Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekik most a lehető legrosszabkor jött ez a dolog. Mindenképpen demonstrálniuk kell az európai jelenlétet.

(#2) hito válasza Ricardo (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Bármi áron? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) D@niel


D@niel
addikt

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4) janeszgol válasza hito (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Úgy gondolod nem teszik meg a szükséges óvintézkedéseket?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) hito válasza janeszgol (#4) üzenetére


hito
nagyúr

A szükséges óvintézkedés a MWC törlése volt. Jól is tették. Csodálkoztam is, hogy a profit és a önös érdek elé tud kerülni a közérdek. Hát, úgy látszik nem mindenkinél.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vírust is hoznak?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) janeszgol válasza hito (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

De nem minden kínai beteg. Marha nagy pofon lenne a cég profilját illetően, ha nem követnének el mindent, hogy nehogy bevigyék a vírust. Most gondolj bele, meg akarja tartani a cég az európai jelenlétet, erre beviszik az EU-ba a vírust. Hát az elég nagy mellé lövés lenne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) t72killer válasza janeszgol (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az is jelenlét :DDD .
Nehéz ügy 2hetes lappangás és megbízhatatlan tesztek mellett.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#9) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Én azt hallottam hogy ezt a korona vírust valójában a huawei terjeszti, akit megfertőz békává változtatja, majd amikor már mindenki azzá változott, a globális megfigyelő hálózaton keresztül azokat a békákat királlyá változtatja akik 3x kimondják hogy " szeretem Kínát, szeretem Kínát, szeretem Kinát "

Ezt valahol olvastam is.

(#10) janeszgol válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem az tetszett, hogy a Kínai kormány fejlesztette ki és indította el, hogy a gyárak leállításával kicsit odavágjon a nyugatnak (mivel kevesebbet termelnek, óriási kiesés ez nyugaton). Ez amúgy hihetőnek hangzik. Természetesen az igazságot sosem tudjuk meg, de azt most kijelentem, hogy nettó baromság, miszerint kígyótól kapta el valaki, vagy esetleg más állattól.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Kasya válasza t72killer (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az 5G nem elég tőlük? Vagy az eloretelepitett kém-virusok?

;]

(#12) Kasya válasza janeszgol (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha fejlesztett vírus lenne, azt mar kimutatták volna. FB-on rengeteg kitaláció szuletik a komment szekcioban. A laposföld csoport elbujhat mellettuk.

(#13) t72killer válasza Kasya (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Átmennek biológiaiba :)).

#10: Józanabb híradások szerint denevér a forrás, a magas halálozással pedig összefügg a brutál légszennyezés és a dohányzás. Akad persze fiatal és életerős áldozat, de nekik nagyságrendileg jobbak az esélyeik.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#14) Ricardo válasza hito (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Erős kényszerhelyzetben vannak.

(#15) Juhaszatti válasza janeszgol (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Na de a kínai gazdaságnak is óriási kiesés az, hogy tízmilliós városok esnek ki a gazdaságukból. Több millió ember tette le náluk a munkát, és nem csak a nyugatra termelők.
A turizmusuk totális lenullázásáról nem is beszélve.
Kétlem hogy ilyesmi állhatna mögötte, ez senkinek sem jó gazdaságilag.

(#16) Noukoum válasza hito (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez nem az Apple, bezzeg ezt a sok usa imádó és Kína fikázó egyedtől egyszer sem hallottam.. Hogy lehet hogy egy vérbeli kommunista állam ilyen komolyan vesz egy vírust...

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) andor80 válasza hito (#5) üzenetére


andor80
senior tag

Most kopmolyan azt hiszed ,hogy a honor /huawei miatt lesz europa eleste...Régen itt van a vírus hetek óta....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18) janeszgol válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem, de ne feledjük, hogy egy kemény diktatórikus rendszerről beszélünk. Ki tudja mit gondolnak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) hito válasza andor80 (#17) üzenetére


hito
nagyúr

Senki nem állított ilyet, de neked valahogy sikerült beleolvasnod a hozzászólásomba. Tudod, ha már megállítani nem sikerült eddig, akkor felelősségteljes intézkedésekkel legalább a lassítására kéne fókuszálni, az idő ilyenkor nagyon fontos dolog.

Ezt láttam a MWC elmaradásakor, de a Huaweinek ezt a szintet most nem sikerült megugrania. Lehet tovább beszélni a semmiről, de ezek tények.

Ricardo: szerintem ezt semmilyen gazdasági érdek, vagy remélt előny nem szentesítheti.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20) janeszgol válasza hito (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Az MWC elmarad. Viszont kisebb keretek között miért ne tarthatna bemutatót? A Samsung is tartott most. Az sokkal ellenőrzöttebb, kontrolláltabb tud lenni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) hito válasza janeszgol (#20) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, részemről ebben ennyi volt. Te így gondolod, én úgy :) Nincs ezzel gond, de meggyőzni úgyse fogjuk egymást.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) #88470784


#88470784
törölt tag

Ideje lenne már az usának is kiadnia valami divatos betegséget, ugyanis a kínaiak a vírussal hallgatják le a nyugatot.
Ezt mindenki tudhassa!!!444!!!

(#23) joey04


joey04
titán

Úgy van, hozzák csak a vírust. ennyi eszük nincs baszki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon akik a vírustól félnek, azért mondják mert most jó snassz a Huawei-t " szidni " ?

