Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Szvsz csak a sony terjeszti ezeket a rémhíreket, mert irigykednek a kinect eladásokra. :DDD

Viccet félretéve, én nem hiszem, hogy egy ilyen kütyü miatt lennének újra 3 ledes gépek. Akkor már egy xbox kormánytól is lehetne ilyen hiba.

Nekem is régi gépem van, nálam működik rendesen.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Revolit


Revolit
senior tag

Mindegy... nem akarok flame-elni.

Def26: kétlem hogy egy kormány annyi számítással és adattal terhelné a boxot, mint a kinect...

[ Szerkesztve ]

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én csak azt nem szeretem a Fat Boxom-on, hogy lassan zajosabb mint az asztali számítógépem. Remélem nem a végét járja :F

Xbox: kapeti

(#4) Revolit válasza kapeti07 (#3) üzenetére


Revolit
senior tag

Add el 70ért mint mások...

(#5) Gabr válasza kapeti07 (#3) üzenetére


Gabr
tag

Vegyél bele vinyót.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#6) RepeatSector válasza kapeti07 (#3) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha nagyon zajos akkor venti cserét, jó megejteni, + nem kell 12x Flash-t meg hűtésmodot használni és csendesebb lesz

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) pzstm


pzstm
titán

kacsagyanús... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Invadrr_Zim válasza Def26 (#1) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

detto.

(#9) alcsa


alcsa
senior tag

anti kinect reklám...

[ Szerkesztve ]

(#10) CrAck69


CrAck69
senior tag

Akkor most igaz vagy sem? :(((

Egyszer fenn....

(#11) Daczy


Daczy
aktív tag

Tuti szándékos húzás a mikrószoftéktól, hogy még 1 környi bőrt lehúzzanak az emberkről: Vegyél szlimet!

(#12) Góliát


Góliát
senior tag

kapeti07 Ja, vagy tegyél bele vízhűtést! ;]

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13) Neil Watts válasza Daczy (#11) üzenetére


Neil Watts
veterán

LOL!
Arra meg nem gondoltal, hogy Sony terjeszti ezeket a hireket? :)

(#14) drachos válasza Neil Watts (#13) üzenetére


drachos
tag

Ja, sony-nak ez a legnagyobb problémája most :)

(#15) Polllen válasza drachos (#14) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sőt, mindig is abból élt meg, hogy hülyeségeket terjeszt... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#20) Tituka


Tituka
senior tag

nem tudom miért döglene meg a kinect-től :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#22) Prof01


Prof01
veterán

Ez hülyeség. Nekem is régi van és gond nélkül működik. Ennek a néhány darab meghibásodásnak semmi köze a Kinect-hez...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) h-yle


h-yle
addikt

Az gyilkolja, ha bekapcsolod. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#24) Tejföl


Tejföl
tag

A kinect szuper találmány az RRD pedig a leolvadó chip miatt volt nem?Ha meg így igaz nem hinném hogy több hőt termlene mert egy plsuz usb kábel lóg ki belőle a kinect miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25) doktordrog válasza Def26 (#1) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Mennyire jó ez a Kincet? Milyen játékok vannak hozzá?

(#26) h-yle válasza Prof01 (#22) üzenetére


h-yle
addikt

Persze, hogy nincs, de valami gumicsont kell a népnek...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) Tejföl válasza doktordrog (#25) üzenetére


Tejföl
tag

nekem gyakorlatilag az összes game megvan hozzá. nagyon jó cucc elég profin érzékel.
De megkell jegyeznem hogy tényleg nagy hely kell hozzá. nekem sikerült már öcsémnek úgy a lábába rúgnom egy játéknál hogy 1 napig alig tudott állni.
játékokról pedig annyit hogy szerintem függ attól hogy ki adta ki a játékot. az én észrevételem szerint amit a microsoft dobott piacra azok nagyszerűek és igazán kompatibilisak vele és a kinect jól össze hozza a mozgást a töbi játékkal azért voltak gondok.
de előbb utóbb még jobbak jönnek majd ki úgyis

(#28) Sundesz


Sundesz
őstag

A régi Xbox360-okat az évek teszi tönkre, nem a Kinect. Ezeknél csak idő kérdése, hogy előjöjjön az RRoD.

