Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gusthy


gusthy
veterán

...kiváló ügynök volt.

(#2) bollokcs80 válasza gusthy (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Kár Érte, Kiváló Ügynök Volt GIF | Gfycat

:DD

Komolyra fordítva, egyre inkább kezd tetszeni a Samsung a frissítésekhez való hozzáállása kapcsán. :K

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3) csakany2001


csakany2001
senior tag

Ha valamit jól csinál a Samsung akkor az a frissítésekhez való hozzáállás, dicséretes mindenképpen és remélhetőleg megtartják ez a jó hozzáállásukat.
Hasonló korú telefonom meg leragadt '19 szeptemberén, szóval ez mindenképpen jónak számít Androidos fronton, nem tudok most hirtelen mást mondani ami idáig kapta volna a frissítést.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#4) e-newsee válasza csakany2001 (#3) üzenetére


e-newsee
addikt

Asszony régi S7-ese év végén/ősszel (nem emlékszem pontosan) még biztosan kapott valami biztonsági frissítést. De majd ha hazaérek, megnézem, mikori az utolsó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Az egyik személyes kedvencem az S8. (Igazából az S6 ütött akkorát, mint az ipari áram, de kellett optimizálni kialakításban azt az Edge kijelzőt.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) haypro


haypro
senior tag

Eddig havi szinten kapta a biztonsági patcheket? :F

Dicséretes hozzáállás tőlük, a 4 éves support már legalább összehasonlítható az Apple által nyújtottal.

Az én (egyébként szeretett) LG G7-esem, ami egy évvel újabb, mint az S8 (az S9 kihívója volt) még mindig 2020. decemberi patch-csel rendelkezik, kétséges, hogy kapni fog valaha újat.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#7) ShadowX válasza haypro (#6) üzenetére


ShadowX
őstag

A Samsungnál az évek teltével több lépcsőben csökkentik a frissótések gyakoriságát. Havi, negyedéves és féléves ciklusok vannak. Úgy tudom az S8 már csak a félévesben volt benne.

(#9) bostone


bostone
addikt

De miért?

(#10) joey04


joey04
titán

2017 áprilisában mutatkozott be, a rá elérhető utolsó droid a Pie, ami meg 2018 augusztusában... nem semmi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) gery14


gery14
senior tag

Én aki az s21Ultra mellet s8+ t használok imádom a telót előrendelő voltam de nem bántam meg !

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#12) francz'70 válasza gery14 (#11) üzenetére


francz'70
aktív tag

+1
Note10+ mellett még mindig aktívan használom az S8+ t, közel négy éve szerelem volt első látásra, ami a mai napig tart!

(#13) GreenGoblin válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


GreenGoblin
tag

Ha nem pakolná tele mindenféle sz@r appokkal a telefonjait az még jobb lenne.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#14) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Akkor nálam valami elakadt, 2021 januári az utolsó.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#16) francz'70 válasza DjFlanker (#14) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ne aggódj, nekem is csak ma jött az áprilisi, és ezekszerint az utolsó...

(#17) e-newsee válasza e-newsee (#4) üzenetére


e-newsee
addikt

Megnéztem, 2021. Január az utolsó frissítés. De tuti, hogy az ősszel is kapott, szóval én azt mondom, az S7 eddig negyedévente kapott frissítést. Ha így van, akkor viszont relatíve tovább kapott, mint az S8.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#18) anderledani válasza haypro (#6) üzenetére


anderledani
őstag

Nem mérhető össze. Az Apple teljes értékű főverziókat ad ki 5 éve megjelent készülékre is (6S, iOS 14), 2013-as készülékre pedig biztonsági frissítéseket (5S, iOS 12.5.3).

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#19) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

2017 októberben vettem az S8-at és tegnap adtam el, de kizárólag azért mert betört a kijelzője. Tökéletesen ellátta a feladatát 4 évesen is, semmi akku vagy egyéb problémát nem tapasztaltam. Most jött volna a jó világ, rootolás, mindenféle firmware-k kipróbálása, de sajnos kiverték a kezemből és mindenféle védelme ellenére eltört, mert pont egy rohadt hegyes kavicsra esett.

