Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) KisDre


KisDre
senior tag

Na kiolvastam :)

"A játék szereplői tele vannak magyar és szláv nevű emberekkel."
VI. alapjátékot magyarok csinálták ;) (BlackHole Entertainment) Sajnos a játék után nem ment jól a szekér és feloszlottak és a kiegészítőt már nem ők fejlesztették.

Egyébként nekem valahogy a 3 után az 5 jött be, főként a kiegészítőivel, orkok-törpék stb, illetve ami még tetszett hogy tudtál választani fejlesztést az egységeknél, tehát 2 irányba tudtad fejleszteni őket. Persze itt megint előjön az ami a 4-nél említettél hogy akkor melyiket válasszuk, VISZONT itt meg volt a szabadságunk hogy később átalakíthassuk őket. Például, volt a Minotaur, tudtunk belőle Csapatkapitány Minotaurt csinálni (mindenkinek ad bátorságot csak magának nem) vagy Bátor Minotaurt (csak magának adja), lehet nem pontosan emlékszem mert régen játszottam már én is vele, de ez volt a lényege. Szerintem kibővítette a taktika tárházát.

Az a baj amúgy hogy nincs jó tulajdonban a Heroes név, az Ubisoft nem tudja mit kezdjen vele, jóformán pénzes név neki ez is (mint az Assasin Creed).
A fejlesztők akik az 5. óta váltakoznak meg hol olyan irányt vesznek hogy na akkor Klasszikus 3 (5 esete, meg talán a 7 is?), hol olyat hogy újítunk itt-ott de akkor meg a rajongó tábor őrjöng és lehúzzák (6... pedig milyen boldog voltam mikor megtudtam hogy magyarok fejlesztik, erre belebuknak?)

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.