Hörcsög Powa'

(#29) Silent77


Silent77
veterán

Eddig még nálam nem jött elő, pedig mióta meg van a kinect jóval többet megy mind2 gép.
Kacsa az egész.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#30) doktordrog válasza Tejföl (#27) üzenetére


doktordrog
aktív tag

És melyik a legjobb játék? Az autós amit láttam, az nem volt túl meggyőző -az a vicc videó.

(#31) Silent77 válasza doktordrog (#30) üzenetére


Silent77
veterán

Család vélménye alapján:
Kinect Adventures
Kinectanimals
Kinectsports
Your Shape
Mell B
EA sports active 2

Táncos is jó az egyik, a másik sajnos nem igen érzékel.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32) Tejföl válasza doktordrog (#30) üzenetére


Tejföl
tag

nekem a Kinect Sports jött be idáig az egyik legjobban. De az autós egyébként élőben játszva nagyon jó kis izgalmas játék.

(#33) pzstm válasza doktordrog (#30) üzenetére


pzstm
titán

Kinect Sport, Dance Central, Your Shape:FE

Illetve "ingyenes" mivoltához képest az Adventures is meglepően jó és fárasztó is persze :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34) Tejföl


Tejföl
tag

Nem csak hogy fárasztó hanem valójában ha jól csinálod még izzasztó is lehet.

(#35) doktordrog válasza Tejföl (#34) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Köszi mindenki! Egész szuperül összerakták. Nekem elsőre a Dance a legszimpatikusabb :)

(#36) johni86


johni86
tag

Annak érdemes venni kinectet aki fogyni akar, és ezt még élvezed is :)

(#37) Tejföl válasza doktordrog (#35) üzenetére


Tejföl
tag

A dance jó. csak kcisit nahéz. vagy csak nekem ?:D első 5 perc után én feladtam. viszont a játék teli van top slágerekkel :D

(#38) WonderCSabo válasza johni86 (#36) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hallottál már a sportról? :U :F

(#39) Silent77 válasza pzstm (#33) üzenetére


Silent77
veterán

Dance Central, ez nem jutott eszembe, az jó.
A Dance Paradise viszont nagyon gáz, alig érzékel. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#40) aram01


aram01
nagyúr

valaki eladhatná nekem a slimjét :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#41) lamazonia


lamazonia
tag

szerintem csak elővették a régi falcont, meg a többit, mert van benne újra kihivás, erre elpatkoltak.
vagy annyit játszottak az élmény miatt hogy leolvadt a chip.
kiváncsi lennék hogy a jasper meddig bírja :F

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#42) pzstm válasza Silent77 (#39) üzenetére


pzstm
titán

szerencsére azt nem is szereztem be. (máshol is valóban lehúzták)

Anno terveztem a motion sports megvételét, de szerencsére találtam egy Komplett User Review-t róla és nem tettem meg...nagy szerencsémre
ITT találhatsz mindegyik Kinect játékról (vagy szinte mindegyikről felhasználói értékelést, leírást. Nagyon korrektek, hasznos szerintem. :K

(Illetve nekem nagy segítségemre volt, hogy BGS-en személyesen is kipróbáltam jópárat :K )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) hommeros


hommeros
őstag

Mielőtt megnyitottam a cikket, arra gondoltam, MS hiba, hát ezek az életben nem fogják elismerni. És tessék. Lottózni kéne a héten.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#44) pzstm válasza hommeros (#43) üzenetére


pzstm
titán

mire alapozod azt a kijelentésed, hogy MS hiba? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45) Silent77 válasza pzstm (#42) üzenetére


Silent77
veterán

Én se hála az istennek, de így vagyok a Motion sportsal is. Az se érzékel pl a rögbi résznél. :(((
Köszi az oldalt délután neki is esek. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46) pzstm válasza Silent77 (#45) üzenetére


pzstm
titán

állítólag sárkányrepülésen kívül mindegyik felejthető (pedig síelés kimondottan jól kivitelezhető lenne, mondjuk Sonic Free riders demo is 10 percet bírt nálam)