(#20) Scarabeus


Scarabeus
tag

Ez mind szép és jó, azonban mind az S8, mind az S9 család hiába flagshipek, 'csak' a standard 2 android főverzió frissítést kapta meg, ellenben a frissítések terén egyik fő konkurens Oneplus-nál a 6 és 6T-re még ha decemberre is, de be van ígérve a 3. főverzió frissítés. Szerintem semmi kétség, hogy ezzel az átlag user többre megy, mint a biztonsági frissítésekkel, de persze ez is megsüvegelendő, hogy eddig tartott a support. :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#21) whatwhatwhat válasza Scarabeus (#20) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Az átlag usert pont, hogy nem érdeklik a főverzió frissítések. Én az látom, hogy nem akarnak frissíteni, mert jól működik a telefonjuk és nem akarják hogy bármi megváltozzon rajta.

(#22) Yeffy válasza janeszgol (#5) üzenetére


Yeffy
veterán

egyet ertek.
formailag az S6 csalad volt a nagy durranas, szinte mindenki oket kopizta (ami meg kb mindig tart), ha nem az almat.

nem voltam/vagyok nagy Samu fan, de az en szemelyes formai kedvencem az S8-S9 csalad kozuluk, foleg ergonomiailag. nem is tudtam, h meg mindig tamogattak voltak.
S3 idokben, amikor Samuztam, meg eleg gaz volt a frissitesi metodusuk.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Én már megtanultam egy ideje, hogy az a főverzió a legjobb egy telefonon, amivel kiadták. Amint frissítek egy főverzióval feljebb, onnantól csak lassabb lesz, és gyorsabban merül az akkumulátor.

(#24) Metal213


Metal213
tag

Annyira zseni telefon volt, hogy megvásárlás után 1 hónappal egy taxiban hagytam... Mondjuk G2 után S8+ volt a kedvencem.

archaic.bandcamp.com

(#25) johnny500


johnny500
tag

Ezeketen a szép navigációs gombokat vissza lehet hozni az újabb droidon? Túl egyszerűen néz kis a mostani karika négyzet háromszög.

[ Szerkesztve ]

(#26) szubrutin válasza whatwhatwhat (#21) üzenetére


szubrutin
aktív tag

En is jobban orultem vna egy 3. foverzionak, mint 4 ev hibajavitas.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#27) Luck Dragon válasza #40993792 (#15) üzenetére

Ezzel egyetértek :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) janeszgol válasza szubrutin (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Mert oké, hogy kb fél éves eltolásban van az S széria, illetve az OS megjelenése, de a 10-es beleférhetett volna. Bár lehet jobb is, ha nem kapta meg? Ismerve a Samsung OS frissítéseit a kifutó telefonoknál...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) whatwhatwhat válasza szubrutin (#26) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Tech fórumot olvasol, nem vagy átlag user. :D

(#30) DjFlanker válasza francz'70 (#16) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

És igazad lett, a kommentem estélyén megérkezett a frissítés :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#31) szubrutin válasza whatwhatwhat (#29) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Regebben talan nem voltam atlag user, de mostmar siman :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#32) Mercel válasza GreenGoblin (#13) üzenetére


Mercel
senior tag

"Ha nem pakolná tele mindenféle sz@r appokkal a telefonjait az még jobb lenne."
csak szólok, hogy a Samsung Évek óta nem tesz már előtelepített ilyen olyan appokat a mobiljaira.
Annyira nem, hogy a Mobilarena rendszeresen felveti, sőt külön cikket is áldoztak rá hogy felhívják a figyelmet az egyébként rémekül használható Samsung appokra mert még azokat SEM telepítik már.
(Nem tudom miért kell teljesen tájékozatlanul, beidegződés alapján ostobaságokat írni)

Marcel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.