Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) economist


economist
tag

A cikk stílusa tök jó, azonban tartalmával mérsékelten értek csak egyet, lévén egy éve E52 tulaj vagyok magam is. A munkám során rengeteget használom a telefonomat, és minden funkcióját, a megszokottat nem szeretem gyorsan cserélni, magasak az elvárásaim.

Az E52 jó cucc első ránézésre! Nagy akkumulátor, nagy kijelző, nagy gombok, fémes formás külső, sok funkció.
De egy év alatt már a sokadik szoftver alatt sem stabil, gyakran belassul és újraindul. A vékony alu hátlap néhány levétel után (első időben a fagyás miatt sokszor kellett) elgörbül, hézag keletkezik. Az előlap kerete sajnos műanyag, többször tört már el nekem (nem ejtettem le, csak a két rész fröccsöntésénél elengedett) mindig ugyanott két oldalt az alsó harmadnál.
A szerviz pedig csapnivaló, legalábbis itt Győrben! A mostani előlapot úgy rakták fel, hogy lötyögött, majd mikor visszavittem, közölték hogy azt alul úgy ragasztják fel, szóval pár napig kíméljem a telefont. Erre az újat úgy tették fel, hogy az alsó gombok szorulnak - no comment!
Nokiától (pláne E Seriestől) ebben az árfekvésben többet vártam, filléres Samsung Corbyk minőségibb anyagokból készülnek, jobban össze vannak rakva. Utolsó Nokia-m, következő flottás rendelésnél HTC, Blackberry vagy Samsung jöhet csak szóba nálam! Kollégák, akik ezt vették most, hasonlóan gondolkodnak.

Tapasztalataimat több fórumban megírtam, kulturált formában, és amikor a szerző ilyen stílusban ír cikket a telefonnal kapcsolatban nem tetszésüket kifejező userekről, akkor sértve érzem magam. Nem vagyok kényes, nincsenek túlzó kielégíthetetlen igényeim. A fenti hibákról és tapasztalatokról is eshetett volna szó (sokan panaszkodnak ezekre), a világító LED elvitte egy irányba a témát. Egyébként pont ezt én észre sem vettem a telefonomon, így sosem zavart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.