Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) inferno88


inferno88
őstag

Szerintem túlárazott.

Ha azt nézzük,hogy kb 305000 forint olaszban+ mire még ideér,akkor talán még az SSD-vel együtt is sokat kérnek egy pavilionért.Mondjuk [link] képest megéri a kisebb méret és az SSD?

maradok a thinkpadnél :D

Semper fi!

(#2) Cobra.


Cobra.
őstag

Ennyi pénzért ki fogja megvenni? Az Asus K43 hasonló hardverrel 200e alatt van.

(#3) Wyco


Wyco
tag

Mondjuk egy Dell l501x/502x -ben siman van USB3 már egy éve lassan...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4) aram01


aram01
nagyúr

első képen ha fehér kék kenne,azt mondanám egy acer az :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) stifi


stifi
senior tag

érthetetlenül hanyagolva van a 14-es méret a notebookoknál, sokkal kompaktabb a 15,6-osoknál és mégis teljes értékű, hordozható..
viszont ezzel az árral nehéz lesz berobbanni ebbe a résbe, mert ennyit meg baromira nem ér, senki nem fog másfélszeres árat fizetni egy 13-as vagy egy 15-ös gép árához képest...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#6) Muton


Muton
addikt

Hú de szívesen beülnék egy meetingre, ahol ahol a jövendő szériát beszélik át. Érdekelne, hogy ki (milyen beosztású emberke) és mivel érvel az USB3 elhagyása mellett, ki az a (szerintem alkalmatlan :) ) főnök, aki rábólint erre, amikor a z USB 3 szerintem simán alap a legalja kategóriától fölfelé, de lehet, hogy ott is.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) stifi válasza Muton (#6) üzenetére


stifi
senior tag

pénz, pénz, pénz..
tegyük fel: usb3 az usb2 ellenében +1 EUR extra költség
100000 notebooknál ez 100000 EUR spórolás, ez megszámlálhatatlan mennyiségű kínai munkás munkabére életük végéig.

a meetingen csak ez számít!

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#8) bcd86h válasza stifi (#7) üzenetére


bcd86h
csendes tag

Ennyi erővel akkor adhatnák 1599 EURoért is, és mondván "kőkemény biznisz" kategória .. :(

(#9) kcsa válasza stifi (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Ez engem is foglalkoztat.. De ez valójában nem 1 dollár plusz költség, hiszen cserébe mondjuk öttel drágább... Ezt soha nemf ogják megmagyarázni nekem hogy ez miért spórolás...

Kb. olyan mint autóknál a szükségpótkerék, de ott elmagyarázták a para... vásárlóknak, hogy ez jó mert nagyobb a csomagtér... aha...

(#10) Muton válasza stifi (#7) üzenetére


Muton
addikt

és az e hiányosság miatt meg nem vett notebookok ára nem pénz? :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#11) stifi válasza kcsa (#9) üzenetére


stifi
senior tag

én csak felhoztam egy buta példával, hogyan gondolkozik egy nagyvállalat, mert minden ilyen hírnél az az első reakció, hogy "miért kell kispórolni amikor alig jelentene pluszköltséget", pedig a gyártó pontosan tudja és indokkal nem rakja bele.. elég bonyolult egy ellátási lánc, nem mennék bele a részletekbe, de egy apróság is fel tudja borítani az egyébként kitalált rendszert..

a marketingesek viszont nem mondhatják azt, hogy azért hagynak ki valamit, mert spórolni akarnak.. a marketingesek azt mondják a banánra, hogy alma, a vevők pedig ha sokat hallják, elhiszik (a többség).. és csak a többség számít mert ott a mennyiség, a többségnek pedig nem kell usb3 mert az sem tudja mi az...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#12) X-Master válasza inferno88 (#1) üzenetére


X-Master
tag

Ha 1x 4GB ram van benne, akkor miért nem bővíthető 8-ra? Miért pont 6-ra? 6 GB három foglalathoz passzol. namost az elsőbe beleb*sznak egy 4 gigásat, a többi meg üres? Hogyis van ez? Remélem csak hiba, és javítják.

(#13) inferno88 válasza X-Master (#12) üzenetére


inferno88
őstag

Ez tényleg érdekes.Ha 12-t írnának,akkor betudnám a 3 csatornás mem.vezérlőnek,de a gyártó oldalán is max 8gb szerepel.
Csak elírás

Semper fi!

(#14) Graphics válasza stifi (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért tényleg drága, még házon belül is lehet találni jobb ajánlatokat

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#15) Boxi88


Boxi88
őstag

Ennyi pénzért sokkal jobb gépeket lehet venni... nem fog sok fogyni belőle. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.