És mint tudjuk nem a hardware-el van a baj, amire kitűnő példa akár a your shape akár a dance central (ami félelmetesen pontosan követi az egész testedet), de a Kinect sports nagyszerű :K

Én egy jó minőségű teniszes játéknak illetve akár egy síelős/snowboardos játéknak is nagyon tudnék örülni :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#47) lumpen_stex válasza Def26 (#1) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

azér-azér' nem zörög a haraszt.

a kölöknek volt egy xenon-os box-a kb 4 évig, amikor tavaly jött a banhullám, ez is megkapta és az uj fw ami rákerült nem szabályozta a ventillátor fordulatot csak alapon pörgott. sok fagyás után derült ki, és akkor került rá egy külső szabályzó.

aztán a procija pont jó széria volt a jtag hekkhez, igy átrakattam egy uj falcon-os lapra biztos ami biztos.

(#48) Silent77 válasza pzstm (#46) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, az meg sajnos nagyon unalmas. Én egyáltalán nem élveztem.
A Sonicot lehet megszerezem, ha sikerül cserélnem, bár igazán az se tetszett a fiamnak, pedig imádja sonicot.

Pontosan, itt a játékok vannak rosszul megírva. A your shape az vmi iszonyat jó, és pontos. Még az Adventures is elég jó lett szvsz, egyedül a labdás laggol jobban, de azt is meglehet szokni.

Tenisznek én is örülnék, egy jó golfot is szívesen játszanék.

Nem tudom melyikbe van a paintball, meg darts, de azok is játszhatatlanok, felidegesítettem magam rendesen rajtuk. Még talán a patkó dobás az amivel el lehet szórakozni, meg az íjászat. Viszont mikor ketten akartunk patkót dobálni megszenvedtünk vele, nem nagyon tetszett neki a 2 játékos mód. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49) pzstm válasza Silent77 (#48) üzenetére


pzstm
titán

Deca Sports-ban van paintball, azt mind a szaksajtó, mind pedig a mezei userek lehúzták teljesen.....(1.5/10 pontot kapott általam korábban linkelt oldalon....)

Ebben van tán snowboard meg tenisz is, de valami kínkeservesen siralmas a próbálkozás :W :(

Reméljük 2011-ben elkápráztatnak minket, legalábbis azt ígérték, hogy "we’ve got a line-up of Kinect games that will blow people away." :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#50) Silent77 válasza pzstm (#49) üzenetére


Silent77
veterán

A darts az a Game Party: In Motion-ban van, ft nem ér. :( Ebben van fallabda is.

Bízzunk benne. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51) Tejföl


Tejföl
tag

Én is nagyon várom már az újabb komolyabb játékokat. A snowboard melett ugyanúgy eltudnék képzelni még egy tony hawk gördeszkázást is.

(#52) pzstm válasza Tejföl (#51) üzenetére


pzstm
titán

reméljük idén a star wars Kinect-es verziója is nagyot fog ütni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#53) Silent77 válasza pzstm (#52) üzenetére


Silent77
veterán

Várós, de sztem unalmas lesz, ez csak egy megérzés.
Child of eden erre is kíváncsi leszek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54) pzstm


pzstm
titán

Microsoft officially responded to the numerous complaints about Kinect causing damage to the old xbox, they said:

"Kinect was designed to work with every Xbox 360 sold to date. There is no correlation between the three flashing red lights error and Kinect. Any new instances of the three flashing red lights error are merely coincidental."

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#55) BITBOYS válasza h-yle (#23) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD befőtt effektus :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#56) Nesztovidis válasza pzstm (#52) üzenetére


Nesztovidis
tag

a youtube os videó láttán, a fene tudja nem kifejezetten úgy mozog a kard mint a fószernál

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#57) kovati123


kovati123
csendes tag

sziasztok! vettem egy barátomtól xbox 360-anat és hallottam a három ledes hibáról.
azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő folyamatos játék után melegedhet túl?
és plussz hűtéssel ez megoldható? :O :F :F :F :o

-.-"

(#58) LaptopSystem

Sziasztok a kinectet össze lehet hangolni PC-vel is?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.