Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) proof88 válasza szasanyi (#17) üzenetére


proof88
addikt

Sokszor ha van a környezetében, akkor sem hallgatnak a jóra.
Bnőm szüleinek egy munkatársuk, aki családanya, karácsonyra szeretettek volna gépet venni, főleg a fiuknak. Egy új gépet a régi helyett. Én akkor a raktárban dolgoztam nyáron. Kijött hozzám, elmondta a tervüket és valami nagy áruházas újság volt a kezében, mutatta a gépeket... én tényleg megpróbáltam rábeszélni a helyes útra, "nagyszerű nyomást" ( :DDD ) gyakoroltam rá, elmagyaráztam neki a lehető legbizalmasabban, hogy mennyivel járnának jobban, ha szakboltban (konkrét helyet ajánlottam) állítanának össze egy jó gépet, de magamtól felajánlottam, hogy nagyon szívesen elintézem én ezt nekik... megköszönte a segítséget és otthon átbeszélik, blabla...
következő nyáron szintén ott dolgoztam, de az irodában... megvolt már az új gép, sajnos megvettek egy hiperszuper akciósat egy nagy áruházból. ;]
Elmesélte, hogy baj van vele... a videokártyával volt valami gond, ahogy elmondta, miután egy ismerősük megnézte a gépet... nos az az ismerős azt mondta, hogy azért ment tönkre a videokártya, mert sokat használják a gépet. :DDD Ekkor teljesen ideges lettem, szédültem a dühtől, stb., de próbáltam minél nyugodtabban mondani, hogy olyan nincs, hogy "mert sokat használják a gépet, azért romlik el, tehát a megoldás az, hogy kevesebbet kell használni"... ja és kíváncsi voltam a konfigra, ezért másnap behozta a papírt, amin rajta volt, mik vannak benne... kb rá sem néztem a lapra, megkérdeztem tőle, hogy a táp még megvan? Ugyanis Mercury 350W volt. ;] Azt mondta, hogy nincs, 3 hónap után cserélni kellett. ;]
Szép, karácsonyra meglett a gép, 3 hónap után táp csere, megint 3 hónap után, nyáron videokártya csere. :DDD
Persze bármi elromolhat, de valahogy ez borítékolva volt.
Ja és azt hozzátenném, hogy amikor elmondta a problémákat, hogy baj van vele, stb., meg mondta a csávó hülyeségét, akkor megint magamtól ajánlottam fel, hogy ha behozzák a gépet a munkahelyre (igen, van férje és van kocsijuk), akkor megnézem szívesen és meg is mondom, mi a helyzet vele... és semmit nem kérek azért, hogy megnézem... de ebből sem lett semmi...
sajnos az emberek úgy gondolják, hogy jobban értenek ehhez... egy senkiházi ifjú bizonyosan nem ért hozzá... ha nem is mondja ki, EZT KELL GONDOLNOM, mert NEM HALLGAT RÁM, MÁSODSZORRA SEM, és ezért ezt SZEMÉLYES SÉRTÉSNEK VESZEM! pfffff! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.