Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kész, végem van. Dőlök a röhögéstől, miközben mélyen meghajlok tákolmányod, és stílusod előtt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó volt ezt így kora reggel olvasni. :D

(#3) Gave


Gave
addikt

'gépház: ABIT AV8 alaplapdoboz'

:))

(#4) nrgia


nrgia
őstag

Tűz és érintés védelem? Hááát bátor vagy!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#5) menpee


menpee
aktív tag

Ha a Dio 2 megy rajta, más se kell! Meg a Final Fantasy VII is hasítana.
Minden elismerésem! :R

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#6) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Ez már gányolás felsőfokon! :C :DDD
NICE WORK!!! :R

sweetlou6.wordpress.com

(#7) tomi_mod válasza Vakegérke (#1) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Jóóó!
Megvan az Axe hatás :DD

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szép munka - de azért azt a DiabloII tokot eltettem volna onnan... ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) TheDragon007 válasza bolondember (#8) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Miért? Biztos csak biztonsági másolat :B

Az íráshoz: Nem semmi az ötlet. Én is gondolkodtam már rajta hogy ki kellene használni valahogy a kartondobozok adta lehetőségeket, na de gépet rakni bele :Y

Még valami: öcsém is uezt az AXE cuccost használja, de 1xrre 4 még neki sem kell :U
Illetve tetszik a szobát ownoló rend :C

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#10) Degradator válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Degradator
tag

:B :R

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#11) jasohn


jasohn
tag

Azér a mosogatószivacs odateszi az érzést igazán :DDD
Grat nagyon élveztem reggeli közben jó volt felüdülni :C

(#12) 4sal3


4sal3
tag

nagggyon király lett :C :C
feldobta a hangulatom :)
és tényleg olcsóbban kijöttél, mint egy atomos mini pcvel. és a méret sem utolsó szempont :)
és a portok a doboz hátulján :Y :C

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

ez hatalmas :) már jól is indul a nap egy ilyen cikk után... én nem szívesen rángatnám működés közben a vezetékeket, mert annyira nem tűnik masszívnak a cucc :D poénnak viszont elsőosztályú...

szerk: 2. bekezdésben "öltet", 5. bekezdésben: celeroncs, kb 12. bekezdésben: "bisoban"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kár, hogy kilógnak a képek. Jobb lett volna kisebb képeket a nagyobbra mutató linkkel berakni.

Egyébként jópofa. Én is készítettem ilyet, de csak ideiglenesnek, nem akartam a fával kísérletezni, így papírból (szintén alaplapdoboz) megincsáltam előtte a sémát.

Ilyen jellegű megoldásból egyébként kedvencem a Windows XP / Redhat Linux dobozába épített ITX gép :DDD

Feel Good Inc.

(#15) exception


exception
aktív tag

Ez már komoly,szakszerű gányolás,minden elismerésem!

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

(#16) paramedic


paramedic
aktív tag

dörzsi mosogatószivacs :))

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Szép gány, de a címet lehetne nagy betűvel írni. :U

(#18) Móci


Móci
addikt

Marhajó jó kis írás, a gépen meg be lehet sz*rni! Iszonyat tetszik, a legjobb a mosogatószivacs!
Gratula! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19) Takemoto


Takemoto
tag

Egy kis szín a szürke hétköznapokban! Jót nevettem :DD
Grat hozzá :C

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#20) finest


finest
őstag

Külön pont az igényességért, mivel a alaplap hátlapját is felragasztottad a kartondobozra! :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#21) Sanyix


Sanyix
őstag

prescott?(de lehet bármilyen pénégy) Csönd? Kicsit melegszik? Ez így fura kombináció :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#22) KrAt válasza nrgia (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Minek az :D

Respect a cuccért :R :)

(#23) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Kis lila borítékban jött enyhén parfümözve, két kis bubis zacsi kíséretében, de alaposan elgörbült lábakkal."

Ez a nő akar valamit. :DDD
Ha már ilyen gyorsan kész lett a gép, hát én ismerkedtem volna tovább... ;] :P

Amúgy ultra gány, jó ötlet :C

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Necc


Necc
addikt

Már 2 éve én is csináltam egy "kartongépet" egy sokkal kockább alakú dobozba tuszkoltam bele egy microATX lapot, és rétegeltem a perifériákat (alsó réteg: alapap, CPU, RAM, középső réteg: HDD, ODD, felső réteg: táp).
Kb. 3-4 órát működött a gép, majd utána kidobta a taccsot és közbe be se kapcsolt. Hosszas nyomozás után rájöttem, hogy nem a kartontákolmány hibája volt az egész, annyi volt hátra a gép életéből (a kondik fel voltak pupozódva, a HDD badsectoros, stb.). :))

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#25) Degradator


Degradator
tag

köszönöm:) :B :B :B

a mosogatószivacs a VGA lenyomására szolgál, így fixel áll ha ki be dugom a VGA kábelt:)
pillanatragasztóval van felfogatva.

csöndesnek azért mondanám mert messze van, innen a székből alig látni :D

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#26) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Iszonyat jók ezek a home made gépek :C
Mi lett volna ha a szocializmus csináld magad mozgalmában is lett volna internet :DDD
Még belegondolni is vicces :))

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#27) zoo8800


zoo8800
veterán

Egyszer én is terveztem, hogy hanyagolom a házat, és a gépet felcsavarozom az asztal oldallapjára. De lebeszéltem magam.

