Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111) rii válasza #04824576 (#90) üzenetére


rii
nagyúr

" ... de legalább mindenki eldöntheti, hogy mit akar csinálni. ... "

akrmit is kell csinalni a fogy. tarsadalomban, a mas doglaval kell foglalkoznod
ha vallalkozasod van akkor az emberekkel kell foglalkoznod, hogy mit vennének meg, milyen szolgaltatasért hagyjak nalad a pénzüket, milyen termékért ... hol kell reklamozdnod. és amit csinalsz azt mas viszi el, te meg megveszed a kajat amit meg mas csinalt.

az önfentartasban nem kell a mas dolgaval foglalkozni, hanem az életenergiadat, az életidődet magadra fordíthatod teljesen.

fogy. tarsadalom / önfentartó = rabszolga / szabad

" .... Plusz ki dönti el, hogy ki tartozik a 90-95%-ba, és ki a többibe? Te kényszerítenél bárkit is, hogy xy orvos lesz, zh meg gazdálkodó ... "
nagyon inkorrekt hozzaallas a részedről, hogy én lokalis, személyes, csaladi oldalról igyekszem felvazolni az önfentartó életmód előnyeit, erre te meg globalis jellegű kérdésekkel ostromolsz, amiket honnan is tudnék? ... de dobtam ra egy szamot, de azt csak arra hasznaltad, hogy akkor megint kötekedj, pedig a valaszomban levő szövegkörnyezetből is kiderül, hogy csak azért írtam, mert nem hagysz békén ezzel a "ki lesz ez ki lesz az?" kérdéssel .... de jelenleg senki nem akar önfentartó lenni pont nem mindegy?
.... egyrészt ... masrészt meg gőzöm sincs.
harmadrészt miért varsz el tőlem egy komplett vilagrendszer leírasat?
mert azt csinalod.

" .... A hülye válaszodra ilyen kérdést lehet feltenni jogosan. ... "
jog .... a szólashoz van jogod de a személyeskedéshez nem, még burkoltan sem ... és mar a múltkor is kértelek h ne sértegess ... de még ezt se sikerült megugranod .... te ... te ... nagyon tanult büszke ember .... amúgy - mint fentebb leírtam volt - a kérdésed nem volt jogos.
mert milyen jogon varod el tőlem, hogy lokaslis felvetés miatt egyből globalis elképzeléssel alljak elő?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.