
tag

Nem csak hogy fárasztó hanem valójában ha jól csinálod még izzasztó is lehet.

(#35) doktordrog válasza Tejföl (#34) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Köszi mindenki! Egész szuperül összerakták. Nekem elsőre a Dance a legszimpatikusabb :)

(#36) johni86


johni86
tag

Annak érdemes venni kinectet aki fogyni akar, és ezt még élvezed is :)

(#37) Tejföl válasza doktordrog (#35) üzenetére


Tejföl
tag

A dance jó. csak kcisit nahéz. vagy csak nekem ?:D első 5 perc után én feladtam. viszont a játék teli van top slágerekkel :D

(#38) WonderCSabo válasza johni86 (#36) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hallottál már a sportról? :U :F

(#39) Silent77 válasza pzstm (#33) üzenetére


Silent77
veterán

Dance Central, ez nem jutott eszembe, az jó.
A Dance Paradise viszont nagyon gáz, alig érzékel. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40) aram01


aram01
nagyúr

valaki eladhatná nekem a slimjét :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#41) lamazonia


lamazonia
tag

szerintem csak elővették a régi falcont, meg a többit, mert van benne újra kihivás, erre elpatkoltak.
vagy annyit játszottak az élmény miatt hogy leolvadt a chip.
kiváncsi lennék hogy a jasper meddig bírja :F

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#42) pzstm válasza Silent77 (#39) üzenetére


pzstm
titán

szerencsére azt nem is szereztem be. (máshol is valóban lehúzták)

Anno terveztem a motion sports megvételét, de szerencsére találtam egy Komplett User Review-t róla és nem tettem meg...nagy szerencsémre
ITT találhatsz mindegyik Kinect játékról (vagy szinte mindegyikről felhasználói értékelést, leírást. Nagyon korrektek, hasznos szerintem. :K

(Illetve nekem nagy segítségemre volt, hogy BGS-en személyesen is kipróbáltam jópárat :K )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) hommeros


hommeros
őstag

Mielőtt megnyitottam a cikket, arra gondoltam, MS hiba, hát ezek az életben nem fogják elismerni. És tessék. Lottózni kéne a héten.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#44) pzstm válasza hommeros (#43) üzenetére


pzstm
titán

mire alapozod azt a kijelentésed, hogy MS hiba? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45) Silent77 válasza pzstm (#42) üzenetére


Silent77
veterán

Én se hála az istennek, de így vagyok a Motion sportsal is. Az se érzékel pl a rögbi résznél. :(((
Köszi az oldalt délután neki is esek. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46) pzstm válasza Silent77 (#45) üzenetére


pzstm
titán

állítólag sárkányrepülésen kívül mindegyik felejthető (pedig síelés kimondottan jól kivitelezhető lenne, mondjuk Sonic Free riders demo is 10 percet bírt nálam)

És mint tudjuk nem a hardware-el van a baj, amire kitűnő példa akár a your shape akár a dance central (ami félelmetesen pontosan követi az egész testedet), de a Kinect sports nagyszerű :K

Én egy jó minőségű teniszes játéknak illetve akár egy síelős/snowboardos játéknak is nagyon tudnék örülni :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47) lumpen_stex válasza Def26 (#1) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

azér-azér' nem zörög a haraszt.

a kölöknek volt egy xenon-os box-a kb 4 évig, amikor tavaly jött a banhullám, ez is megkapta és az uj fw ami rákerült nem szabályozta a ventillátor fordulatot csak alapon pörgott. sok fagyás után derült ki, és akkor került rá egy külső szabályzó.

aztán a procija pont jó széria volt a jtag hekkhez, igy átrakattam egy uj falcon-os lapra biztos ami biztos.

(#48) Silent77 válasza pzstm (#46) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, az meg sajnos nagyon unalmas. Én egyáltalán nem élveztem.
A Sonicot lehet megszerezem, ha sikerül cserélnem, bár igazán az se tetszett a fiamnak, pedig imádja sonicot.

Pontosan, itt a játékok vannak rosszul megírva. A your shape az vmi iszonyat jó, és pontos. Még az Adventures is elég jó lett szvsz, egyedül a labdás laggol jobban, de azt is meglehet szokni.

Tenisznek én is örülnék, egy jó golfot is szívesen játszanék.

Nem tudom melyikbe van a paintball, meg darts, de azok is játszhatatlanok, felidegesítettem magam rendesen rajtuk. Még talán a patkó dobás az amivel el lehet szórakozni, meg az íjászat. Viszont mikor ketten akartunk patkót dobálni megszenvedtünk vele, nem nagyon tetszett neki a 2 játékos mód. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49) pzstm válasza Silent77 (#48) üzenetére


pzstm
titán

Deca Sports-ban van paintball, azt mind a szaksajtó, mind pedig a mezei userek lehúzták teljesen.....(1.5/10 pontot kapott általam korábban linkelt oldalon....)

Ebben van tán snowboard meg tenisz is, de valami kínkeservesen siralmas a próbálkozás :W :(

Reméljük 2011-ben elkápráztatnak minket, legalábbis azt ígérték, hogy "we’ve got a line-up of Kinect games that will blow people away." :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50) Silent77 válasza pzstm (#49) üzenetére


Silent77
veterán

A darts az a Game Party: In Motion-ban van, ft nem ér. :( Ebben van fallabda is.

Bízzunk benne. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.