Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) julius666 válasza Penge_4 (#24) üzenetére


julius666
addikt

Aztán szépen felsorakozott mögé libasorban a Mozilla, a Google, az IBM, az Adobe és még egy rakás multi.

Persze, ha már ott a kondér, mindenki szeretne belőle egy kanálnyit.

Egy országban tanuljon olyan OS-en aki iskolába jár, amilyet az iskola meg tud venni, illetve meg akar venni. Kicsit más lenne akkor ennek is a megítélése és nem a Microsoft oktatná a usereket, a számítógép nem a Windows lenne az internet pedig nem a kék "e" betű.

Igen, nagyon szép lenne ha mindenki nyílt forráskódon élne, de ez még jó ideig álom. Ugyanis ha teszem azt a suli ubuntut rak fel, akkor szépen rá lehet nevelni a diákokat, a hétköznapi feladatokra elég is (levelezés, táblázatkezelés, stb.). De ha aztán a gyerek felnő, melózni fog és egy 12 éves költségvetéskészítő progit kéne használni ami alatt a windóz is úgy besír hogy kenuzva lehet csak vele dolgozni, ott win alatt lesz pont úgy meglőve mint most ubuntu alatt.
A főnökét meg biztos ki fogja elégíteni az a válasz, hogy a sulijában a nyílt forráskódot részesítette előnyben a rendszergazda :U

Én nem vagyok microsoft fanboy, szóval nem védeni akarom őket, csak itt nagyon sokan álomvilágban élnek.

szippantós-mérgesgázos példád meg nem tudom mi akar lenni :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.