:D

(#25) Kasya válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk eleg durva, hogy egyes utazasi cegek visszamondjak azokat az embereket, akik az indulas elott 30 nappal Hong Kong, Monako, vagy Kinabol erkezik, azokon atutazik. Érkezeskor pedig utlevelellel kell ezt bizonyitani.
Becsekkolaskor pedig a 38 fok fölötti lázas utasokat szinten megtagadjak.

[ Szerkesztve ]

(#26) dutrás válasza hito (#21) üzenetére


dutrás
őstag

Minden valószínűség szerint nem a kínai kolegák tattják majd a bemutatót hanem az európai központ emberei. Ez mondjuk eszedbe juthatott volna. Már az MWC-vel kapcsolatban is erről szóltak a hírek. A prezentáció meg neten érkezik és úgy nem terjed a vírus.

P50 pro/P40 Lite

(#27) t72killer válasza Kasya (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Melyik utazási cég merné bevállalni a blamát, hogy felvett egy vírushordozót, aki aztán egy országot végigfertőzött? Az is nagyon érdekes kérdés, hogyacsudába jutott pestre a westerdam két magyar utasa... Egy hordozó úgy is simán megfertőz, hogy 2 sorral mögötted ül a gépen.

#26: ennyi. Így igazából a komplett mwc-t megtarthatták volna, mEc-vé átnevezve:))

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#28) Noukoum válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert fanok és utálják a huaweit. Miért vannak ilyenek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) h4h01 válasza joey04 (#23) üzenetére


h4h01
senior tag

:DDD

(#30) #88470784


#88470784
törölt tag

Jó hír a huawei gyülölőknek, újabb apokkal bővült a huawei AppGallery.
A banki appok mellett a népszerű menetrend app is megjelent az alkalmazás boltban, Budapesti, debreceni, szegedi menetrendekkel, remélem a többi nagyváros menetrendjei is felkerülnek hamarosan. :DDD
Valamint a digionline, addidas, hvg, portfólió és az ekárbejelentő is feltöltésre került.

[ Szerkesztve ]

(#31) Ricardo válasza #88470784 (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Alakul ez

(#32) joey04 válasza Ricardo (#31) üzenetére


joey04
titán

mint púpos gyerek a prés alatt

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) predakon


predakon
őstag

Szerintem ez egy felelotlen dontes reszukrol.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#34) mjani1172


mjani1172
addikt

Tényleg hülye döntés:
- A vírus miatt,
- Na meg taktikailag is, megalázkodnak pár telefon eladása miatt, mutatja hogy mennyire kell nekik a piac, mindenáron.

Ez rosszul sül el.

[ Szerkesztve ]

(#35) janeszgol válasza mjani1172 (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Néha le kell hajolni az apróért is. Majd meglátjuk, hogy sül el.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) Ricardo válasza mjani1172 (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

A tiltás miatt fontos az európai jelenlét. Nem pár telefon eladásáról beszélünk, hanem egy többszéz millió fős piacról. Te megalázkodást látsz, mások meg elszántságot. Ezzel is azt akarják megmutatni, hogy komolyan gondolják, az europai piacon maradást.

(#37) mjani1172 válasza Ricardo (#36) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha most megjelennek akkor övék a "többszéz millió fő", míg ha csak kb két hét múlva mutatják be azt, amit már mindenki tud- lát- olvas akkor bukta? Bár statisztikát nem látok, le merem fogadni, hogy szinte semmit nem jelent hogy mi történik ott.
A szerződéseket a szolgáltatókkal nem ott kötik, egyébként is kiesnek onnan (gondolom), a legtöbb telefonjukat pedig most is lehet kapni.

(#38) Ricardo válasza mjani1172 (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Marketing.

(#39) Noukoum válasza mjani1172 (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ebbe ennyire ne legyél benne biztos, a telefon eladásához kell a reklám.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) mjani1172 válasza Noukoum (#39) üzenetére


mjani1172
addikt

Mondtam én mást? :F

(#41) Noukoum válasza mjani1172 (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

“Bár statisztikát nem látok, le merem fogadni, hogy szinte semmit nem jelent hogy mi történik ott.”
Igen :K

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#42) vipnolf válasza dutrás (#26) üzenetére


vipnolf
aktív tag

De terjed, elég sok féle :D

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#43) #88470784


#88470784
törölt tag

Megjelent a WhatsApp installer&updater, instagram installer&updater Huawei AppGalleryben, remélem örülnek a huawei haterek ;]

(#44) joey04 válasza #88470784 (#43) üzenetére


joey04
titán

Ez fontos infó?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) dutrás válasza mjani1172 (#37) üzenetére


dutrás
őstag

Két hét alatt nem fog lemenni a vírusmizéria az biztos. Ez még eltart jó pár hétig az meg sok idő a piacon. Az is biztos szinte hogy nem kínai delegáció fogja tartani a prezentációt hanem az európai kollégák. Ebben nem értem mi a kockázat és felelőtlen.
Így is kihasználja a piac többi szereplője a Huawei tiltását ennyi előnyt hagy tartson már meg magának

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#46) Lami66 válasza joey04 (#44) üzenetére


Lami66
őstag

Amíg a haterek azt tolják, hogy az appgalleryben semmi sincs, addig fontos infó.

(#47) joey04 válasza Lami66 (#46) üzenetére


joey04
titán

Itt nem az a lényeg mi van fent. Hanem ki fogja használni. Remélhetőleg senki. Arról nem is beszélve, hogy másik topikokban ki lett vesézve miért kevés az, ha felkerül valami abba a helyi store-ba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.