Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) GeryFlash válasza #56573440 (#53) üzenetére


GeryFlash
veterán

Elolvastam a kis vitátokat, szerintem alapvetően mindkettőtöknek részben igaza van.
Én így látom a dolgot:

Iscariah nem írt nagy hülyeséget, a politikai elitt az utóbbi 2-3 évben rengeteg magukat védő intézkedést hoztak létre, kezdve az off shore pénzek könnyű átmenekítését, az 5 (azótazat hiszem 3) évre ,,magyar állampapírokba fektetett pénzek eredetét nem lehet firtatni", és még lehetne sorolni bőven, a vak is látja milyen folyamatok vannak, könnyebb a politikában lopni és lopott pénzt tisztára mosni mint bármikor máskor.
De ez nem tudom hogy jönne ide. :B

Abban is részben igaza van, hogy a Btk. nem igazságos.

A kettő között viszont párhuzamot vonni viszont tényleg hülyeség, a politikai réteg nem szánt szándékkal okozta ezt a dolgot, pont lesz*rják hogy az alsó réteg hogy lop. A másik, amiben neked van igazad, hogy a Btk valóban szigorodott, háromcsapás törvény stb... Viszont ettől még Iscariah igaza van, hogy te mint állampolgár nevetségesen jogfosztott vagy a betörővel szemben. És most ne a fagyállós esetét vegyük, annak valóban börtönben a helye (bár szerintem kevesebb időtartam lett volna jogos, a bírónő elég lazán figyelmen kívül hagyta a körülményeket). Azt vegyük, hogy ha betörnek hozzád nagyon korlátozott módon vagy jogos megvédeni magadat, nem egy olyan eset volt, ahol a betörőt bántalmazta az otthonlakó, és végül a betörő nyerte a pert.

Ez az én véleményem. :B

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.