rip and tear, until it is done

(#28) misx


misx
senior tag

:C
Nekem is van egy PIII-asom még MIDI házba, jó sok üres hellyel benne (pedig van benne 3 kártya is), gondoltam már hasonló dologra. Bár én fából. Van asztalos a családban. :D

(#29) capafog23


capafog23
őstag

Nekem anno 3 hónapig volt úgy a gépem hogy kint feküdt az asztalon darabokba. De ment, aztán lett pénzem házra, beleraktam. :)

(#30) mephi666


mephi666
nagyúr

közben isteni szikra villant a fejemben... 1éve volt lakásfelújítás és kimaradt valamennyi csempém... utána kellene néznem, hogy hogyan építik a cserépkályhát és ha sok fölös időm lesz, építek majd egyszer gépházat cserépkályhába... teszek bele magas fordulatszámú vinyókat meg böszme videókártyákat... (lehetőleg passzívat, aminek melegedik a bordája ész nélkül) és lesz egy gépfűtésű kiskályhám... aztán nem kell paráznom, ha az oroszok elzárják a gázt... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) kételkedem


kételkedem
addikt

Az alkotás öröme! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Faja lett nagyon! :C

Aszt hiszem mondhatom, kolléga! :K

Amúgy a képek méretén variálhatnál kicsit, ha jól emlékszem 500 pixel körül még jók. Vagy talán 800*600-as kép is befér még egészben.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33) barnam_ válasza CPT.Pirk (#32) üzenetére


barnam_
nagyúr

600 pixel széles kép már éppen nem fér ki.

(#34) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ez annyira jó, hogy én is kedvet kaptam hozzá, gratula a tákolásért. :C :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#35) Luigi26


Luigi26
csendes tag

Kegyetlen :DD

(#36) r1kk


r1kk
csendes tag

hejj dörzsi odaver!

azért lan party kelléknek sem utolsó. ha kibírja az odautat, tuti te leszel a középpontban :D

''Aki vadállatot csinál önmagából, az megszabadul az emberi lét fájdalmától.''

(#37) ferensz


ferensz
senior tag

Jó látni, hogy üzemel a még a kicsike :) Látom sikerült a mini pc amit említettél :D Nagyon nagy szerkezet, grat már csak az ötlethez is :)

Én most készülök egy ház átalakításával, igazándiból nem lesz olyan nagy, de a tőled kapott kormány doboza sablonnak lett elhasználva :C

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#38) Degradator válasza ferensz (#37) üzenetére


Degradator
tag

még egyszersem fagyott le :DDD
majd ha lesz pénzem kicsit bővítgetem is:)

jó alapnak ez az alaplap :))

sablonnak? nem lesz egy kicsit nagy az a sablon? :D

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

(#39) Zewa


Zewa
senior tag

Elmebeteg! Nagyon tettszik! :DDD :))
Én is fabrikálok mostanság, igaz nem kartonból. :D

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#40) ferensz válasza Degradator (#38) üzenetére


ferensz
senior tag

úgy sablonnak, hogy rajzoltam rá, és kivágtam. Most estére el is készültünk vele. Ha lesz egy kis időm lehet írok is róla egy cikket :)(bár szerintem inkább a komplett ház átalakítás megy majd egy cikkbe)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#41) rarri


rarri
senior tag

:DDD Azért az asztalodon és az alatta lévő dolgok is megérnének egy misét ! :DDD :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#42) finest válasza rarri (#41) üzenetére


finest
őstag

Jé, én is tartok ajakírt a monitor mellett!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#43) rarri válasza finest (#42) üzenetére


rarri
senior tag

Meg 4 dezodort ? :Y :D /nem jellemző általában . :N /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#44) dangerzone


dangerzone
addikt

Eredeti ötlet. Tényleg minden elismerésem. Én picit mondjuk félnék hogy kigyullad a doboz...:D

[ Szerkesztve ]

(#45) correct7


correct7
csendes tag

Gratulálok!

Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, akkor bocs,
de HOGY OLDOTTAD MEG A BEKAPCSOLÓ ÉS RESET GOMBOKAT?

Köszi.

A jó barátság alapja a tiszta üzlet.....

(#46) 3psilon válasza correct7 (#45) üzenetére


3psilon
aktív tag

Mint a filmekben az autólopásnál, ott szikráztat 2 vezetéket. Csak ő a 220-szal csinálja mer' az a home made :) Így a reset is meg van oldva. :D

Am tényleg frankó cucc.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#47) Loco7us


Loco7us
tag

Azért a szikét még nem kezeled olyan halál pontosan remélem nem orvosira jársz :D

grat hozzá de haverom cipős doboz gépe után már nem lepődtem meg ennek a látványától sem.

(#48) Typhoon47


Typhoon47
őstag

fúj :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#49) dzsambo


dzsambo
tag

Gratula! Nagyon szép :DD . Az északihídról nem hiányzik a ventillator, és milyen meleg van odabent? Bekapcsoló meg reset gombot fillérekért tudsz venni elektronikai alkatrész boltban, azzal még szebb lenne. :D Mégegyszer gratula :C :R

[ Szerkesztve ]

(#50) Degradator válasza correct7 (#45) üzenetére


Degradator
tag

vezetékkel:)
tényleg, ezt el is felejtettem leírni...
a lényeg h kivezettem egy hosszú vezetéket és csak össze kell érinteni :DDD

"makacs madar a sundiszno. csak akkor repul, ha belerugok..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.